» »

windows security center - virus protection

windows security center - virus protection

marko88 ::

Sploh nimam instaliranega antivirusnega programa in mi v windows security centeru kaže VIRUS PROTECTION ON (nod32). Rad bi inštaliral now AV in me blokira. Se ga da slučajno ročno kako izklopit ?

Wox ::

Za kateri Windows gre? V Security Centru lahko izklopiš zadevo: Change the way SC alerts me -> odkljukaš Virus Protection. Vendar dvomim da zaradi tega ne moreš namestiti AV-ja.

marko88 ::

windows xp professional

ne gre namestit KAV ker mam kao nameščen NOD32, ki sem ga že zdavnaj izbrisal. Ampak pod virus protection v security centru mi pa še vedno deluje. Zgleda da ga nisme pravilno izbrisal al kaj vem. Ko hočem inštalirat kav mi napiše da ga ni možno ker proces ki s eizvaja(eset nod 32 file-on access scanner) ni kompatibilen s tem antivirusnim programom. Kdor me tukaj reši dobi za gajbo !

Wox je izjavil:

Change the way SC alerts me -> odkljukaš Virus Protection. Vendar dvomim da zaradi tega ne moreš namestiti AV-ja.


tam je odkljukano !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko88 ()

marko88 ::

sem brisal po registru, uporabil removal tool, zbrisal vse mape,... ne vem kaj naj še naredim

Wox ::

Aha. Kaj pa recimo Malwarebytes Anti-Malware lahko namestiš? Da nimaš mogoče kakšne zlobne kode gor? Si poskusil s TEM uninstallerjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

Wox ::

In pa Reinstall-Uninstall Nod32 velikokrat pomaga.

marko88 ::

tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496642707 (244) Domini tm
»

virus protection

Oddelek: Pomoč in nasveti
8598 (497) RejZoR
»

WIN XP-požarni zid

Oddelek: Informacijska varnost
152716 (2168) nx6325
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711665 (9028) frikihamster
»

Kako se znebiti nadležnega Security center?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101398 (1237) Highlag

Več podobnih tem