Prijavi se z GoogleID

» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 61 62 63 »

_marc_ ::

Prvi link me postavi na post od Baje datum 30.3., drugi pa na post od Starega mačka iz 9.4.

MrStein ::

Na vrh? To je normalno.

Če pa ga odprem iz spiska tule: https://slo-tech.com/forum/29
pa me vrže na dno (kjer je rdeča črta).
Teštiram če delaž - umlaut dela: ä ?

_marc_ ::

Zakaj bi bilo normalno, da me vrže na začetek strani. Normalno bi bilo, da me vrže za rdečo črto.

Če odpreš stran X, te vrže na vrh te strani. Če odpreš kot sem rekel, pa te vrže na rdečo črto.

Evo, tole klikni: Nekdo nam krade elektriko v garažah eh, je forum zjebal link

tole probaj

Zgodovina sprememb…

• spremenil: MrStein ()

SmeskoSnezak ::

Brskalnik EDGE ocitno ni dobil popravka na to smotano linijo. Ali pa je treba kako nastavitev spremenit? :)
@ Pusti soncu v srce... @

DeeCoy ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Brskalnik EDGE ocitno ni dobil popravka na to smotano linijo. Ali pa je treba kako nastavitev spremenit? :)

Definitivno. Izbriši edge.

HotBurek ::

Pozdavljeni.

Opazil sem, da se je spremenil CSS za izris koda bloka. Ok, mal nove barvice.

Zanima pa me, če je možno vrniti line number na začetku vsake vrstice?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Mohimm ::

Morda ta funkcionalnost že obstaja, nisem pa opazil.

Izklapljanje podforuma:

e.g.: zadnje čase opažam da se odpira kup,... recimo temu troll tem v podforumu "na cesti".
Predlog: doda se opcijo za prijavljene uporabnike, da se doda "na cesti" na listo.
Vsi podforumi na tej listi so skriti v "teme zadnjih 24 ur", "aktivno na forumu" itd.
Če gre uporabnik zavestno v podforum naj deluje normalno / teme kjer sodeluješ so še vedno pod "moje teme"...

Tako bi uporabnik lahko oblikoval svoj del foruma, kjer sfiltrira tematike/podforume ki ga ne zanimajo.

Bom kar tule: vidim, da je neki update GUI.

Ima isto slabost kot stari : na mobilnih napravah ni desnega menija. Torej iskanje, filter po avtorju...

Vazelin ::

wtf kako lahko pridem nazaj na desktop izgled na mobilniku?;((

dejanslo ::

Meni je nov mobilni gui všeč. Nujno pa manjka v meniju Forum - moje teme (vse).
Hvala!
There`s More Than One Way To Do It

Pa kvazi-avatarje bi lahko umaknili, ker samo zavzemajo dragoceni prostor. Če že morajo biti, se naj vsaj na pol zmanjšajo.

zmaugy ::

Lahko bi avtorju teme dovolili moderiranje v temi, ne pa da se vedno najdejo eno in isti in temo odpeljejo u tri krasne. Avtor najbolj ve, kakšno temo je odprl.

vostok_1 ::

Predlagam, da se nekateri malo zamislite:

Za ostale pripombe sem ti pa ze zdavnaj povedal, da poslji sporocilo meni, jaz naceloma tem o opozarjanju moderatorjev ne spremljam ful redno.

Pritožbe

Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih, elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

https://slo-tech.com/ostalo/pravila/

Mislim, tisti trije tako transparentno kršijo vse po spisku, da se človek kar smeje od žalosti.
Pa načeloma mene to sploh ne moti, dokler mi ne serjete po glavi z izbrisom vsega kar komaj vonja po nečemu, kar mogoče bi lahko bilo v nasprotju z pravili (katerih se ne držite).
Seriously guys, a ste res tako moralno na psu? Dajmo malo neformalne poštenosti.
Be nice to other people and people will be nice back.
There will be chutes!

Zgodovina sprememb…

• spremenil: vostok_1 ()

javr ::

ali RSS za slo-tech.com/forum ne obstaja, ali samo jaz ne vem kako to nastaviti ?
Ker za slo-tech.com se pojavi ikona za odčitavanje RSS, za mene dosti zanimivejši slo-tech.com/forum pa ne.
strani: 1 ... 61 62 63 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 465 66 67 68 )

Oddelek: Slo-Tech
3361341649 (271) MKC00
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

925406 (3781) Bor H
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

68734399 (16265) Ziga Dolhar

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

86542725 (14392) OwcA

Več podobnih tem