» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
18 / 19
»»

Horas ::

Scaramouche3 je izjavil:

Pozdravljeni

Zanima me ali je na bolhi recimo obvezno prodati tistemu ki recimo prvi hoče, kaj če recimo nekdo pride kasneje in mu ni treba pošiljati?


vedno gledaš prvo na svojo korist.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kixs ::

Zanimivo tole... bolha mi je umaknila oglas, ker meni, da je cena prenizka glede na trzno :lol:

Morison ::

Jaz sem zaključil s to Bolho. Zanima me, če je kakorkoli možno, da ti povrnejo dobropis, ki ga imaš na računu?

kixs ::

Poslji jim mail na podporo.

matobeli ::

kixs je izjavil:

Zanimivo tole... bolha mi je umaknila oglas, ker meni, da je cena prenizka glede na trzno :lol:


V resnic je to super, vsaj glede na to da so bli scamerji kar pridni na bolhi.

Včas pač kiksnejo, men so bekaj let nazaj zaprli čisto frišen account zgolj na podlagi imena ki ni bil "francka5"

kixs ::

Sem jim napisal, da lahko dajo vec, ce mislijo, da je prepoceni...

Horas ::

kixs je izjavil:

Zanimivo tole... bolha mi je umaknila oglas, ker meni, da je cena prenizka glede na trzno :lol:


resno? kaj si pa prodajal?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kixs ::

Ena PC kista. Sicer smo se ze vse zmenili in je nazaj.

Zstiller ::

Kdo ve kako blokirat te nove oglase na bolhi, ki skoz skačejo ven na desni strani spodaj vsakič ko scrollaš?

https://ibb.co/J2YTkP2

HotBurek ::

Gre za tole sranje: https://vaven.co/

Naloženo je iz domene: https://my.vaven.co/

Gre za iFrame.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zstiller ::

Najlepša hvala, rešeno.

BorutK-73 ::

Nimaš ublock dodatka?

Zstiller ::

Imam pa ni blokiralo. Skupaj imam 19 dodatkov pa še kdaj kaj čez pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zstiller ()

sentiš ::

m3k je izjavil:

CTRL + Shift + C



Meni zbriše celoten oglas. Kaj točno je treba izbrisati?

kloko ::

sentiš je izjavil:


Meni zbriše celoten oglas. Kaj točno je treba izbrisati?


"ClassifiedDetail--blurContent" zbriši, vse drugo ostane... Preverjeno deluje, testirano ravnokar.

L.p., Kloko

recmajkemi ::

Če bi še kdo rad užival v medmrežnem bolšjaku brez trgovcev in z vsebino neaktivnih objav.
https://github.com/LukaErnestini/BolhaE...
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Luka55 ::

Nova storitev na bolhi "BREZ SKRBI".

https://skupnost.bolha.com/brez-skrbi-e...

bastadu ::

Super, sedaj si kupec lahko premisli in zahteva vračilo denarja ... meh ... da bi pa nek uporaben sistem za feedbacke uvedli, a to pa ne ...

DarwiN ::

S feedbackom bolha nič ne zasluži. Vsaj neposredno ne.

Ta BREZ SKRBI je pa kaj? Brezplačen? Močno dvomim.. Verjetno te tolk olupijo, da pri opisu sploh ne upajo omenit, koliko storitev košta. Ali pa sem spregledal.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Meiniken ::

Zelo na ebay spominja.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

2dark ::

bastadu je izjavil:

Super, sedaj si kupec lahko premisli in zahteva vračilo denarja ... meh ...

Kako pa tole mislijo izvedit? Vračilo med fizičnim osebama?

gruntfürmich ::

ni slabo, ampak pred leti so ukinili preverjene uporabnike, ne zbirajo feedback-ov...

za kmetavzarijo in balkan imenovana slovenija šlogam da iz te poteze bolhe ne bo nič.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

lolipop2 ::

gruntfürmich je izjavil:

ni slabo, ampak pred leti so ukinili preverjene uporabnike, ne zbirajo feedback-ov...

za kmetavzarijo in balkan imenovana slovenija šlogam da iz te poteze bolhe ne bo nič.


Bolha bo šla, če ne bo feedbacka oz. preverjanja uporabnikov. No, saj je že šla. V lanskem letu sem prek ebaya več prodal v Slo, kot prek bolhe

2dark ::

lolipop2 je izjavil:



Bolha bo šla, če ne bo feedbacka oz. preverjanja uporabnikov. No, saj je že šla. V lanskem letu sem prek ebaya več prodal v Slo, kot prek bolhe


Mislim, da je šla. Sam sem prodal v zadnjih dve letih vse stvari preko marketpleca.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Koraaz ::

Bolha ne bo nikamor šla in prav je tako.
Več ko imamo izbire bolje, je. Ne potrebujemo monopolov.

Sam še zmeraj prodam na bolhi več kot na FB marketplacu. Sicer se mi zdi, da se je FB marketplace izboljšal, ampak sem še zmeraj mnenja, da je gor preveč neresnih ljudi in scamerjev.

2dark ::

Koraaz je izjavil:

Bolha ne bo nikamor šla in prav je tako.
Več ko imamo izbire bolje, je. Ne potrebujemo monopolov.

Sam še zmeraj prodam na bolhi več kot na FB marketplacu. Sicer se mi zdi, da se je FB marketplace izboljšal, ampak sem še zmeraj mnenja, da je gor preveč neresnih ljudi in scamerjev.


Ker na bolhi jih pa ni. NA Fb-ju lahko ti prečekiraš tudi profil kupca in lahko takoj vidiš, če je cigan. NA bolhi ti tega ne vidiš.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Koraaz ::

2dark je izjavil:


Ker na bolhi jih pa ni. NA Fb-ju lahko ti prečekiraš tudi profil kupca in lahko takoj vidiš, če je cigan. NA bolhi ti tega ne vidiš.


Jaz na srečo na bolhi še nisem imel opravka s scammerji -potrkam na les.

Sicer res lahko na FBju pogledaš profil, ampak ti to ravno ne pomaga, če ima profil zakljenjen za vse, ki niso njegovi prijatelji, ali pa če je tako izpiljen, da ne preooznaš iz prve, da je stvar fejk, ampak šele potem, ko si že stopil na mino.

Ravno pred kratkim sem videl, ko je nekdo objavil, da je nekomu nakazal denar, potem pa ni dobil izdelka in se je izkazalo, da je imel opravka s fejk profilom s sliko ukradeno iz interneta. Al pa razni DHL, DPD kurir scami, al pa dobre duše, ki na smrtni postelji iščejo ljudi, da bi ti "podarili" zapuščino bajnih vsot. Tega na bolhi do sedaj še nisem doživel.

Skratka, kdor bo želel bo našel način in platforma tukaj nima vloge.

Da o neresnih ljudeh, ki skos zbijajo ceno niti ne omenjam, pa, ko se jim niti ne da prebrat oglasa, pa te potem nonstop nadlegujejo po FBju. Ampak to je že debata za drug dan.

Tweezzizi ::

Koraaz je izjavil:

2dark je izjavil:


Ker na bolhi jih pa ni. NA Fb-ju lahko ti prečekiraš tudi profil kupca in lahko takoj vidiš, če je cigan. NA bolhi ti tega ne vidiš.


Jaz na srečo na bolhi še nisem imel opravka s scammerji -potrkam na les.

Sicer res lahko na FBju pogledaš profil, ampak ti to ravno ne pomaga, če ima profil zakljenjen za vse, ki niso njegovi prijatelji, ali pa če je tako izpiljen, da ne preooznaš iz prve, da je stvar fejk, ampak šele potem, ko si že stopil na mino.

Ravno pred kratkim sem videl, ko je nekdo objavil, da je nekomu nakazal denar, potem pa ni dobil izdelka in se je izkazalo, da je imel opravka s fejk profilom s sliko ukradeno iz interneta. Al pa razni DHL, DPD kurir scami, al pa dobre duše, ki na smrtni postelji iščejo ljudi, da bi ti "podarili" zapuščino bajnih vsot. Tega na bolhi do sedaj še nisem doživel.

Skratka, kdor bo želel bo našel način in platforma tukaj nima vloge.

Da o neresnih ljudeh, ki skos zbijajo ceno niti ne omenjam, pa, ko se jim niti ne da prebrat oglasa, pa te potem nonstop nadlegujejo po FBju. Ampak to je že debata za drug dan.


Ja, to je enak profil ljudi, kot si sam. In zdaj te moti, ce se tudi oni obnasajo, kot se ti. Se ti ne zdi malo hinavsko? Samo vprasam?

Saj ne recem, ce bi se sam aktivno trudill biti boljsi, ampak dejansko, si nalijmo cistega jabolcnika, te ne moti, da so oni prasci, taksno obnasanje dobro poznas. Moti te, da te bojo nategnili.

Ker imas monopol na nategovanje drugih ljudi, tebi se to ne sme zgoditi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tweezzizi ()

Koraaz ::

Tweezzizi je izjavil:



Ja, to je enak profil ljudi, kot si sam. In zdaj te moti, ce se tudi oni obnasajo, kot se ti. Se ti ne zdi malo hinavsko? Samo vprasam?

Saj ne recem, ce bi se sam aktivno trudill biti boljsi, ampak dejansko, si nalijmo cistega jabolcnika, te ne moti, da so oni prasci, taksno obnasanje dobro poznas. Moti te, da te bojo nategnili.

Ker imas monopol na nategovanje drugih ljudi, tebi se to ne sme zgoditi.


Ne vem od kje ti ideja, da sem tak kot ostali. Ne zbijam cen nikoli in ne scamam ljudi z raznimi prevarami.

Kako lahko rečeš, da imam monopol nad nategovanjem ljudi, če jih niti ne nategujem? Imaš Bolho, FB tržnico, pa še ostale portale z malimi oglasi. Dokler bosta Bolha in FB tržnica prisotni bo konkurenca, ko pa bo eden od njih šel pa bo prišlo do monopola. Tisti, ki bi želeli, da bolha propade niste nič boljši.

Ne projiciraj svojega obnašanja na ostale, ker me ne poznaš. In to so res težke obsodbe, ki si jih zgoraj napisal, te je lahko sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koraaz ()

Leko ::

2dark je izjavil:

lolipop2 je izjavil:



Bolha bo šla, če ne bo feedbacka oz. preverjanja uporabnikov. No, saj je že šla. V lanskem letu sem prek ebaya več prodal v Slo, kot prek bolhe


Mislim, da je šla. Sam sem prodal v zadnjih dve letih vse stvari preko marketpleca.

Točno to. Bolha je ŽE šla. Včasih sem tam prodal in kupil ni da ni. Sedaj že leto ali dve nisem kupil nič.
Takšnega sranja kot je zadnje čase na Bolhi pa res ni bilo nikoli.
Če dam samo primer Mobilno telefonijo, ki je ena najbolj obiskanih rubrik, je tam notri toliko nategunov, da te kr srat prime. Več kot polovica je nekih kvazi trgovin, druga polovica pa ene 10 enih in istih švercerjev z različnimi imeni ki jih v parih mesecih, če malo malo spremljaš ugotoviš, da so eni in isti. Ni več nekega "poštenega" prodajalca, ki bi mu lahko zaupal in se ne bal, da ti bo čez 14 dni na vrata potrkala policija ali pa eden od tistih švercerjev z njegovo tolpo in rekel, da si mu ukradel "telefon".
skratka. Gotofo je.
Edina škoda je, da je pa FB marketplac pa še slabši. Tako da sedaj, nimamo nič. Upam res, da se najde kakšna poštena konkurenca, ki ji ne bo zgled Bolha ali FBM.

matobeli ::

In ker so omejili in naredili plačljivo kategorijo ki je statistično najbolj problematična je to slaba stvar?

Vse kar ni telefonija še vedno lepo laufa.

Rabljene šare se pa proda manj ker je poceni, ljudje imajo denar in raje kupijo novo.

Se spomnim da je med gospodarsko krizo bilo možno kupit in prodat praktično vse. Zdej se pa ljudem še oglasa ne da več objavit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

2dark ::

matobeli je izjavil:

In ker so omejili in naredili plačljivo kategorijo ki je statistično najbolj problematična je to slaba stvar?


Plačilo so uvedli tam, kjer se naredi največ prometa. S tem, da imaš najmanj povpraševanja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

matobeli ::

Seveda, to da so se razni mutibariči umaknil iz bolhe je zgolj stranski učinek.

Je pa še vedno učinek. In s tem ni nič narobe. Mogoče so celo razmišljali o tem, kdo bi vedel.

2dark ::

matobeli je izjavil:

Seveda, to da so se razni mutibariči umaknil iz bolhe je zgolj stranski učinek.

Je pa še vedno učinek. In s tem ni nič narobe. Mogoče so celo razmišljali o tem, kdo bi vedel.


Bolha realno ne more konkurirat marketplaceu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Leko ::

matobeli je izjavil:

Seveda, to da so se razni mutibariči umaknil iz bolhe je zgolj stranski učinek.

Pa kam umaknili. Sedaj so se ravno namnožili. Ni drugega kot mutibaričev.
Prej si vsaj kakšnega "poštenakarja" dobil sedaj so še ti ušli. Ravno zaradi takih mutibaričev.
Poden od podna.

2dark je izjavil:


Bolha realno ne more konkurirat marketplaceu.

Ja res ne more konkurirat, ker na marketplacu so šele šverceri. Itak pa, če malo spremljaš eni in isti, samo pod drugim imenom kot na bolhi. Vsi ti pa z lažnimi profili.

Horas ::

marketplace je super. samo mi grejo na kurac na teh mali oglasih, prodam-kupim skupinah spamerji z verskimi forami, admini pa nič. vse je tk nasmeteno s temi vstavi amen vstavi da. folk pa lajka in piše te nebuloze namesto da bi vsi skup prijavljali te spame in se čimprej znebili te navlake. potem imam pa v feedu sam to gnojnico. da ne omemjam onih z delom od doma in ročnega sestavljanja ;(
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Leko ::

Marketplac je poden. Že sama preglednost in opis oglasov sta katastrofalna. Da ne govorim, da je večina prodajalcev istih kot na bolhi. Plačljivost določenih rubrik sploh ni problem, ko bi se vsaj znebili teh švrcerskih trgovcev in teh enih in istih švercerjev z lažnimi profili, ki vsi vemo kdo so, admini pa ne naredijo nič. Plus tega da je še več oglasov kot na Bolhi.
Zato jaz ne kupujem na Bolhi popolnoma nič več. Na marketplacu pa še manj.

2dark ::

Leko je izjavil:

Zato jaz ne kupujem na Bolhi popolnoma nič več. Na marketplacu pa še manj.


Ti pač hodiš na ciganski sejem ob nedeljah.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Horas ::

na marketplacu se ti vsaj prikazujejo oglasih na katere večinoma klikaš.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

t-zonaz ::

Mogoče je že bila tema, ampak kako lahko pogledam oglas ki ni več aktiven.
Ali obstaja kakšna varianta
Tnx
t-zonaz

recmajkemi ::

Preberi s to temo nazaj
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

nokia6310 ::

kloko je izjavil:

sentiš je izjavil:


Meni zbriše celoten oglas. Kaj točno je treba izbrisati?


"ClassifiedDetail--blurContent" zbriši, vse drugo ostane... Preverjeno deluje, testirano ravnokar.

L.p., Kloko

Kje se to zbriše? Imam dodatek za Chrome.

t-zonaz ::

recmajkemi je izjavil:

Če bi še kdo rad užival v medmrežnem bolšjaku brez trgovcev in z vsebino neaktivnih objav.
https://github.com/LukaErnestini/BolhaE...


Jst sem obupal. Ne uspe mi odpreti neaktivnega oglasa.
Ce komu uspe, rabim kontakt prodajalca
https://www.bolha.com/stenske-ure/leban...
t-zonaz

-ninja-91- ::

t-zonaz je izjavil:

recmajkemi je izjavil:

Če bi še kdo rad užival v medmrežnem bolšjaku brez trgovcev in z vsebino neaktivnih objav.
https://github.com/LukaErnestini/BolhaE...


Jst sem obupal. Ne uspe mi odpreti neaktivnega oglasa.
Ce komu uspe, rabim kontakt prodajalca
https://www.bolha.com/stenske-ure/leban...


Justina 041 375933

t-zonaz ::

Ma najlepsa hvala ninja
t-zonaz

dela ::

Je že kdo tukaj uporabljal bolhino storitev "BREZ SKRBI"? Mnenja?

2dark ::

dela je izjavil:

Je že kdo tukaj uporabljal bolhino storitev "BREZ SKRBI"? Mnenja?



Dodatno zaračunavanje. Je pa to kao varovalka.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

estons ::

dela je izjavil:

Je že kdo tukaj uporabljal bolhino storitev "BREZ SKRBI"? Mnenja?


Ne vem kako je za prodajalca, ampak sem uporabil kot kupec. Meni deluje isto kot Ebay "buy now". Torej ni dogovarjanja s prodajalcem ampak imaš opcijo takoj kupit, greš skozi vmesnik za spletna plačila in lahko takoj plačaš. Po prejemu paketa imaš še nek čas za vrnit robo, če ne ustreza opisu (tega dela nisem sprobal). S prodajalcem sem sicer bil v kontaktu in bi me lahko prosil, če se zmeniva mimo tega mehanizma, pa ni nič omenil, torej sklepam, da je tudi njemu ok.

Koraaz ::

Sem preizkusil ta famozni prodajko.net ker sem slučajno našel eno pametno ponudbo in lahko rečem, da je še večji šrot kot nekdanji prodajko.si

Najbolj me je zmotilo to, da, ko sem poslal sporočilo prodajalcu, le to ni bilo označeno za kateri oglas se je šlo in potem pride do zmede, ker prodajalec ne ve za kateri točen oglas se gre. Medtem, ko pri bolhi in prodajko.si si za vsako poslano sporočilo imel poleg napisano za kateri oglas se gre, tako, da ne pride do zmede.

Prodajko.net mi deluje kot nek ponaredek prodajko.si ker dvomim, da je to delo iste ekipe in sumim, da je nekdo zlorabil "dobro" ime za svoj lasten benefit. Že izbira fonta za logotip, ki je bootleg comic sansa že veliko pove o sami strani :))

drugače pa najbolj pomembno vprašanje: Kaj prodajko.net ponuja, kar bolha recimo ne, da bi morali vsi presedlat nazaj na prodajko.net in pokazati sredinec bolhi?

dela ::

estons je izjavil:

dela je izjavil:

Je že kdo tukaj uporabljal bolhino storitev "BREZ SKRBI"? Mnenja?


Ne vem kako je za prodajalca, ampak sem uporabil kot kupec. Meni deluje isto kot Ebay "buy now". Torej ni dogovarjanja s prodajalcem ampak imaš opcijo takoj kupit, greš skozi vmesnik za spletna plačila in lahko takoj plačaš. Po prejemu paketa imaš še nek čas za vrnit robo, če ne ustreza opisu (tega dela nisem sprobal). S prodajalcem sem sicer bil v kontaktu in bi me lahko prosil, če se zmeniva mimo tega mehanizma, pa ni nič omenil, torej sklepam, da je tudi njemu ok.


Sem malo pozabil na to temo, se opravičujem. Kako pa potem nakažeš, če pride do sprejetja ponudbe? Ker ne vem, kaj je ta "Ayden" ponudnik, ki ga omenjajo, ali je to samo kak plačilni servis, ki ti vmes vrže potem obrazec za spletno plačilo prek kreditne (minus PayPal?) ali tudi upravljajo kak navaden TRR na katerega nakažeš preko UPN? Si se moral kot kupec kam dodatno registrirat za to?
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645561 (3012) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935620 (12973) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050232 (24156) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419503 (15137) Ziga Dolhar

Več podobnih tem