» »

Torrenti preko Mobilni Internet (Mobitel)

Torrenti preko Mobilni Internet (Mobitel)

vice boy ::

Imam paket pri Mobitelu za Instant internet.
In ugotovil sem, da torrenti sploh ne delajo in se ne začne
pretok podatkov?

A ima kdo izkušnje s tem, ali je to kakšna napaka ali pa je mobitel
zaprl pipico in se enostavno ne da?

LP
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

c0dehunter ::

Ja, tudi meni torrenti niso delali, mislim pa da je nekaj povezano z NAT, ki ga uporabljajo. Sem takrat spraševal na ST pa ni niče vedel, na Mobitel pomoči pa tista telefonistka sploh ni vedela o čem govorim, na tehnični pomoči pa mi tudi niso znali pomagati.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

kovk ::

Na Simobil dela, za mobitel pa ne vem

hojnikb ::

Za začetek si posnam tazadn beta utorrent (2.0.1) in vklop protocol encryption v nastavitvah.Pol pa probaj če bo delal.Ni pa mus da dela, ker lahko da blokirajo torrente pa še poverh vsega nimaš svojga zunanjega ipja, to pomen da ne morš nobenih portov ofnat niti se doben ne more na tebe povezat.

Torrenti pač niso za mobile net 8-O
#brezpodpisa

Vanadium ::

Meni dela b.p. preko beta utorrent. Mam vedno zeleno kljukico spodaj v utorrent. Upoštevaj predloge posta nad mano pa ti bo delal b.p.

js osebno ::

Hja. pri meni dela selektivno permeabilno. (Izbirno prepustno).
Včasih da, včasih ne... Menda da je nekaj narobe z porti in proxiji.

vice boy ::

Deluje zdaj tudi pri meni.
Bo treba kupiti neomejen paket, ker 5 GB za torrente ne bo zadosti :)
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Desty ::

Zelo ste nefer do ostalih uporabnikov mobilnega interneta, kajti mobilni internet ni namenje za P2P ampak za brskanje po spletnih straneh, pošiljanje emailov... Nevem, potem se pa čudite, če vam kdaj odpira strani po kilobitih dol no... Tudi omrežje ni namenjeno za to, da boste sedaj downloadali na polno in vse obremenjevali. Sicer pa je Mobitel tudi v postopku uvajanja omejitve prenesenih podatkov, kakor je bilo pri Simobilu pred časom. :)

Ice-Heki ::

Ok, Desty - kaj pa tisti, ki imamo drugače lahko samo Dial-Up povezavo (in to na navadni liniji, ker ne moremo imeti niti ISDNja?)?
In ne, ne downloadamo nelegalnih stvari preko P2P, ampak recimo Linux distribucije, ipd. ki so povsem legalne ... mi boš naslednjič - sedaj, ko mi bo to možnost vzel Mobitel - ti prenesel CentOS in mi ga prinesel na dom? Te lahko ob treh zjutraj zbudim, da mi boš po mailu poslal 30MB veliko priponko (seminarska naloga), ker na telefonski liniji tega pač ne morem poslat?
Nismo nefer, samo želimo si, da bi imeli enake možnosti, kot jih imate vi!

Pesimist ::

Ok, Desty - kaj pa tisti, ki imamo drugače lahko samo Dial-Up povezavo (in to na navadni liniji, ker ne moremo imeti niti ISDNja?)?


In kaj zaj? Pistolo tudi lahko kupis, ali to pomeni, da lahko tudi vsakega fstrelis? Pac nebos mel interneta za P2P ne dialup in ne mobile.
Oz jaz tudi menim da bi mel jumbojeta in bi mogo biti dostopni vsakemu drzavljanu. Jebat ga nemoremo imeti vsega.

bogu hvala za nove regulacije mobitela, da mi bo spet browser na moji prastri N73 potegno kaj, ker vceraj je bilo hudo slow. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AT&T z majem vpeljuje omejitve prenosa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10220489 (16868) Bistri007
»

Mobitelove spremembe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10512597 (10513) BlueRunner
»

Simobil unlimited - omejena hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12518994 (13062) ZdravkoČolič
»

T.Neomej.Klicni vs. T.Isdn vs. M.Inst.Paket

Oddelek: Omrežja in internet
192790 (2447) jerriho
»

Internet v rovtah=) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
736774 (4573) Duke Nukem

Več podobnih tem