» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
64 / 66
»»

WallSreet ::

Še nekaj predlogov (itak vem da nebo nič ampak jebiga)

1. Pomanjšanje okna za besedilo. Okno je preveliko in se mi zdi nerazumljivo zakaj potem ni možnosti da objaviš sliko v večjem formatu oziroma da lahko objaviš več kot eno sliko v isto vrstico. Ne pa da za vsako sliko potrebuješ novo vrstico. Okno je preveliko. Če bo takšno okno, potem naj omogočijo da lahko zalepiš več kot eno sliko v isto vrstico.

2. Velike in male črke. Kako te funkcije ni na tem forumu nikoli ne bom razumel LOL. To so imeli forumi 20 let nazaj. Predvsem pridejo takšne stvari prav za naslove in podnaslove. To je praktično nujno.

3. Če dodam še eno mnenje glede včerajšnje tretje točke in avija. Pod vsakim avijem se avtomatsko štejejo "Dap-i"(like) in "slap-i" (dislike). Tako je lažje prepoznati trole in koga se splača jemati resno.

Je še nekaj predlogov ampak itak nebo nič tako da brez veze. Ta forum je itak 20 let za časom (kar se tiče urejenosti in videza)

Skylord ::

WallSreet je izjavil:



3. Če dodam še eno mnenje glede včerajšnje tretje točke in avija. Pod vsakim avijem se avtomatsko štejejo "Dap-i"(like) in "slap-i" (dislike). Tako je lažje prepoznati trole in koga se splača jemati resno.

Ja če bi bilo to pošteno samo kaj ko to potem neateri izkoriščajo kot recimo gumb "predlagaj izbris" oziroma sedaj "koš za smeti"
Halo kdo se je sedaj spomnil te nepregledne ikone, ki zraven še ne veš kaj pomenijo dokler jih vse ne preizkusiš.
Smajliji pa tudi iz prve svtovne vojne.8-O

MrStein ::

Očitno developer še ni slišal za tooltip-e
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

Za predlagaj izbris bi moral biti na voljo tudi preklic, ker se hitro lahko zmotiš pri klikanju.

WallSreet ::

Ikone za avi-je 140x140 (kvadrat). Upam da bodo aviji na voljo tam nekje do leta 2028. Trenutna oblika (krog) je enostavno premajhna in se slike nebi videlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

zmaugy ::

Avtomatično združevanje zaporednih odgovorov bi morali ukiniti, ker je vzrok za veliko problemov, naj bo opcijsko.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

[Michael] ::

d4vid je izjavil:

A se da, prosim, v mobilni verziji dodat Moje teme (vse) v meni?

Se pridružujem prošnji.

V mobilni verziji pred posodobitvijo je bilo tudi na dnu strani v desnem kotu Na vrh^, zdej ni več.
Prosim, da to funkcijo vrnete, ker je res priročna.

MrStein ::

Tapneš na vrh ekrana in gre gor.

zmaugy je izjavil:

Avtomatično združevanje zaporednih odgovorov bi morali ukiniti, ker je vzrok za veliko problemov, naj bo opcijsko.

To je bilo povedano že žnj krat, pa ne bo nič, ker je to očitno neko delo nečaka lastnika foruma in bo ostalo in pika.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

kombajnist ::

zakaj ni možnost 'prikaži rdeče teme/poste'?

Kurzweil ::

Tudi meni je tole združevanje odgovorov... milo rečeno zelo neumno in ja, v 99% primerih naredi več škode, kot koristi,.. to me moti že res lep čas, pa vidim, da nas je še veliko...

showsover ::

Dajte en room naredit, nek neobvezujoč moški (lahko pa tudi mešan, če ne bo preveč ideološki) čvek, da se malo zjočemo nad problemi "prvega sveta" in malo pojamramo... Pa ne politike not, tega imate dovolj povsod drugje. Ampak kar nekaj, podobno kot tisti 'Ko se ti piše', samo tam ima avtorske pravice "pika na i", pa ji ne bi smetili, ker ima vseeno ene malo intelektual(istič)no tisto reč, se mi zdi.

korenje3 ::

Kdaj bo ta forum skladen z zakonodajo in mi omogočal popoln izbris mojega prispevka?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Vazelin ::

Zakaj barakude1 ni na spisku moderatorjev na prvi strani foruma?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

MrStein ::

bombicar je izjavil:

Samo Ljubljana z okolico pri enem ISP-ju. 8-)



Precej pogosto folk poskusi prilepiti sliko, pa ne gre.

Očitno preview-a ne uporabljajo (retorično vprašanje: zakaj ga ne pokaže forum, brez posebne zahteve uporabnika? * ).

Bi lahko vsaj forum detektiral, da URL v rensici ni do slike, in namesto nič prikaže link za kliknit?


* - sem že prej to vprašal/predlagal
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nevone ::

Glede na to, da se nekaj prispevkov briše avtomatično, bi bilo morda dobro, da bi pisalo, da je bil izbris avtomatičen, ne od določenega moderatorja, ali pa vsaj avtomatičen po posegu moderatorja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

Avtomatično briše?
Zgledalo mi je že tako ko je nek uporabnik spamal.
A si bila brisana na tak način ali kako? Zakaj to sprašuješ?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Okapi ::

Vsi odgovori na izbrisano sporočilo se avtomatsko brišejo.

vostok_1 ::

I see. Ok
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

showsover ::

dajte naredit v ta messager-editor se auto-capitalization-feature (to pa menda res zna naredit vsak student, da pokrije 95% primerov), mater, kako je tecno brati, a vidite na tem primeru?

poweroff ::

Dobra ideja.

Ker neuporaba velike začetnice predstavlja kršitev 5. člena Pravil. Moderatorji imajo s tem zadnje čase sicer precej dela, žal bolj selektivno, ampak vseeno.
sudo poweroff

Ladjar ::

Ja moj predlog je, da se koda foruma tako uredi, da se lahko teme ali komentarje tudi izbriše kot lahko pretrgaš in zakuriš list papirja če se ti na listu ne dopada več tisto kar si zapisal. Ampak DVOMIM, da je to temu forumu smoteren predlog, ker mislim, da temelji njegovo bistvo ravno na kontradikciji tega mojega predloga.

HotBurek ::

Zanima me, če bi lahko dodali možnost, da si lahko za svoj uporabniški račun nastavim, da onemogočim iskalnikom (gugl, bing, jandex, bajdu), da vsebino mojih postov poberejo dol?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

mojsterleo ::

[Michael] je izjavil:

d4vid je izjavil:

A se da, prosim, v mobilni verziji dodat Moje teme (vse) v meni?

Se pridružujem prošnji.

V mobilni verziji pred posodobitvijo je bilo tudi na dnu strani v desnem kotu Na vrh^, zdej ni več.
Prosim, da to funkcijo vrnete, ker je res priročna.

Tole funkcijo v mobilni verziji foruma zelo pogrešam. Nekatere teme imajo na eni strani ogromno objav. Hitri gumb ‘na vrh’ - pojavi se, če skrolam gor, in ‘na dno’ pojavi se, če skrolam dol, na spodnji desni strani je skoraj nujen.

MrStein ::

Dajte že neko omejitev na citiranje.

https://slo-tech.com/forum/t696292/p671...

99% citata in ena vrstica komentarja.
In potem v odgovoru spet isto.

Na koncu 5 vrstic dejanske vsebine, a 5 strani "besedila".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

acookook ::

Pod search terminom "gonilniki" je dosti tem z enakim naslovom. Bi se dalo kak unique flag v bazi čekirat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

acookook ::

Kak je glede reinkarnacije anonimnega eksperimenta?

MrStein ::

Saj lahko vsako sporočilo pošlješ z novim accountom. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

acookook ::

MrStein je izjavil:

Saj lahko vsako sporočilo pošlješ z novim accountom. ;)

Tisto je blo bolj zanimivo, ko pa nov account.

MrStein ::

HTTP slike, N-tič

Mogoče bi lahko slo-tech z Content-Security-Policy img-src dovolil slike iz http:/shrani.si ?
(nisem testiral, če to dela)


Ali pa opozorite, če vsebuje sporočilo take slike.

Ker Firefox jih že vsaj leto dni ne prikazuje. Chrome baje tudi ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GupeM ::

Predlog za mobile verzijo:

V meniju pod forum/moje teme, bi lahko dodali še link na forum/vse moje teme. Desktop verzija ima možnost "moje teme (vse)", kjer klik na "vse" prikaže tudi teme, ki so že prebrane.

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

notifikejšne bomo kdaj dočakal, ko te nekdo quota ?
#brezpodpisa

acookook ::

So že dani unique tagi na teme v bazi?

acookook je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/isci/?q=Kate... Popucati - človek ne najde prave/aktualne teme.

Redorange ::

Klik na sliko novice na začetni strani bi lahko vodil do novice, ne pa da se odpre slika.
Bi se dalo kaj narest?

CaqKa ::

Opcija, da po defaultu ne bi prikazovalo postov od person non grata.

Matej_K ::

Glede na predlog pišem še v tej temi (hvala Rias):
Mislim da bi lahko v podforumu Forum >> Kaj kupiti
Spodnje štiri teme, ki so fiksirane, odstranili (!) (Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?, AGT Računalniki, AGT Trgovina, Spisek vseh online rač. trgovin v SLO, Vse o LCD od A-Ž)

in nadomestili s kakšnimi bolj ažurnimi (Kateri Monitor, Kater prenosnik,...)
... .. .

Machete ::

Hej, vem, da se to že ponavlja pa vseeno, za vse, ki nam je ST ljub.
Razumem, da je velika večina dela tu postorjenega na prostovoljni bazi, da ni časa in da je denarja verjetno komaj za elektriko od serverja..
Pa vseeno. A bi bil kak update foruma prehud zalogaj?

Vsaj normalno iskanje in pa sortiranje tem po kriterijih?

Tako pa ti odpre naprimer 200 tem o amazonu, ker vsak odpre za vsako težavo novo (ok uporabniška krivda večinoma).
Če želiš po času sortirat, pa ti jih vrže še dodatnih 2000, ker upošteva geslo v celi temi in ne samo v naslovu itd..

Če je za to potreben finanči vložek, pa ne dvomim, da ne naberemo z donacijami :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

CaqKa ::

Machete je izjavil:

Hej, vem, da se to že ponavlja pa vseeno, za vse, ki nam je ST ljub.
Razumem, da je velika večina dela tu postorjenega na prostovoljni bazi, da ni časa in da je denarja verjetno komaj za elektriko od serverja..
Pa vseeno. A bi bil kak update foruma prehud zalogaj?

Vsaj normalno iskanje in pa sortiranje tem po kriterijih?

Tako pa ti odpre naprimer 200 tem o amazonu, ker vsak odpre za vsako težavo novo (ok uporabniška krivda večinoma).
Če želiš po času sortirat, pa ti jih vrže še dodatnih 2000, ker upošteva geslo v celi temi in ne samo v naslovu itd..

Če je za to potreben finanči vložek, pa ne dvomim, da ne naberemo z donacijami :)

https://www.google.com/search?q=site%3A...

hr_natakar ::

Predlog, ce se da simbolicno nagradit 20 let aktivne clane foruma slotech. Vsaj s kaksnim simbolicnim znakom? Ker sem opazil nekaj uporabnikov, ki so aktivni ze od novembra 2000 do zdaj. Po stilu, javi se in dobis naziv 20 let ali nekaj podobnega?

Zgodovina sprememb…

Duhec ::

Jaz sem bil dva meseca nazaj šele polnoleten... :D
http://blackbird.si/

MrStein ::

Blokado podobnih sporočil bi lahko izklopili za zasebna sporočila.

Ali vsaj naj napiše "napaka, ne smete preveč podobnih sporočil pisati" ...


(sem danes dvema poslal podobno zasebno sporočilo, pa čez nekaj ur ugotovil, da zaradi omenjene zadeve eno sploh ni sprejelo)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

WallSreet ::

Kaj je poanta tega threada če se nikoli nič ne spremeni? Več kot očitno želi Slo-Tech še naprej ostati v 20 stoletju oziroma 30 let zadaj. Najbolje da thread enostavno izbrišete.

MrStein ::

Starejši občani se spomnijo vojne za samostojno Slovenijo in izjave jugoslovanskega vojaka, ki je za nas rekel, da se pretvarjamo, da se osamosvajamo, medtem ko se oni pretvarjajo, da nam to preprečujejo (vir).

;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

Prevod "pretvarjati" sicer ni ravno najustreznejši za "kao".

mirator ::

Predlagam, da temo "Talenti na slovenskih cestah" ali zaklenete ali pa izbrišete vsaj 100 strani. Žal je ta tema, čeprav izjemno zanimiva, postala trol-tema nekaterih uporabnikov.

MrStein ::

Okapi je izjavil:

Prevod "pretvarjati" sicer ni ravno najustreznejši za "kao".

Pritoži se avtorju besedila, Mazziniju. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

WallSreet ::

MrStein je izjavil:

Starejši občani se spomnijo vojne za samostojno Slovenijo in izjave jugoslovanskega vojaka, ki je za nas rekel, da se pretvarjamo, da se osamosvajamo, medtem ko se oni pretvarjajo, da nam to preprečujejo (vir).

;)



Sicer ne vem kaj želiš povedati oziroma me niti ne zanima, bi pa toplo priporočal da se slo-tech pridruži 21 stoletju. Mislim da je čas predvsem, če tvoj domain vsebuje besedo "tech". Česa tako komičnega pa še ne. Preberite si moje predloge nekaj strani nazaj, kjer v bistvu opišem kako vstopiti v 21 stoletje.

Pimoz ::

blockquote tag pride za moje stališče prav grdo. Zdaj je v css narejeno, da je stičen s prejšno vrstico teksta in zelo nestičen z naslednjo vrstico teksta.
Predlagam, da se v datoteki stylePd.css popravi #content blockquote iz tega:
#content blockquote {
    margin-bottom: 0.8em;
    padding: 0.2em 2.5em 0 2.5em;
    max-width: 42em;
}

na to:
#content blockquote {
    margin-top: 0.8em;
    padding: 0.2em 2.5em 0 2.5em;
    max-width: 42em;
}


Prav tako bi se lahko #content pre popravil na margin-bottom: 0;

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Pimoz ::

Ko popravljaš sporočilo in imaš praktično že napisanega, rad bi ga samo uredil in klikneš na "polni popravi", te preusmeri na polni urejevalnik ampak brez opozorila izgubiš ves že dodan/spremenjen tekst.
Lahko bi bilo opozorilo pred preusmeritvijo, še boljše pa bi bilo da se tekst iz hitrega popravi prenese na polni popravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

WallSreet ::

Sramota kako zaostal je ta forum, neverjetno.

poweroff ::

WallSreet je izjavil:

Sramota kako zaostal je ta forum, neverjetno.

To je predlog izboljšave? :))
sudo poweroff
««
64 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488907 (2954) mtosev
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19637156 (29501) Mavrik

Več podobnih tem