» »

Word

Word

Ramon dekers ::

Pri wordu bi rad naredil tam kjer so št. Strani (na nogi) črto spodaj pa vire in opombe vendar je problem ker mi word to napiše na vsako stran...
Prosim za pomoč. Verzija worda je 07
  • polepsal: KoMar- ()

butec ::

vstavi prelom
izklopi povezavo do prejšnje strani ...
http://office.microsoft.com/training/tr...

tyara ::

če prav razumem bi ti rad imel opombe, to se pa ne dela v glavi-nogi ampak takole.

- Postavi se na mesto kjer želiš opombo (običjano tik za besedo oz stavek, na katerega se opomba nanaša) in nato
- izberi ukaz Insert->reference->footnote. Določiš še par nastavitev po želji in to je to, enostavno in eleganto:)

Ramon dekers ::

sem ugotovil imaš prav ja hvala!

rezator ::

Živjo. Bom kar tole temo uporabil za moje vprašanje.

Morem narediti poročila za faks in polsati asistentu po mailu, se pravi v elektronski obliki. Zanima me pa, če lahko on ugotovi katere stvari so bile kopirane iz kakšnega drugega dokumenta? Oziroma naspoh katere stvari lahko ugotovi, ki bi šle meni v škodo? Na kak način sem "golfal"? Saj sem veliko večino napisal sam, samo nekaj stvari sem uporabil od sošolke, copy ---> paste. A lahko vidi iz kje sem kopiral in kako hitro sem vse skupaj naredil? Sprašujem ker word pa res ni moje področje.

Hvala že v naprej!:)

boogie_xlr ::

Oni naredijo primerjavo tvojega dokumenta s tistimi v bazi(tudi od tvoje sošolke). Kakšen % ali 2 je lahk skopiran, kaj več pa že kaže pol vse rdeče.

rezator ::

aha tako gre to? no pol se ni za bat. hvala ti boogie
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zion10 ::

A mi lahko kdo pomaga, v wordu (07) zasukat(roterat) samo eno(specifično)stran, npr. vse maš pokončno eno stran pa zasukaš ležeče? A se da, lahko kdo pomaga k je glih debata o word-u?

BaRtMaN ::

z 2007 nimam izkušenj, ampak to se ponavadi dela tako, da se prekine nadaljevanje stila s prejšnje strani in lahko potem nastaviš ročno ležečo stran. Potem moraš pa še popraviti naslednje strani - spet prekineš nadaljevanje stila in uporabiš pokončno orientacijo.

Zion10 ::

Hmm... ne gre k nemorem(neznam) prekinit nadaljevanje stila.

Zion10 ::

Sem ugotovil, pri postavitvi strani greš na prelomi(npr. naslednja stran), in potem po mili volji obračaš oz. karkoli delaš.
Vseeno hvala!

Onlyx ::

Si bom sposodil temo. Nekako moram oblikovati besedilo v wordu, pa mi enostavne ne rata, da bi bilo besedilo povsod sredinsko poravnano. Sploh imam težave v kratkih naslovih ter še v nekaterih vrsticah znotraj samega besedila. Me zanima, če se da na kakšen način to težavo odpraviti?

evo nekako takole stvar (ne)izgleda:

word

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

harvey ::

Zbriši soft entre pa bo delalo. :D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Onlyx ::

uff...hvala za tole uporabno informacijo!

rezator ::

Da ne odpiram nove teme.

Imam v pdfju en dokument, ki ga spremenim v wordov dokument. Problem je ta, da rabim dokument brez stolpcov, jaz imam pa v tem world dokumentu dva stolpca. Zanima me kako zdaj iz dveh stolpcev narediti enega. In še to tako da mi da desni stolpec pod besedilo levega stolpca, ko bo v enem stolpcu. Kar kopirati ne morem, ker se mi očrne cela vrstica, se pravi levi in sesni del stolpca.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Ramon dekers ::

prosim vas za tole informacijo, pri navajanju virov mi word kar sam spusti vrstico in gre v naslednjo...delete ne pomaga, ker mi potem stisne vire in pa zadnjo besedo čisto skupaj.

No da pokažem na sliki:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Ziga Dolhar ::

... tisti link je hudičevo dolga "beseda". Deli jo! (Na željeno mesto vnesi deljaj ali prelom vrstice - shift+enter.)
https://dolhar.si/

Ramon dekers ::

hvala ti

BaRtMaN ::

Off-topic, ampak pohvalno, da navajaš datum branja spletnih virov. po drugi strani pa je večina teh virov po spremembi nedosegljiva v obliki, ki si jo bral ti, razen, pazi zdej, Wiki-jev, kjer lahko linkaš do vsake revizije posebej.

A ko linkaš Wikipedio, napišeš samo datum branja ali linkaš na trenutno revizijo dokumenta (primer: Tapioca)?

Ramon dekers ::

namesto stanja bi dal lahko tudi (zadnjič obiskano: 20. 9. 2009). Sicer pa takšna so navodila. Pa wikija se ne navaja, ker ni kredibilen vir, kaj tebi ni jasno?

BaRtMaN ::

To je preveč pavšalna trditev, zna biti zelo izčrpen vir, odvisno od področja.

Ramon dekers ::

BaRtMaN je izjavil:

To je preveč pavšalna trditev, zna biti zelo izčrpen vir, odvisno od področja.



in kdo je avtor omenjenega članka v wikuju in kdaj je bil napisan? Ko boš začel hodit na fakulteto boš lahko komentiral.

Poleg tega lahko v wiki piše vsak ne glede na to ali podatki držijo ali ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS Word & co versus diplomska naloga (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111998 (9121) marflor
»

Word 2010- oblikovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
5709 (602) killa bee
»

Word ali writer eksperti

Oddelek: Pomoč in nasveti
313052 (2563) echoman
»

LaTeX (linux newbie, ne se jezit:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
767821 (6191) CaqKa
»

Word dokument z 2000 stranmi .-)

Oddelek: Programska oprema
81066 (910) mare_

Več podobnih tem