» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
270 / 536
»»

andrej69 ::

easyrider3 je izjavil:

Jaz obvezno vedno ob nakupu televizorja ali kaj podobnega vzamem še zavarovanje ker jebeš 2-leti garancije ko ti kasneje kaj crkne in si u pizdi. Zato je možno edino pri nekaterih trgovinah doplačati garancijo ali zavarovanje televizorja in z tem takoj pride spet 50-100 Eur večji nakup. Glede OLED televizorjev pa mene zanima kako bodo delovali čez 5 ali več let,ker če se bo kaj spremenilo v svetilnosti ali kaj drugega bo spet boljša opcija vzeti kakšen SONY FALD televizor. Bomo videli kaj bo čas pokazal a ne,morda bo čez 5 let pa spet kakšna druga tehnologija zaslonov.


Takrat, ko boš ti kupoval naslednji televizor najbrž več ne bo FALD televizorjev, ker bo že najbrž že kakšna tretja tehnologija ne samo druga..:D

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:

Ne me narobe razumeti, nimam nič proti Philipsu, sam imam še dva Philips TVja in vse skupaj sem imel že štiri ampak XG85 je enostavno boljši TV kot PUS7304, začetna cena Sony XG85 v 55" je leta 2019 pri nas bila okrog 1700EUR, začetna cena Philips PUS7304 v 55" pa okrog 1000EUR ali celo majn, seveda cena ne pove vsega.

...

A ni to vse zlahka vredno 100EUR več od Philipsa?

Cena 55PUS7354 589 EUR
Cena KD-55XG8505 749 EUR (pri maks-pro, drugje pa je 850 EUR)

Torej je razlika 160 EUR (če mu maks-pro ne diši pa takoj 260 EUR). Eni niso bogataši (glej "vemo koga", ko ves čas jamrajo kako slabo nam gre...).


Če primerjamo ceno tukaj, kjer sta najcenejša je razlika kar opazna..

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...


Ampak povej mi koliko ljudi kupi pri max-pro in Moj TV, bolj malo, največ jih kupi v BigBang, Harvey Norman in Mimovrste, Aliansa je tudi vredu, podcenjena prodajalna. Še v hoferu in mercatorju jih več kupi Tv kot max-pro in moj-TV sploh pa če nastanejo kakšne težave, ali da nisi zadovoljn z TVjem, sta max-pro in moj-tv lahko velik problem, moj TV ti kr zaračuna 5-10% od cene za vračilo pa take fore. V BigBang, HN in Mimovrste lahko vrneš brez kakšnih težav.


Seveda se največ televizorjev proda v fizičnih prodajalnah, toda kateri pa išče res cenovno najbolj ugodno varijanto, pa bo vsekakor vzel pri Moj-TV ali MaxPro. Toda dejstvo je, da Sony ni vreden toliko več denarja od Philipsa, pa lahko ti zatrjuješ kar hočeš..!


Ti kar kupi pri max-pro in moj-tv, če se ti pa kaj zalomi pa si nasral in ja če gledam razliko v ceni na mimovste ki je 100€ je XG877 vreden teh 100€ več, če ne vidiš razlike seveda ni, če pa jo pa je, to pa je spet odvisno od človeka do človeka. Jaz ne bi imel nobenga od teh TVjev ampak, če bi to bila edina TVja na svetu ali ne bi bilo druge izbire in bi bila razlika 100€ bi seveda takoj vzel XG8577.


Če pa že pogledava ceno tega Sonya, potem pa se vsekakor isplača vzet tale model Philipsa, ki popapca tegale Sonya:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


:)) kak sem vedal, da boš prilimal tale model ampak hec je, da ti kot Philipsov zastopnik ne veš da je to popolnoma enak TV kot PUS7304 samo v črni barvi in z vgrajenem soundbarom, tapravi si ej!

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:

Ne me narobe razumeti, nimam nič proti Philipsu, sam imam še dva Philips TVja in vse skupaj sem imel že štiri ampak XG85 je enostavno boljši TV kot PUS7304, začetna cena Sony XG85 v 55" je leta 2019 pri nas bila okrog 1700EUR, začetna cena Philips PUS7304 v 55" pa okrog 1000EUR ali celo majn, seveda cena ne pove vsega.

...

A ni to vse zlahka vredno 100EUR več od Philipsa?

Cena 55PUS7354 589 EUR
Cena KD-55XG8505 749 EUR (pri maks-pro, drugje pa je 850 EUR)

Torej je razlika 160 EUR (če mu maks-pro ne diši pa takoj 260 EUR). Eni niso bogataši (glej "vemo koga", ko ves čas jamrajo kako slabo nam gre...).


Če primerjamo ceno tukaj, kjer sta najcenejša je razlika kar opazna..

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...


Ampak povej mi koliko ljudi kupi pri max-pro in Moj TV, bolj malo, največ jih kupi v BigBang, Harvey Norman in Mimovrste, Aliansa je tudi vredu, podcenjena prodajalna. Še v hoferu in mercatorju jih več kupi Tv kot max-pro in moj-TV sploh pa če nastanejo kakšne težave, ali da nisi zadovoljn z TVjem, sta max-pro in moj-tv lahko velik problem, moj TV ti kr zaračuna 5-10% od cene za vračilo pa take fore. V BigBang, HN in Mimovrste lahko vrneš brez kakšnih težav.


Seveda se največ televizorjev proda v fizičnih prodajalnah, toda kateri pa išče res cenovno najbolj ugodno varijanto, pa bo vsekakor vzel pri Moj-TV ali MaxPro. Toda dejstvo je, da Sony ni vreden toliko več denarja od Philipsa, pa lahko ti zatrjuješ kar hočeš..!


Ti kar kupi pri max-pro in moj-tv, če se ti pa kaj zalomi pa si nasral in ja če gledam razliko v ceni na mimovste ki je 100EUR je XG877 vreden teh 100EUR več, če ne vidiš razlike seveda ni, če pa jo pa je, to pa je spet odvisno od človeka do človeka. Jaz ne bi imel nobenga od teh TVjev ampak, če bi to bila edina TVja na svetu ali ne bi bilo druge izbire in bi bila razlika 100EUR bi seveda takoj vzel XG8577.


Če pa že pogledava ceno tega Sonya, potem pa se vsekakor isplača vzet tale model Philipsa, ki popapca tegale Sonya:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


:)) kak sem vedal, da boš prilimal tale model ampak hec je, da ti kot Philipsov zastopnik ne veš da je to popolnoma enak TV kot PUS7304 samo v črni barvi in z vgrajenem soundbarom, tapravi si ej!


Ja potem pa si boš moral iti malo pogledat tale model 8804, pa boš videl, če je res isti:) Ker je že skupni index kvalitete slike kar nekaj večji od modela 7304. Da ti malo pojasnim razlike. Poleg seveda boljšega zvoka, ima model 8804 boljši prikaz barv, samo zatemnenje je kvalitetnejše, osvetljenje panela je večje, ostrina je še nekaj malega boljša, ima daljinski z tipkovnico itd.. Skratka na kar nekaj področjih je kvalitetnejši.. Je pa res, da razlike niso velike so pa vidne:) Res pa sta enaka model 7304 in 7504, s tem, da ima model 7504 soundbar in pa fixno stojalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:

Ne me narobe razumeti, nimam nič proti Philipsu, sam imam še dva Philips TVja in vse skupaj sem imel že štiri ampak XG85 je enostavno boljši TV kot PUS7304, začetna cena Sony XG85 v 55" je leta 2019 pri nas bila okrog 1700EUR, začetna cena Philips PUS7304 v 55" pa okrog 1000EUR ali celo majn, seveda cena ne pove vsega.

...

A ni to vse zlahka vredno 100EUR več od Philipsa?

Cena 55PUS7354 589 EUR
Cena KD-55XG8505 749 EUR (pri maks-pro, drugje pa je 850 EUR)

Torej je razlika 160 EUR (če mu maks-pro ne diši pa takoj 260 EUR). Eni niso bogataši (glej "vemo koga", ko ves čas jamrajo kako slabo nam gre...).


Če primerjamo ceno tukaj, kjer sta najcenejša je razlika kar opazna..

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...


Ampak povej mi koliko ljudi kupi pri max-pro in Moj TV, bolj malo, največ jih kupi v BigBang, Harvey Norman in Mimovrste, Aliansa je tudi vredu, podcenjena prodajalna. Še v hoferu in mercatorju jih več kupi Tv kot max-pro in moj-TV sploh pa če nastanejo kakšne težave, ali da nisi zadovoljn z TVjem, sta max-pro in moj-tv lahko velik problem, moj TV ti kr zaračuna 5-10% od cene za vračilo pa take fore. V BigBang, HN in Mimovrste lahko vrneš brez kakšnih težav.


Seveda se največ televizorjev proda v fizičnih prodajalnah, toda kateri pa išče res cenovno najbolj ugodno varijanto, pa bo vsekakor vzel pri Moj-TV ali MaxPro. Toda dejstvo je, da Sony ni vreden toliko več denarja od Philipsa, pa lahko ti zatrjuješ kar hočeš..!


Ti kar kupi pri max-pro in moj-tv, če se ti pa kaj zalomi pa si nasral in ja če gledam razliko v ceni na mimovste ki je 100EUR je XG877 vreden teh 100EUR več, če ne vidiš razlike seveda ni, če pa jo pa je, to pa je spet odvisno od človeka do človeka. Jaz ne bi imel nobenga od teh TVjev ampak, če bi to bila edina TVja na svetu ali ne bi bilo druge izbire in bi bila razlika 100EUR bi seveda takoj vzel XG8577.


Če pa že pogledava ceno tega Sonya, potem pa se vsekakor isplača vzet tale model Philipsa, ki popapca tegale Sonya:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


:)) kak sem vedal, da boš prilimal tale model ampak hec je, da ti kot Philipsov zastopnik ne veš da je to popolnoma enak TV kot PUS7304 samo v črni barvi in z vgrajenem soundbarom, tapravi si ej!


Ja potem pa si boš moral iti malo pogledat tale model 8804, pa boš videl, če je res isti:) Ker je že skupni index kvalitete slike kar nekaj večji od modela 7304. Da ti malo pojasnim razlike. Poleg seveda boljšega zvoka, ima model 8804 boljši prikaz barv, samo zatemnenje je kvalitetnejše, osvetljenje panela je večje, ostrina je še nekaj malega boljša, ima daljinski z tipkovnico itd.. Skratka na kar nekaj področjih je kvalitetnejši.. Je pa res, da razlike niso velike so pa vidne:)


Prijatelj moj, sem si ga že pogledal in jaz nisem nek bebček, ki ga lahko prodajalec vrti okrog prsta s temi indeksi in podobnimi forami, to je vse eno veliko marketinško sranje in ne morem verjeti, da ti to sploh omenjaš. Poglej si samo kateri Philipsov TV bo letos imel največji indeks, PUS9435, ki bo imel IPS panel, enako kot leta 2018, je imel najvišji indeks model z IPS panelom a nižje klase z VA panelom so imele boljšo sliko, podobno bo letos PUS9005 bo boljši z nižjim indeksom, to si vse pokaže kakšno netegovanje je ta indeks.

Se spomnim tudi review iz leta 2016 ali 2017 na flatpanelshd, ko je bil Philips 8000 model slabše ocenjen kot 7000, in to ne za malo ampak dosti in je v bistvu bil v vsem slabši in tudi imel višji indeks :))

V glavnem ta 8804 je popolnoma enak kot 7304 kar se tiče slike, je samo v drugem ohišju, boljši sound in dalinjc ostale izboljšave so pa samo v tvoji glavi ali sanjah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Vazelin ::

Moj naslednji TV bo Philips. Entuziazem Andrej69 me je prepričal
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

andrej69 ::

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:

Ne me narobe razumeti, nimam nič proti Philipsu, sam imam še dva Philips TVja in vse skupaj sem imel že štiri ampak XG85 je enostavno boljši TV kot PUS7304, začetna cena Sony XG85 v 55" je leta 2019 pri nas bila okrog 1700EUR, začetna cena Philips PUS7304 v 55" pa okrog 1000EUR ali celo majn, seveda cena ne pove vsega.

...

A ni to vse zlahka vredno 100EUR več od Philipsa?

Cena 55PUS7354 589 EUR
Cena KD-55XG8505 749 EUR (pri maks-pro, drugje pa je 850 EUR)

Torej je razlika 160 EUR (če mu maks-pro ne diši pa takoj 260 EUR). Eni niso bogataši (glej "vemo koga", ko ves čas jamrajo kako slabo nam gre...).


Če primerjamo ceno tukaj, kjer sta najcenejša je razlika kar opazna..

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...


Ampak povej mi koliko ljudi kupi pri max-pro in Moj TV, bolj malo, največ jih kupi v BigBang, Harvey Norman in Mimovrste, Aliansa je tudi vredu, podcenjena prodajalna. Še v hoferu in mercatorju jih več kupi Tv kot max-pro in moj-TV sploh pa če nastanejo kakšne težave, ali da nisi zadovoljn z TVjem, sta max-pro in moj-tv lahko velik problem, moj TV ti kr zaračuna 5-10% od cene za vračilo pa take fore. V BigBang, HN in Mimovrste lahko vrneš brez kakšnih težav.


Seveda se največ televizorjev proda v fizičnih prodajalnah, toda kateri pa išče res cenovno najbolj ugodno varijanto, pa bo vsekakor vzel pri Moj-TV ali MaxPro. Toda dejstvo je, da Sony ni vreden toliko več denarja od Philipsa, pa lahko ti zatrjuješ kar hočeš..!


Ti kar kupi pri max-pro in moj-tv, če se ti pa kaj zalomi pa si nasral in ja če gledam razliko v ceni na mimovste ki je 100EUR je XG877 vreden teh 100EUR več, če ne vidiš razlike seveda ni, če pa jo pa je, to pa je spet odvisno od človeka do človeka. Jaz ne bi imel nobenga od teh TVjev ampak, če bi to bila edina TVja na svetu ali ne bi bilo druge izbire in bi bila razlika 100EUR bi seveda takoj vzel XG8577.


Če pa že pogledava ceno tega Sonya, potem pa se vsekakor isplača vzet tale model Philipsa, ki popapca tegale Sonya:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


:)) kak sem vedal, da boš prilimal tale model ampak hec je, da ti kot Philipsov zastopnik ne veš da je to popolnoma enak TV kot PUS7304 samo v črni barvi in z vgrajenem soundbarom, tapravi si ej!


Ja potem pa si boš moral iti malo pogledat tale model 8804, pa boš videl, če je res isti:) Ker je že skupni index kvalitete slike kar nekaj večji od modela 7304. Da ti malo pojasnim razlike. Poleg seveda boljšega zvoka, ima model 8804 boljši prikaz barv, samo zatemnenje je kvalitetnejše, osvetljenje panela je večje, ostrina je še nekaj malega boljša, ima daljinski z tipkovnico itd.. Skratka na kar nekaj področjih je kvalitetnejši.. Je pa res, da razlike niso velike so pa vidne:)


Prijatelj moj, sem si ga že pogledal in jaz nisem nek bebček, ki ga lahko prodajalec vrti okrog prsta s temi indeksi in podobnimi forami, to je vse eno veliko marketinško sranje in ne morem verjeti, da ti to sploh omenjaš. Poglej si samo kateri Philipsov TV bo letos imel največji indeks, PUS9435, ki bo imel IPS panel, enako kot leta 2017, je imel najvišji indeks model z IPS panelom a nižje klase z VA panelom so imele boljšo sliko, podobno bo letos PUS9005 bo boljši z nižjim indeksom, to si vse pokaže kakšno netegovanje je ta indeks.

Se spomnim tudi review iz leta 2016 ali 2017 na flatpanelshd, ko je bil Philips 8000 model slabše ocenjen kot 7000, in to ne za malo ampak dosti in je v bistvu bil v vsem slabši in tudi imel višji indeks :))

V glavnem ta 8804 je popolnoma enak kot 7304 kar se tiče slike, je samo v drugem ohišju, boljši sound in dalinjc ostale izboljšave so pa samo v tvoji glavi ali sanjah.


Potem pa jaz, kakor tudi ljudje kateri kupujejo te televizorje zelo slabo vidimo::(

Vazelin je izjavil:

Moj naslednji TV bo Philips. Entuziazem Andrej69 me je prepričal


Zaradi mene ni treba Philipsa kupiti, lahko vzameš tudi Sonya..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

skyform ::

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

skyform je izjavil:

andrej69 je izjavil:

MrStein je izjavil:

skyform je izjavil:

Ne me narobe razumeti, nimam nič proti Philipsu, sam imam še dva Philips TVja in vse skupaj sem imel že štiri ampak XG85 je enostavno boljši TV kot PUS7304, začetna cena Sony XG85 v 55" je leta 2019 pri nas bila okrog 1700EUR, začetna cena Philips PUS7304 v 55" pa okrog 1000EUR ali celo majn, seveda cena ne pove vsega.

...

A ni to vse zlahka vredno 100EUR več od Philipsa?

Cena 55PUS7354 589 EUR
Cena KD-55XG8505 749 EUR (pri maks-pro, drugje pa je 850 EUR)

Torej je razlika 160 EUR (če mu maks-pro ne diši pa takoj 260 EUR). Eni niso bogataši (glej "vemo koga", ko ves čas jamrajo kako slabo nam gre...).


Če primerjamo ceno tukaj, kjer sta najcenejša je razlika kar opazna..

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...


Ampak povej mi koliko ljudi kupi pri max-pro in Moj TV, bolj malo, največ jih kupi v BigBang, Harvey Norman in Mimovrste, Aliansa je tudi vredu, podcenjena prodajalna. Še v hoferu in mercatorju jih več kupi Tv kot max-pro in moj-TV sploh pa če nastanejo kakšne težave, ali da nisi zadovoljn z TVjem, sta max-pro in moj-tv lahko velik problem, moj TV ti kr zaračuna 5-10% od cene za vračilo pa take fore. V BigBang, HN in Mimovrste lahko vrneš brez kakšnih težav.


Seveda se največ televizorjev proda v fizičnih prodajalnah, toda kateri pa išče res cenovno najbolj ugodno varijanto, pa bo vsekakor vzel pri Moj-TV ali MaxPro. Toda dejstvo je, da Sony ni vreden toliko več denarja od Philipsa, pa lahko ti zatrjuješ kar hočeš..!


Ti kar kupi pri max-pro in moj-tv, če se ti pa kaj zalomi pa si nasral in ja če gledam razliko v ceni na mimovste ki je 100EUR je XG877 vreden teh 100EUR več, če ne vidiš razlike seveda ni, če pa jo pa je, to pa je spet odvisno od človeka do človeka. Jaz ne bi imel nobenga od teh TVjev ampak, če bi to bila edina TVja na svetu ali ne bi bilo druge izbire in bi bila razlika 100EUR bi seveda takoj vzel XG8577.


Če pa že pogledava ceno tega Sonya, potem pa se vsekakor isplača vzet tale model Philipsa, ki popapca tegale Sonya:)

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


:)) kak sem vedal, da boš prilimal tale model ampak hec je, da ti kot Philipsov zastopnik ne veš da je to popolnoma enak TV kot PUS7304 samo v črni barvi in z vgrajenem soundbarom, tapravi si ej!


Ja potem pa si boš moral iti malo pogledat tale model 8804, pa boš videl, če je res isti:) Ker je že skupni index kvalitete slike kar nekaj večji od modela 7304. Da ti malo pojasnim razlike. Poleg seveda boljšega zvoka, ima model 8804 boljši prikaz barv, samo zatemnenje je kvalitetnejše, osvetljenje panela je večje, ostrina je še nekaj malega boljša, ima daljinski z tipkovnico itd.. Skratka na kar nekaj področjih je kvalitetnejši.. Je pa res, da razlike niso velike so pa vidne:)


Prijatelj moj, sem si ga že pogledal in jaz nisem nek bebček, ki ga lahko prodajalec vrti okrog prsta s temi indeksi in podobnimi forami, to je vse eno veliko marketinško sranje in ne morem verjeti, da ti to sploh omenjaš. Poglej si samo kateri Philipsov TV bo letos imel največji indeks, PUS9435, ki bo imel IPS panel, enako kot leta 2017, je imel najvišji indeks model z IPS panelom a nižje klase z VA panelom so imele boljšo sliko, podobno bo letos PUS9005 bo boljši z nižjim indeksom, to si vse pokaže kakšno netegovanje je ta indeks.

Se spomnim tudi review iz leta 2016 ali 2017 na flatpanelshd, ko je bil Philips 8000 model slabše ocenjen kot 7000, in to ne za malo ampak dosti in je v bistvu bil v vsem slabši in tudi imel višji indeks :))

V glavnem ta 8804 je popolnoma enak kot 7304 kar se tiče slike, je samo v drugem ohišju, boljši sound in dalinjc ostale izboljšave so pa samo v tvoji glavi ali sanjah.


Potem pa jaz, kakor tudi ljudje kateri kupujejo te televizorje zelo slabo vidimo::(


Ti sploh slabo vidiš sem opazil, ker potrebuješ tale super duper mega P5 procesor in še te si daš sharpness na pune, da ti deluje slika ostra in ne vidiš razlike med 60hz in 120hz :))

A se spomniš leta 2016, PUS7502 10bit 120hz IPS panel, ki si ga prehvalil do neba in kako je te bil 10bit in 120hz pomemben, ker ga je pač Philips imel, sedaj, ko ga več nima pa seveda ni pomemben, ampak če bi ga Philips spet vključil bi pa 120hz bil spet en velik must have. Takrat je bil konkurent Sony XE8505 tudi z 10bit 120hz ampak Va panel pa je bil zate seveda kao slabši, pazi TV v enaki klasi z VA panelom je bil te zate slabši kot TV z IPS, si ti trdil, a lani in letos pa je na enkrat VA zate boljši, ker Philips pač leta 2016 ni imel dobrega Va TVja je pač Va bil šrot in IPs the best. A ti veš da je XE8505 še kar boljši TV kot PUS7304 kar se tiče same slike in to TV iz leta 2016, je tudi boljši kot XG85 in to samo zaradi Va panela. To dosti pove o tebi in tvoji naklonjenosti do Philipsa. Sploh nima veze katero leto je, vedno je Philips najboljši, pa če ima IPS ali VA 60hz, 120hz bilo kaj, vedno je Philips the best.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

andrej69 ::

@skyform

Kakor so za mene Philips televizorji zelo dobri, tako, so za tebe Sony.. Saj od tebe tudi zmeraj poslušam, kako je Sony najboljši:) Nagrade pa pobirajo drugi proizvajalci..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

easyrider3 ::

Kateri modeli Philips televizorjev imajo že procesor P5 3-generacije.
Zakaj se je potrebno vedno nekaj razburjat glede enih in drugih televizorjev isto se dogaja tudi okrog avtomobilov tam tudi se vedno pametni hvalijo kako so Volkswagni in Audi najboljši a drugače se jih tudi dosti vidi za cesto parkirane ker se pokvarijo. Zakaj se je potrebno vedno nekaj dokazovati in tolmačit tako ali drugače.
Jaz lahko tudi povem da sem leta 2017 kupil televizor SONY po nasvetu gospoda --- andrej69 ---- on mi je predlagal dva televizorja in sicer Sony Full HD in Panasonik 4K in to na podlagi mojih zahtev da rabim televizor,kar se da dobro prikazovti SD vsebine in mi ni niti enkrat vsiljeval kakšnega Philipsa ampak samo ta omenjena dva. Seveda sem bil z televizorjem zadovoljen takoj od začetka saj je to bila velika razlika v sliki proti prejšnjemu Samsungu to govorim za SD vsebine. Lahko pa tudi rečem,da je tudi Sony imel nekaj slabih stvari,če že tako vsi pljuvate po enih in drugih televizorjih. Sony ni nikakor mi mogel predvajati podnapisov z šumniki in tudi podnapisi sobi li premali in slabo narejeni saj so bili bele barve brez obrobe.Televizor je tudi kakih 4-krat totalni čisto zaštekal da ni bilo druge pomoči kot da ga odklopim iz električne vtičnice,nekajkrat je tudi z YouTube tudi tako zaštekalo da ga je bilo potrebna ugasniti.Lansko leto je prišla majhna muha med zaslon in prav nadležno je bilo gledat ob svetlih prizorih saj nisem hotel televizorja poslati na servis da mi uredijo ta problem saj bi ostal brez njega nekaj časa.Včasih sem si prav želel,da naj crkne da bom lahko imel vzrok za nabavo drugega. Pred nekaj dnevi ko so otroci doma sem mislil preko USB ključa predvajati risanke in film a za čudo televizor sploh ni več nobenega video posnetka hotel zagnati,kar je nenormalno čeprav vem da pri sodelavcu je tudi na LG televizorju po parih letih tudi nekaj podobnega se mu zgodilo. Recimo doma v kuhinji je tudi Philips 32" televizor star že 5 let kateremu se je pokvaril daljinec,odpadel je gumb za prižiganje zato sem šel v Big bang kupit nadomestnega za Philips televizorje.Sedaj je pa problem ker se ne da priti v opcijo priljubljene kanale da bi razporedil programe,ker drugače se da edino na tak način. Pač vseh vrst je nekaj težav bilo kje in pri komu ker nobena stvar ni popolna isto kot človek in treba se je prilagajat(so minusi in plusi,ni stvari ki je popolna vsaj za določene ljudi).

Konlov ::

Jaz sem Samsung smart TV vzel tudi za to, ker prebavlja vse kar vtakneš in ni težav z šumniki ipd. Res da je bil takrat nekoliko višji cenovni razred.

easyrider3 ::

Danes poslano od BIG BANG kaj pravite a bo ta teden dostavljeno

https://ibb.co/F6Y6PdQ

skyform ::

Dan danes android TVji predvajajo vse, potegneš dol MXplayer in ti dela čisto vse, lahko tudi nastaviš velikost podnapisov, barvo, širino debelino kar hočeš, res pa je da že imajo te funkcije Samsung in Panasonic TVji v playeru, ki je vgrajen v TVju. Drugače pa tudi Sonyjev vgrajen player predvaja popolnoma vse in tudi prikaže šumnike, Philips ne predvaja vsega v vgrajenem playerju ampak za android Tv to ni noben problem, ker imaš na voljo malo morje playerjev na google store.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

easyrider3 ::

skyform je izjavil:

Dan danes android TVji predvajajo vse, potegneš dol MXplayer in ti dela čisto vse, lahko tudi nastaviš velikost podnapisov, barvo, širino debelino kar hočeš, res pa je da že imajo te funkcije Samsung in Panasonic TVji v playeru, ki je vgrajen v TVju. Drugače pa tudi Sonyjev vgrajen player predvaja popolnoma vse in tudi prikaže šumnike, Philips ne predvaja vsega v vgrajenem playerju ampak za android Tv to ni noben problem, ker imaš na voljo malo morje playerjev na google store.


Problem je bil moj SONY ker ni imel še Androida ampak Linux sistem SONY KDL-49WE755

andrej69 ::

skyform je izjavil:

Dan danes android TVji predvajajo vse, potegneš dol MXplayer in ti dela čisto vse, lahko tudi nastaviš velikost podnapisov, barvo, širino debelino kar hočeš, res pa je da že imajo te funkcije Samsung in Panasonic TVji v playeru, ki je vgrajen v TVju. Drugače pa tudi Sonyjev vgrajen player predvaja popolnoma vse in tudi prikaže šumnike, Philips ne predvaja vsega v vgrajenem playerju ampak za android Tv to ni noben problem, ker imaš na voljo malo morje playerjev na google store.


Kako ne predvaja, če pa vse predvaja.. Drugače pa je tako za vse uporabnike Android televizorjev, najboljša rešitev Kodi. Očitno je, da ti namerno delaš antireklamo za Philips.. Moraš vedet, da Philips ponuja kar se tiče smart funkcij in ostalega največ od vseh televizorjev..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

skyform ::

easyrider3 je izjavil:

Kateri modeli Philips televizorjev imajo že procesor P5 3-generacije.
Zakaj se je potrebno vedno nekaj razburjat glede enih in drugih televizorjev isto se dogaja tudi okrog avtomobilov tam tudi se vedno pametni hvalijo kako so Volkswagni in Audi najboljši a drugače se jih tudi dosti vidi za cesto parkirane ker se pokvarijo. Zakaj se je potrebno vedno nekaj dokazovati in tolmačit tako ali drugače.
Jaz lahko tudi povem da sem leta 2017 kupil televizor SONY po nasvetu gospoda --- andrej69 ---- on mi je predlagal dva televizorja in sicer Sony Full HD in Panasonik 4K in to na podlagi mojih zahtev da rabim televizor,kar se da dobro prikazovti SD vsebine in mi ni niti enkrat vsiljeval kakšnega Philipsa ampak samo ta omenjena dva. Seveda sem bil z televizorjem zadovoljen takoj od začetka saj je to bila velika razlika v sliki proti prejšnjemu Samsungu to govorim za SD vsebine. Lahko pa tudi rečem,da je tudi Sony imel nekaj slabih stvari,če že tako vsi pljuvate po enih in drugih televizorjih. Sony ni nikakor mi mogel predvajati podnapisov z šumniki in tudi podnapisi sobi li premali in slabo narejeni saj so bili bele barve brez obrobe.Televizor je tudi kakih 4-krat totalni čisto zaštekal da ni bilo druge pomoči kot da ga odklopim iz električne vtičnice,nekajkrat je tudi z YouTube tudi tako zaštekalo da ga je bilo potrebna ugasniti.Lansko leto je prišla majhna muha med zaslon in prav nadležno je bilo gledat ob svetlih prizorih saj nisem hotel televizorja poslati na servis da mi uredijo ta problem saj bi ostal brez njega nekaj časa.Včasih sem si prav želel,da naj crkne da bom lahko imel vzrok za nabavo drugega. Pred nekaj dnevi ko so otroci doma sem mislil preko USB ključa predvajati risanke in film a za čudo televizor sploh ni več nobenega video posnetka hotel zagnati,kar je nenormalno čeprav vem da pri sodelavcu je tudi na LG televizorju po parih letih tudi nekaj podobnega se mu zgodilo. Recimo doma v kuhinji je tudi Philips 32" televizor star že 5 let kateremu se je pokvaril daljinec,odpadel je gumb za prižiganje zato sem šel v Big bang kupit nadomestnega za Philips televizorje.Sedaj je pa problem ker se ne da priti v opcijo priljubljene kanale da bi razporedil programe,ker drugače se da edino na tak način. Pač vseh vrst je nekaj težav bilo kje in pri komu ker nobena stvar ni popolna isto kot človek in treba se je prilagajat(so minusi in plusi,ni stvari ki je popolna vsaj za določene ljudi).


Seveda ima vsak TV svoje prednosti in slabosti in napake, to sem že večkrat napisal in tudi zlahka priznam katere napake ali slabosti imajo TVjih, ki jih imam in pazi jaz imam Philips, Panasonic in Sony, tako da ne favoriziram. andrej69 je ta, ki ne bo priznal ena napake na Philips TVju, ko sem ga zandič vprašal naj pove slabosti 7304 ali kaj ga moti na tem TVju ni hotel sploh odgovoriti, po tem takem lahko sklepaš da ima TV preveč napak in mu je nerodno priznati.

Evo glej ti napiše, kaj me moti na XG95, glajenje slike (SOE) mi ni tako dober, kot na Panasonic ali Philips TVju, na čase android zjeza, in moram včasih TV na dalinjcu resetirat, HDR in DV ni tako dober kot na mojem GZ950 OLEDu, kar je sicer normalno za LED TV, občasen blooming na HDR in DV, vidni kot je slab, ker je pač VA panel, vgrajen player ima premajhne podnapise, zato uporabljam mxplayer in to bi že skoraj bilo vse. Zdaj pa ti naj andrej69 napiše pomanjklivosti od PUS7304, da vidimo, če zna priznati. Panasonic GZ950 me pa moti obupen dalinjc, dolgčasen operacijski sistem ampak zelo stabilen in procesiranje slike pri resolucijo pod 4k mi ni tako všeč, kot pri Sonyju in da nimajo operacijski sistem, youtube, netlifx skupno nastavitev za svetlost, je nadležno, ker moraš nonstop spreminjati svetlost, na srečo še je tak da lahko izbiraš v operacijskem sistemu in netflixu med dvema presetoma in sem si nastavil enega za čez dan drugaga za zvečer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

easyrider3 je izjavil:

skyform je izjavil:

Dan danes android TVji predvajajo vse, potegneš dol MXplayer in ti dela čisto vse, lahko tudi nastaviš velikost podnapisov, barvo, širino debelino kar hočeš, res pa je da že imajo te funkcije Samsung in Panasonic TVji v playeru, ki je vgrajen v TVju. Drugače pa tudi Sonyjev vgrajen player predvaja popolnoma vse in tudi prikaže šumnike, Philips ne predvaja vsega v vgrajenem playerju ampak za android Tv to ni noben problem, ker imaš na voljo malo morje playerjev na google store.


Problem je bil moj SONY ker ni imel še Androida ampak Linux sistem SONY KDL-49WE755


Vem ja ti FullHD modeli imajo linux, še celo 4k 7000 serija ga ima, podobno kot pri Philipsu imajo nižji modeli Saphi v bistvu tudi linux pač malo spremenjen.

skyform ::

andrej69 je izjavil:

@skyform

Kakor so za mene Philips televizorji zelo dobri, tako, so za tebe Sony.. Saj od tebe tudi zmeraj poslušam, kako je Sony najboljši:) Nagrade pa pobirajo drugi proizvajalci..


To pa sploh ne bo držalo, ti zastopaš Philips in služiš na osnovi tega, meni je pa vseeno za znamko in sem že imel štiri Philipse, koliko pa ti Sonyjev? 

Kar se pa tiče 2019 Sony in Philips TVjev, to je moje mnenje kako je kateri dober

Sony 7000/8000 serija slabša kot Philips 7304 ampak boljše kot nižji Philips modeli
XG8500 boljši kot PUS7304 z IPSjem ampak slabši kot 7303 z VA
XG9505 eden izmed najboljših LED TV, Philips nima nič podobnega, primerjva ni možna
AG8 in OLED754 tam nekje, vsak ima svoje prednosti in slabosti, za trenutno ceno Philips definitivno boljši
AG8 in OLED804 spet vsak ima svoje prednosti overall Philips boljši, sploh za trenutno ceno
AG9 boljši kot OLED804 ampak tudi ne v vsem in predrag

Jaz ti povem realno kot je ti pa boš v vsakem rangu priporočal Philips. Tudi, če bi ti človek rekel, da denar ni pomemben in hoče najboljši TV bi mu najbrž ti rekel naj vzame OLED934 ali OLED984 namesto AG9 ali sploh GZ2000, ki je najboljši.

skyform ::

@andrej69 in zakaj imaš ti doma povprečne TVje kot PUS7304 in GX800, če vidiš vsako pomanjkljivost in se kao tako spoznaš na TVje, a ti ne gre prodaja Philips TVjev, hec na stran, ne res zakaj, zakaj nimaš OLED804 ali celo 900 model.

Hecno je da sploh kritizirati dobre TVje sam pa imaš doma čist povprečen TV in si celo zadovoljn z njima, oz po tvojem sploh nimata pomanjkljivosti, po tem takem ti sploh nisi tako zahteven uporabnik in enostavno ne vidiš razlike med zelo dobrim, dobrim in povprečnim Tvjem.

Še niti enkrat nisi napisal, da bi te kaj motilo na teh dveh Tvjih, niti enkrat!!! in ravno prej sem te izzval, da napiši pomanjklivosti PUS7304 ali pač kar ti osebno ni všeč nanj in te moti, to že sedaj drugič in spet ni odgovora, zakaj le.

e-marko ::

hodu63 je izjavil:

Teh srebrnih daljincev z belim tiskom Philips ne izdeluje več. To so imele samo prve serije aparatov. Če pa bi slučajno naletel na zelo staro zalogo televizorjev pa lahko na philipsovi podpori uporabnikom zahtevaš nov - izboljšan daljinec. Obstaja philipsov service bulletin na to temo.

l.p.


Je ta bulletin kje na voljo? Kakšen je ta izboljšani daljinec?

Lp
...somebody, somewhere...

hodu63 ::

Ta izboljšan daljinec je praktično enak kot star, le napisi na tipkah so črni, namesto belih na prvotnih daljincih.

l.p.

e-marko ::

Se mi zdi, da sem nekje zasledil primerjave, ja. Tri verzije, če se ne motim? Siva s sivimi napisi, potem z belimi napisi in cel črn daljinec.
Sam imam siv daljinec, ki ima temno sive napise. Katera verzija je to nimam pojma. Če obstaja bolje berljiv, se ga ne bi branil. Bom povprašal na podpori kako je s tem...

@easyrider3
58PUS7304 ima poleg usb 2.0 tudi usb 3.0.

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

OmegaM ::

Tv do kaksnih 500EUR?
Vecinoma sd & hd programi pa kaksen stuff iz travnika.
Gor bo prikljucen samsung hw-q60r, ki si ga ze lastim.
Tv je lahko tudi pod 55 palcev.
Aja, kaj so to FALD televizorji/zasloni?
Aja, dopoldan, ce gledam me nervira, da je nemogoce gledati zaradi sonca.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

hodu63 ::

e-marko, če imaš temno sive napise na tipkah dvomim, da ga menjajo. Menjevali so samo tiste prve z belimi napisi.

l.p.

e-marko ::

Aha, ok. Sem se ga že tako navadil, da skoraj ne gledam več gor... ;)

Lp
...somebody, somewhere...

andrej69 ::

OmegaM je izjavil:

Tv do kaksnih 500€?
Vecinoma sd & hd programi pa kaksen stuff iz travnika.
Gor bo prikljucen samsung hw-q60r, ki si ga ze lastim.
Tv je lahko tudi pod 55 palcev.
Aja, kaj so to FALD televizorji/zasloni?


Tukaj imaš nekaj modelov.

https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Jurrbe ::

Ima model 58PUS7304 kaj manj glossy zaslon ker je VA panel?

andrej69 ::

Jurrbe je izjavil:

Ima model 58PUS7304 kaj manj glossy zaslon ker je VA panel?


Ne enako je pri vseh Philips televizorjih ne glede na panel. Je pa res, da je recimo na modelu 8804 to nekoliko manj izraženo zaradi večjega osvetljenja panela.

Kezman91 ::

55" OLED TV do 2000EUR? TV bo na steni...
Pri novih LG mi ni všeč dizajn + trenutno imam LG TV, pri SONYu pa me po vsem prebranem "moti" Android.
Kaj predlagate?

andrej69 ::

Kezman91 je izjavil:

55" OLED TV do 2000EUR? TV bo na steni...
Pri novih LG mi ni všeč dizajn + trenutno imam LG TV, pri SONYu pa me po vsem prebranem "moti" Android.
Kaj predlagate?


Tukaj imaš potem Philipsa ali Panasonica.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...

Kezman91 ::

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

55" OLED TV do 2000EUR? TV bo na steni...
Pri novih LG mi ni všeč dizajn + trenutno imam LG TV, pri SONYu pa me po vsem prebranem "moti" Android.
Kaj predlagate?


Tukaj imaš potem Philipsa ali Panasonica.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


Panasonic defintivno odpade, Philips pa tudi (Ambilight + Android)...

Bantani ::

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

55" OLED TV do 2000EUR? TV bo na steni...
Pri novih LG mi ni všeč dizajn + trenutno imam LG TV, pri SONYu pa me po vsem prebranem "moti" Android.
Kaj predlagate?


Tukaj imaš potem Philipsa ali Panasonica.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


Panasonic defintivno odpade, Philips pa tudi (Ambilight + Android)...


Potem ti samo se preostane samsung Q90 samo ni OLED....ima pa najlepsi dizajn pa ni android

andrej69 ::

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

55" OLED TV do 2000EUR? TV bo na steni...
Pri novih LG mi ni všeč dizajn + trenutno imam LG TV, pri SONYu pa me po vsem prebranem "moti" Android.
Kaj predlagate?


Tukaj imaš potem Philipsa ali Panasonica.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


Panasonic defintivno odpade, Philips pa tudi (Ambilight + Android)...


Potem pa še ti ostane edino kaj od tega.

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...
https://www.aliansa.si/izdelek/oled-tv-...

Kezman91 ::

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

55" OLED TV do 2000EUR? TV bo na steni...
Pri novih LG mi ni všeč dizajn + trenutno imam LG TV, pri SONYu pa me po vsem prebranem "moti" Android.
Kaj predlagate?


Tukaj imaš potem Philipsa ali Panasonica.

https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.bigbang.si/philips-4k-uhd-5...
https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/p...


Panasonic defintivno odpade, Philips pa tudi (Ambilight + Android)...


Potem pa še ti ostane edino kaj od tega.

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...
https://www.aliansa.si/izdelek/oled-tv-...


Če ostanem pri LG in Sony, kateri bolj izstopa LG C model ali Sony A?

Konlov ::

Ni 2000€

andrej69 ::

@Kezman91

Če iščeš skupno gledano najboljši OLED je to C9. Drugače pa kar se tiče same kvalitete slike, bi dal nekaj prednosti Sonyu.

Kezman91 ::

andrej69 je izjavil:

@Kezman91

Če iščeš skupno gledano najboljši OLED je to C9. Drugače pa kar se tiče same kvalitete slike, bi dal nekaj prednosti Sonyu.


AG9 ali AG8 ?

andrej69 ::

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@Kezman91

Če iščeš skupno gledano najboljši OLED je to C9. Drugače pa kar se tiče same kvalitete slike, bi dal nekaj prednosti Sonyu.


AG9 ali AG8 ?


AG9 je nekaj malega kvalitetnejši.

Kezman91 ::

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@Kezman91

Če iščeš skupno gledano najboljši OLED je to C9. Drugače pa kar se tiče same kvalitete slike, bi dal nekaj prednosti Sonyu.


AG9 ali AG8 ?


AG9 je nekaj malega kvalitetnejši.


Hvala!
Imam s tem TVjem potem mir za 10+ let al ne?

andrej69 ::

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@Kezman91

Če iščeš skupno gledano najboljši OLED je to C9. Drugače pa kar se tiče same kvalitete slike, bi dal nekaj prednosti Sonyu.


AG9 ali AG8 ?


AG9 je nekaj malega kvalitetnejši.


Hvala!
Imam s tem TVjem potem mir za 10+ let al ne?


10 let zasigurno ne.. Ker kot prvo, zasigurno ne bo tako dolgo izdržal, kot drugo ne bo več podpore za Android, kot tretjo pa se bo v teh letih saj 2× spremenila sama tehnologija. Pa to napisano seveda velja za vse proizvajalce ne samo za Sony..

Bantani ::

Kezman91 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@Kezman91

Če iščeš skupno gledano najboljši OLED je to C9. Drugače pa kar se tiče same kvalitete slike, bi dal nekaj prednosti Sonyu.


AG9 ali AG8 ?


Ce nebi sony imel visoke cene definitivno raje vzamem AG9 drugace pa C9 ki je tudi vrhunski.

fpbs ::

Kezman91 je izjavil:

Če ostanem pri LG in Sony, kateri bolj izstopa LG C model ali Sony A?
Cenovno ti najbolj izstopa Sony 55AG9: https://www.ceneje.si/Izdelek/13814552/...
Potem imaš še 55AG8: https://www.ceneje.si/Izdelek/13190423/...
In pa LG 55C9:https://www.ceneje.si/Izdelek/13820188/...
Za 2000€ lahko že dobiš diagonalo 65". Nihče ti za noben TV na more garantirat, da boš imel 10 let mir.

skyform ::

Konlov je izjavil:

skyform je izjavil:

Konlov je izjavil:

Konlov je izjavil:

Kaj pa XH vs XG. 9005 npr?

Verjetno je XH letošnji. Je sploh že dobavljiv?


XG9505 in XH9505 , XF je 9005. Za enkrat reviewi kažejo, da je XH95 napredek v skoraj vsem, razen da XG95 prikaže malenkost svetlejšo sliko in da ima XH95 kontrast samo 2800:1 zaradi x-wide angle, ki zboljša vidni kot. XG95 ima kontrast okrog 4800:1, ampak bi naj XH95 imel kljub temu boljše črne in majn bloominga, jaz sem sicer glede tega malo skeptičn in me prav zanima, kako to res v resnici izpade, sploh črne in shadow detail me zanima kako izpade na XH95 v primerjavi z XG95. Na lanskih 75" in 85" XG95 modelih z x-wide angle so črne in shadow detail bili očitno slabši kot na 55# in 65" brez x-wide angle, ampak možno da so to letos zboljšali.

Tu si lahko pogledaš review in videjo review in direktno primerjavo z XG95

https://www.bilibili.com/video/BV1Nk4y1...

https://translate.google.com/translate?...

Hvala. Torej če se se doma hitro kaj zgodi 55XG, če pa bomo počakali na jesen, pa 55XH. V obeh primerih ne sme preseči 1000€...


Evo pa je tu, review od Vincenta

Zaphod_B75 ::

Sem mel že Phillipsov OLED Philips Ambilight 55OLED754/12 v vozičku skoraj opravil checkout. Ajde gremo za vsak slučaj še par revjujev prebrat. Ves presenečen ugotovim da 55OLED754 sploh nima androida ampak Saphi. Dealbreakerrrr !!!! Pač kupujem ANDROID tv.

Ajde gremo vzet en Philipsov model višje pa zastavimo ceiling na jurjapapol če je res tolk boljši. Naslednji model je 1299EUR in - seveda This item does not ship to Belgium. Kaj lepšega grrrrr!

Naj mi prosim nekdo svetuje, kaj naj vzamem - po možnosti še kaj drugega kot Philips philipsovih je že blo več kot mnogo. Kaj pa Sony?
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Fantje eno obrazložitev rabim.Za predvajanje 4K uporabljam PC.Tako da PC je povezan preko AV resiverja z HDMI kablom in iz AVR resiverja gre HDMI v TV,zato da dela zvok na zvočnike.Sedaj pa me zanima ali mora AV resiver podpirat tudi Dolby vision in HDR,HDR10,da potem tole predvaja na TV ali ni važen.Ker če film podpira HDR mora potem tud AV resiver ali ne,da vidiš na TV.Hvala

andrej69 ::

Zaphod_B75 je izjavil:

Sem mel že Phillipsov OLED Philips Ambilight 55OLED754/12 v vozičku skoraj opravil checkout. Ajde gremo za vsak slučaj še par revjujev prebrat. Ves presenečen ugotovim da 55OLED754 sploh nima androida ampak Saphi. Dealbreakerrrr !!!! Pač kupujem ANDROID tv.

Ajde gremo vzet en Philipsov model višje pa zastavimo ceiling na jurjapapol če je res tolk boljši. Naslednji model je 1299EUR in - seveda This item does not ship to Belgium. Kaj lepšega grrrrr!

Naj mi prosim nekdo svetuje, kaj naj vzamem - po možnosti še kaj drugega kot Philips philipsovih je že blo več kot mnogo. Kaj pa Sony?


Vzel bi model 754 in en Android box in stvar rešena..

Kezman91 ::

fpbs je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

Če ostanem pri LG in Sony, kateri bolj izstopa LG C model ali Sony A?
Cenovno ti najbolj izstopa Sony 55AG9: https://www.ceneje.si/Izdelek/13814552/...
Potem imaš še 55AG8: https://www.ceneje.si/Izdelek/13190423/...
In pa LG 55C9:https://www.ceneje.si/Izdelek/13820188/...
Za 2000€ lahko že dobiš diagonalo 65". Nihče ti za noben TV na more garantirat, da boš imel 10 let mir.


za slabe 3 metre ne rabim 65"...
se splača počakat na CX oz A8H*

fpbs ::

Kezman91 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

Če ostanem pri LG in Sony, kateri bolj izstopa LG C model ali Sony A?
Cenovno ti najbolj izstopa Sony 55AG9: https://www.ceneje.si/Izdelek/13814552/...
Potem imaš še 55AG8: https://www.ceneje.si/Izdelek/13190423/...
In pa LG 55C9:https://www.ceneje.si/Izdelek/13820188/...
Za 2000€ lahko že dobiš diagonalo 65". Nihče ti za noben TV na more garantirat, da boš imel 10 let mir.

za slabe 3 metre ne rabim 65"...
se splača počakat na CX oz A8H*
Na 2.8m jaz gledam 65C8.
https://www.zkelectronics.com/comparetv...

skyform ::

Kezman91 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

Če ostanem pri LG in Sony, kateri bolj izstopa LG C model ali Sony A?
Cenovno ti najbolj izstopa Sony 55AG9: https://www.ceneje.si/Izdelek/13814552/...
Potem imaš še 55AG8: https://www.ceneje.si/Izdelek/13190423/...
In pa LG 55C9:https://www.ceneje.si/Izdelek/13820188/...
Za 2000EUR lahko že dobiš diagonalo 65". Nihče ti za noben TV na more garantirat, da boš imel 10 let mir.


za slabe 3 metre ne rabim 65"...
se splača počakat na CX oz A8H*


Seveda ne rabiš 65" za to razdaljo.

fpbs je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Kezman91 je izjavil:

Če ostanem pri LG in Sony, kateri bolj izstopa LG C model ali Sony A?
Cenovno ti najbolj izstopa Sony 55AG9: https://www.ceneje.si/Izdelek/13814552/...
Potem imaš še 55AG8: https://www.ceneje.si/Izdelek/13190423/...
In pa LG 55C9:https://www.ceneje.si/Izdelek/13820188/...
Za 2000EUR lahko že dobiš diagonalo 65". Nihče ti za noben TV na more garantirat, da boš imel 10 let mir.

za slabe 3 metre ne rabim 65"...
se splača počakat na CX oz A8H*
Na 2.8m jaz gledam 65C8.
https://www.zkelectronics.com/comparetv...


Kar še ne pomeni, da bo vsakemu všeč, 65" pri 2.8m je meni osebno neumnost, moraš glavo premikati in ne vem no tudi malo slabo videt, da rabiš tak velik TV iz te razdalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

easyrider3 ::

To ni še nič eden na drugem podobnem forumu tukaj v Sloveniji je povedal,da 65" OLED televizor približa na 1,5 metra kadar gleda 4K vsebine drugače pa gleda na 2-metrih,to je res vtrgano saj sigurno ne moreš zajeti celo sliko z enim pogledom.

https://ibb.co/hWXNLjd

Zgodovina sprememb…

skyform ::

easyrider3 je izjavil:

To ni še nič eden na drugem podobnem forumu tukaj v Sloveniji je povedal,da 65" OLED televizor približa na 1,5 metra kadar gleda 4K vsebine drugače pa gleda na 2-metrih,to je res vtrgano saj sigurno ne moreš zajeti celo sliko z enim pogledom.

https://ibb.co/hWXNLjd


:)) seveda ne moreš, ampak če mu paše naj gleda in si bo uničil vrat in oči.

andrej69 je izjavil:

Zaphod_B75 je izjavil:

Sem mel že Phillipsov OLED Philips Ambilight 55OLED754/12 v vozičku skoraj opravil checkout. Ajde gremo za vsak slučaj še par revjujev prebrat. Ves presenečen ugotovim da 55OLED754 sploh nima androida ampak Saphi. Dealbreakerrrr !!!! Pač kupujem ANDROID tv.

Ajde gremo vzet en Philipsov model višje pa zastavimo ceiling na jurjapapol če je res tolk boljši. Naslednji model je 1299EUR in - seveda This item does not ship to Belgium. Kaj lepšega grrrrr!

Naj mi prosim nekdo svetuje, kaj naj vzamem - po možnosti še kaj drugega kot Philips philipsovih je že blo več kot mnogo. Kaj pa Sony?


Vzel bi model 754 in en Android box in stvar rešena..


Mogoče pa ne želi android box, morda hoče imet vse v TVju. Npr meni je to zelo pomembno, ne želim boxa in dodatnih zadev, pa se ti spet nabere dalinjcov ipd, pa tudi kak harmoni dalinjc nočem, TV in 5.1 sistem pa fertik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()
««
270 / 536
»»