» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
5 / 19
»»

solatko ::

Ne smejo vzdrževati poligon, za preprodajo, iz Kitajske naročenih novih izdelkov, če pa boš imel vsako leto kak nov izdelek za prodajo, pa se ne bo nihče vpletal.

Na bolhi je kar nekaj uporabnikov, ki redno prodajajo nove stvari iz Kitajske, po 10-100x višji ceni, kot je na Ali.. ali Del..

Razne malenkosti, ki so po kosu 0,01 cent, so na bolhi 1-10€ in to neprekinjeno mesece in leta.
Delo krepa človeka

radmannsdorf ::

se strinjam. ampak glede na to da sem jaz prodajal 1 star pc, ene stare gume in en nov ovitek za telefon(ker sem telefon že prodal), nisem preprodajalec. medtem ko nekateri še vedno prodajajo oblačila, očala, zapestnice, se meni taki bolj zdijo preprodajalci, kot jaz z ENIM novim ovitkom :)
klasika pri bolhi - nekaj se hočejo it, ampak sposobni pa niso. še fake dilerjev iz tujine ne znajo sami blokirat pravočasno.
če že filtrirajo oglase, naj vse, ne pa samo nekatere. to je zame slabo opravljeno delo.

solatko ::

Si imel pač s frišnim adminom izkušnjo. Se je meni pred leti to zgodilo, ko sem prodajal napačno kupljene RAM-e, pa še res niso bili moji, ker sem jih prodajal za stranko.
Smo pol s starim adminom zrihtal, pa ni bilo več problemov.
Delo krepa človeka

krneki0001 ::

Ne piši nov izdelek, ampak neuporabljan izdelek. Na "NOV" so alergični tako admini kot davčni inšpektorji.

solatko ::

nebivedu - Tudi na nov se ne odzivajo, če ni vsak teden kakšen tak izdelek naprodaj.
Veš, včasih ljudje prodajo kaj, kar so dobili za darilo, pa ne rabijo več, ob birmah, porokah, rojstnih dnevih,..... se velikokrat dobi podvojene ali pa neuporabne stvari, ki jih je pametno čim prej prodat, da ne ležijo doma.

Admini, posebej pa inšpekcijske službe hitro najdejo take primere, ki so potrebni temeljitejše obdelave, frišni admini pa skačejo na besedo, kot tričrkovne ameriške organizacije za varnost.
Delo krepa človeka

Veron ::

sicer čist tko sprot, why adblock na bolhi...


Razlika je očitna

scipascapa ::

od kdaj so oglasi plačljivi? gratis mislim?

AC_DC ::

scipascapa ::

hvala za info.

matobeli ::

Uh oh,kakšen kretenizem. Ajd ok, za turizem in storitve že. Ampak za pametne telefone, ki so najširše prodajan artikel zabavne elektronike?

Upam da bo obisk na teh kategorijah konkretno padel ker bodo itak samo dilerčki še objavljal.

vilonja ::

A ste vidl na avdio/video je od enega prodajalca skupaj več kot 40 strani:
http://www.bolha.com/avdio-in-video/avd...

radmannsdorf ::

kateri pa?

vilonja ::

Podjetje electronic-star.

TheZihc ::

 Glavno da je Bratislava v Sloveniji :D

Glavno da je Bratislava v Sloveniji :D

boyc ::

Zdravo,

včeraj sem preko bolhe kupil ps3 konzolo, kjer je na oglasu pisalo da je odklenjena. Vse lepo in prav, ogled in test konzole opravljen, priložen račun, kjer je naveden tudi jailbreak. Sedaj pa ko sem želel namestiti igro na konzolo vendar ni mogoče. Nato sem ugotovil da je oseba konzolo posodobila in s tem povozila jailbreak, torej konzola ne ustreza opisu, ki je bil naveden na oglasu. Po pogovoru, ko sem zadevo nato osebi omenil sem razbral da se na te zadeve ne spozna in tudi trdi da nikoli ni poizkušala nameščati igre na konzolo.
Se lahko kam obrnem v primeru da se s prodajalcem ne dogovoriva za vračilo (saj je fizična oseba in ne trgovina), ali se lahko le obrišem pod nosom? :)

Lp

solatko ::

On ti je prodal delujočo konzolo, ti pa bi rad gor gonil piratizirano opremo, torej je to tvoj problem, ne problem prodajalca, ki se poleg tega ne spozna kaj dosti.
Lahko neseš konzolo jailbreak-at in uslugo plačaš, prodajalec pa ti bo vrnil del stroška, če bo hotel.
Delo krepa človeka

miko22 ::

Ta pa je res huda, hehe
Prijavi ga, bodo se inšpektorji smejali.

solatko ::

Na hudo vprašanje, hud odgovor, v stilu, kako pa windows s travnika ne dela, če prav je v bolhi model prodajal pc z delujočim OS.
Delo krepa človeka

mailer ::

Kako se postopa z uporabiki, ki naročijo izdelek pa ga ne prevzamejo?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

amacar ::

Zahtevas predhodno placilo na trr.

lonewolf_ ::

In kaj potem storiš ko mu nakažeš več sto evričev pa ti ne pošlje?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

N0t0ri0us ::

osebni prevzem.

Če te bo želel nategnit ti bo poslal kamen z odkupnino, drugače mu boš pa ti plačal za neko stvar, katere ti ne bo poslal. Na koncu je razlika samo ta, da imaš v enem primeru kamen, v drugem primeru nič. Brez denarja boš pa tako ali drugače.

#bolhajevkurcugledetega..

Opcija je tudi paypal..

amacar ::

Za kaj drazjega pa seveda osebni prevzem. Drugace pa nisem imel problema, ce mi je kdo 500€ nakazal, je se vedno dobil robo :D

killzone ::

Ne bi rad odpiral poseben teme, bom kar tukaj omenil. Ali imate tudi ostali uporabniki bolhe veliko mailov iz tujine v stilu Hello is it still for sale?? if yes please reply me back to my random.gmailaccount@gmail.com. Zadnje čase jih redno dobivam pri prodaji večjih vrednosti. Vztrajno jih ingnoriram vendar mi gredo izredno na živce. To se v preteklosti ni tako pogosto dogajalo. Kakšne so vaše izkušnje s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: killzone ()

TheZihc ::

killzone je izjavil:

Ne bi rad odpiral poseben teme, bom kar tukaj omenil. Ali imate tudi ostali uporabniki bolhe veliko mailov iz tujine v stilu Hello is it still for sale?? if yes please reply me back to my random.gmailaccount@gmail.com. Zadnje čase jih redno dobivam pri prodaji večjih vrednosti. Vztrajno jih ingnoriram vendar mi gredo izredno na živce. To se v preteklosti ni tako pogosto dogajalo. Kakšne so vaše izkušnje s tem?


Pri vecjih vrednostih skoraj vedno, amapak ne razumem zakaj za vraga ne resijo tega... Vcasih je res prav nadlezno to..

killzone ::

To bi lahko rešli tako, da bi dali nam uporabnikom opcijo pri vpisu oglasa, želim prodajati samo v Sloveniji. Potem pa bi na podlagi ip naslova kupca, če bi ta bil izven Slovenije blokirali oz. onemogočili komunikacijo. Problem solved.

dj_uro ::

mah brezveze tole... jaz sem bil tudi ves navdušen, ker sem (končno) dobil sporočilo... a potem tole skrapucalo.. OK, zbrišem in si mislim svoje... Čez tri dni pa še enkrat... ja fak no =)
vw-klub.si

FTad ::

killzone je izjavil:

To bi lahko rešli tako, da bi dali nam uporabnikom opcijo pri vpisu oglasa, želim prodajati samo v Sloveniji. Potem pa bi na podlagi ip naslova kupca, če bi ta bil izven Slovenije blokirali oz. onemogočili komunikacijo. Problem solved.


Kaj pa ce je kupec (iz Slovenije) ravno tisti dan v tujini, pa ti pise, da bi si ogledal izdelek naslednji dan, ko je spet v Slo?

AC_DC ::

Nima kaj šlatati po našiTM Bolhi iz grde tujine !

Mare2 ::

Na bolho sem dobil sporočilo od osebe hypertension: Hi, How long have you owned this item? how much is your lowest offer for it? kindly email me at annjohn001@onet.eu so we can talk about the payment and delivery

Mrs Ann John.
hypertension
13:42:23, 29.05.2016
Še predno sem mu odgovoril, je pisalo:
Uporabnik ne obstaja več, oziroma mu je komunikacija onemogočena.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Machete ::

Torej re bolha varuje pred tvojo neumnostjo. Reči hvala. Kaj imaš sploj za odgovarjat, najboljše kar se ti lahko ugodi je da gre tvoj mail v nek sveženj, ki ga kupujejo spammerji :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mare2 ::

Itak. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

Je še kdo opazil izjemen upad oglasov v rubriki telefonija odkar so oglasi postali plačljivi? Praktično nič uporabnega oz. niti neuporabnega se ne dobi.

Iščem nek star Android telefon za kolegico, nekje v rangu S3 mini oz. kaj podobnega. Nič , čisto nič..

Fajn so zjebali tole bolho :)

Je kakšna druga slovenska alternativa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

SumTingWong ::

Jep, samo še tipi oglasov "Kupim Samsung S7, S6, Note 7, iPhone 6S, 7" in podobno.

Mare2 ::

A Salomonc sploh še laufa? Mislim v praksi?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

amacar ::

Na bolho je drugače še vedno možno objaviti oglas brezplačno v plačljive kategorije, če se malo znajdeš :))

Mare2 ::

amacar, npr... :) Jaz bi prodal moj Galaxy S6.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

radmannsdorf ::

shadeX je izjavil:


Je kakšna druga slovenska alternativa?

www.salomon.si
seveda laufa. vedno bolj. na srečo spet.

shadeX ::

Vidim da ima dost več oglasov za telefonijo, ampak še vedno ni ne vem kakšne izbire (npr tako kot je bilo prej na bolhi).


amacar je izjavil:

Na bolho je drugače še vedno možno objaviti oglas brezplačno v plačljive kategorije, če se malo znajdeš :))


Čist možno da je kak hakeljc. Ampak verjetno ti tudi oglas potem odstranijo. In kot drugo, če tega ne zna cela slovenija, potem nima smisla.. ker oglasov še vedno ne bo.

nikjozo ::

Bolha se bo morala izboljšati, kmalu prihaja konkurenčna storitev, tudi v Slovenijo:


http://siol.net/digisvet/novice/faceboo...

shadeX ::

Ma hvala bogu. V sloveniji se potrebuje kaj takega, ker marketplace z rabljenimi zadevami je tukaj kastastrofalen. Hočeš kupiti en pofukan mid range 2013-14 android za male pare, na koncu ti fuknejo ovitke v glavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

čuhalev ::

shadeX je izjavil:

Ma hvala bogu. V sloveniji se potrebuje kaj takega, ker marketplace z rabljenimi zadevami je tukaj kastastrofalen. Hočeš kupiti en pofukan mid range 2013-14 android za male pare, na koncu ti fuknejo ovitke v glavo.

Še slabše je, ko ljudje v opis nanizajo besede, kar zadeva NI.

miko22 ::

Mene čudi, da še ni noben naredil konkurence Bolhi. Ker ta je res porazna.

hojnikb ::

sj je bla; diler.si
#brezpodpisa

Veron ::

sej je bilo veliko poskusov, ampak neuspešnih, predvsem zaradi imena, ki ga ima bolha.com. Enaka fora je z avto.net.

matobeli ::

Kaj je za nardit če ti človek ne prevzame paketa ki je bil poslan z plačilom po povzetju (kljub "opomnikom")?

Sem se malo zapustil glede "pogojev poslovanja" in jih nekaj poslal na ta način, sedaj pa mi za enega malo slabo kaže;((

Javit na bolha.com, policija,...? Tožit ga ravno ne mislim za teh 10€, ampak mi je taka praksa nadvse gnila in bi rad nekaj ukrenil da se to ne bi dogajalo (ne meni ali komu drugemu).

Melanholija ::

Mešetar al ka je že bil :D Bolha res rabi konkurenco.

amacar ::

Ne pošiljaš po povzetju, razen če ti vnaprej nakaže na trr vsaj poštnino. Sem imel enkrat tak primer, po nekaj klicih je le prevzel paket in od takrat pošiljam le še s predplačilom in nimam več teh problemov.

matobeli ::

Samo vprašal sem ali lahko karkoli naredim če ne dvigne paketa. To mi je seveda jasno da ne bom več pošiljal z plačilom po povzetju.

Torej, ostane karkoli drugega kot da mu pošljem kilo dreka ki se bo razletel ko odpre paket?

radmannsdorf ::

Nič ne moreš. Počakaš 15 dni, da pride paket nazaj do tebe. Matr, zmeri več je takih kretenov.
««
5 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645561 (3012) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935626 (12979) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050236 (24160) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419506 (15140) Ziga Dolhar

Več podobnih tem