» »

TV za 1000 evrov

TV za 1000 evrov

rezator ::

Pozdravljeni. Odločam se za nakup televizorja in nevem ali naj vzamem LCD ali plazmo TV. Vem da so zunaj tudi LED TV-ji vendar se mi ne zdi smiselno da bi kupil že zdaj LED TV, ker je zadeva dokaj nova in je zato posledično draga. TV nebi bil zame ampak za fotra, ki bo praznoval abrahama čez kakšnega pol meseca. Njegovi prijatelji so me zadolžili da jaz "ki se spoznam" na to izberem TV. Denarja imam na razpolago okoli 900-1000 evrov in moram dodati še da je fotr nor na velike TVje tako da bi bil TV 47 oziroma 50 inchov.
Prosim. če mi lahko svetujete katero vrsto TVja kupit, lahko mi pa svetujete tudi določen model tvja.
Hvala :D

popster ::

ledice niso tako nova stvar,.. kar se tiče philipsovih tv-jev so jim imeli za ambientalno svetlobo, kar je tudi uredu zadeva

philips je tudi uredu znamka, če bi rad imel evropsko TV

drugače bi js kupil tv z DVI vhodom

mamomu ::

Daj 100 euro zraven in kupi Panasonic TX-P46GW20
mamomu j....!

Cash ::

Jaz sem nabavil od LG-ja "47LH7000" in sem zelo zadovoljen. To je 47-tka in z razdalje 3.5m mi je že kar malo premajhna, tako, da bi sedaj nabavil večjo. Nabavil sem jo za 940EUR, medtem ko je bila v Harvey Normanu en razred nižja iste velikosti za 1600EUR. Kaj tale možakar misli tud gledat kake filme preko USB-ja na TV-ju in koliko mu je pomemben Trumotion oz. MotionPlus..., ker če mu to ni pomembno, lahko nabaviš še cenejšo 47LH3000, ki jo lahko dobiš že za 670EUR, vendar ne v raznih BigBangih in Harvey Normanih, ker tam je oreng čez jurja...
Pa še to...LG in Philips imata iste zaslone.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cash ()

Štrubsi ::

Zdravo.

Ker vem, da uporabniki forumov ne marate smetenja, sem se odločil da si izposodim kar to temo.
Namreč, zdaj ko je prišlo do zamenjave analognega z digitalnim signalom, smo se doma odločili za nov tv:). Prostora imamo za tja do dobrih 50" veliko televizijo, zato vas sprašujem kateri 45"-50" led lcd ali plazma tv priporočate? Oddaljenost je okroglih 3 m, tako na podlagi tega mi lahko določite katera velikost je najbolj primerna:). Cena pa naj bi bila tja do 1300EUR, če pa je kakšna veliko boljša televizija od ostalih za 1350, mi jo prosim tudi navedite:D. Edini kriterij, ki se ga morate držati je črna tv, brez kakšnih (kot pri lg) rdečih robov in naj ima čimmanj roba;)
Se pa že v naprej zahvaljujem za odgovore, če pa sem kakšno stvar pozabil napisati, me pa prosim spomnite in bom dopisal:)

Lp, Žiga

Aja, pozabil sem na to, da mora biti 1080p, ampak to je verjetno že itak samoumevno:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Štrubsi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961176877 (401248) antonija
»

Nakup novega TV

Oddelek: Zvok in slika
358364 (7523) nejc1337
»

nakup TV - stotič

Oddelek: Zvok in slika
163100 (2763) floyd1
»

LCD TV do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
162378 (1898) EvilDare
»

LCD ali plazma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7733418 (30868) jajcar

Več podobnih tem