» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
4 / 19
»»

Arctander ::

Da jim j**em mater. Sem šel zdaj pogledat in vidim, da sem že pred 6 dnevi dobil sporočilo, obvestila pa nobenega.

Da bi vsaj imeli popup za nova sporočila, ko prideš na stran, pa niti tega ni. Bebci eni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arctander ()

B-Stard ::

Ali kdo ve zakaj se kdaj datum urejanja oglase spremeni po večkrat po oddaji oglasa? Oglasa ne spreminjam osebno pa je drugačen datum kot oddan

klihk ::

Kupil obleko,ki ni nova, čeprav je to pisalo v oglasu. Lahko kaj naredim, če prodajalec za reklamacijo noče slišati?

Stari maček ::

Prijaviš ga zaradi goljufije.

klihk ::

Samo oglas je bil objavljen na salomonu, kjer nimajo tako dobre podpore ob prijavi prodajalca zaradi goljufije, kot na Bolhi...
sem namreč že prijavil, pa nič niso ukrepali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()

BCSman ::

Sem nekomu iz bolhe poslal paket z odkupnino, pa ni sprejel, zdaj so mi ga poslali nazaj in doplačat bom moral še 1,25eur. Kaj se zgodi, če sploh ne bom šel po paket v 15 dneh? Gre na uničenje? Vrednost je par eur in se mi sploh ne da hodit na pošto. Je pa to bila dobra šola za drugič, da se zahteva plačilo vnaprej.

Mare2 ::

BCSman je izjavil:

Sem nekomu iz bolhe poslal paket z odkupnino, pa ni sprejel, zdaj so mi ga poslali nazaj in doplačat bom moral še 1,25eur. Kaj se zgodi, če sploh ne bom šel po paket v 15 dneh? Gre na uničenje? Vrednost je par eur in se mi sploh ne da hodit na pošto. Je pa to bila dobra šola za drugič, da se zahteva plačilo vnaprej.


Treba bi bilo nekje odpreti seznam takih goljufov. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

MI5Ek- ::

BCSman je izjavil:

Sem nekomu iz bolhe poslal paket z odkupnino, pa ni sprejel, zdaj so mi ga poslali nazaj in doplačat bom moral še 1,25eur. Kaj se zgodi, če sploh ne bom šel po paket v 15 dneh? Gre na uničenje? Vrednost je par eur in se mi sploh ne da hodit na pošto. Je pa to bila dobra šola za drugič, da se zahteva plačilo vnaprej.


To se je že meni tudi večkrat zgodilo, da kupec ni prejel paketa. In seveda niti na poslana sporočila ne odgovarja. Zato sem mnenja da bolhi manjka ocenjevanje uporabnikov, ker bi se potem izločili tako goljufi s stani prodajalcev kot kupcev.


ps.: Drugače pa, če si ti bil pošten in te je kupec nategnil, se mu lahko zahvališ/oddolžiš tako, da če on kaj prodaja prosiš kakega kolega da naj naroči od njega in pol pač niti ti ne prevzameš paketa. Pol se bo pomojem malo zamilil, da pri tem ko kaj naročiš ima pošiljatelj stroške.

Mare2 ::

MI5Ek- je izjavil:

Zato sem mnenja da bolhi manjka ocenjevanje uporabnikov, ker bi se potem izločili tako goljufi s stani prodajalcev kot kupcev.



Bolha ni zainteresirana za takšno označevanje (sem preveril).

... ker bi izgubili 30% (približen podatek) uporabnikov, beri goljufov. :(
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

matobeli ::

bolha.com je down. Vzdrževanje?

opeter ::

matobeli je izjavil:

bolha.com je down. Vzdrževanje?


Meni deluje, ker sem ravno pred nekaj minutami napisal zasebno sporočilo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

matobeli ::

Dela, zgleda je bilo krivo slabo pecivo.

opeter ::

Ali kdo ve za kakšno stran (lahko več) na Hrvaškem, ki je podobna Bolhi, Salomonu itn.?

Skratka za male oglase, kjer se obrne čimveč ljudi in, da je po možnosti brezplačna za fizične osebe (ni pa to prioriteta)?

Hvala vnaprej.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

pravnik ::

opeter je izjavil:

Ali kdo ve za kakšno stran (lahko več) na Hrvaškem, ki je podobna Bolhi, Salomonu itn.?

Skratka za male oglase, kjer se obrne čimveč ljudi in, da je po možnosti brezplačna za fizične osebe (ni pa to prioriteta)?

Hvala vnaprej.

njuskalo http://www.njuskalo.hr/

opeter ::

@pravnik: hvala!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

miko22 ::

Bolha je začela kasirat vse možno. Zadnja pogrutavščina je bila uvedba plačljivih vsebin v kategoriji mobilnih telefonov.
Alternativa bolhi?

LuGi ::

In vestno pregledujejo oglase..

", smo opazili, da ste ga objavili v napačni kategoriji.
Skladno s 17. členom Pravil in pogojev uporabe bolha.com, mora mali oglas vsebinsko pripadati v primerno kategorijo, zato smo bili primorani vaš oglas izbrisati. Mali oglas lahko ponovno objavite tukaj, vendar bodite pazljivi in pri objavi izberite kategorijo Telefonija > Mobilna telefonija > Pametni mobilni telefoni. "


Pendehoti.

matobeli ::

Super. Ni slabšega kot prodajalci ki mislijo da bodo več prodali če, npr. 1001 ovitek za telefon po 1$ stlačijo med pametne mobilne telefone in ne pod dodatno opremo.

Zakaj pa ne bi bolha kasirala, njihov čas in serverji tud niso zastonj? Ebay je povn oglasov pa me čisto nič ne moti. Res da je to čisto druga klasa, ampak se da iz ebaya marsikaj naučit za poslovanje z "bolhači".

LuGi ::

Bolhi pa res ne mislim plačat niti centa. eBay je druga zgodba

klihk ::

miko22 je izjavil:


Alternativa bolhi?


Žal je (še) ni...

MoRp ::

Alternativa je skoraj nemogoca pri tem malem trgu. Ocenjujem da jim najbolj v zelje hodi gugu.si, vendar so specializirani za otrosko robo...

Mare2 ::

salamon.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

martincek1 ::

.

Zgodovina sprememb…

SloSlayer ::

Zanima me, če kupim objavo oglasa za 7 dni, če moram potem čez 7 dni ponovno plačati, če še stvari, ki je oglašujem ne prodam?

Zgodovina sprememb…

Veron ::

seveda, da moraš ponovno plačat po poteku 7dni. Če misliš, da se bo prodajalo dlje kot 3tedne, raje vzami 1mesec.

TheZihc ::

No danes hočem tako slučajno it izbrisat en oglas, in kaj doživim, račun ne obstaja... no pol pa pogledam na mail pa piše " Glede na to, da se niste odzvali na obvestilu o neustreznosti vaših oglasov( no si rečem ok grem gledat kateri je bil predzadnji nijihov mail in glej ga "hudiča" bil je mail v katerem pač me opozarjajo da imam oglas s ceno po dogovoru).,. se mi pa zdi razlog za ukinitev računa tako brezvezen da kar glava peče :D

matobeli ::

Haha, kakšna banalnost. A to pomeni da so ukinil "po dogovoru" namesto cene?

Kje so časi, ko še tistih, ki so pod oglasom meli cele stolpce ključnih besed z belo, niso jebal, danes pa take malenkosti.

Oh, well, sej niso karitas in lahko delajo kar hočejo.:(

miko22 ::

Če bodo tako nadaljevali se bo hitro najdla konkurenca.

r3dkv1c4 ::

TheZihc je izjavil:

No danes hočem tako slučajno it izbrisat en oglas, in kaj doživim, račun ne obstaja... no pol pa pogledam na mail pa piše " Glede na to, da se niste odzvali na obvestilu o neustreznosti vaših oglasov( no si rečem ok grem gledat kateri je bil predzadnji nijihov mail in glej ga "hudiča" bil je mail v katerem pač me opozarjajo da imam oglas s ceno po dogovoru).,. se mi pa zdi razlog za ukinitev računa tako brezvezen da kar glava peče :D

Tale je malo bosa.
Imam kar nekaj aktivnih oglasov s ceno po dogovoru in v vseh letih uporabe portala, me niso niti 1x samkrat opozorili, da je s tem kaj narobe.
Dvomim, da je to razlog oz. sem prepričan, da "cena po dogovoru" ni razlog ukinitve računa.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

TheZihc ::

r3dkv1c4 je izjavil:

TheZihc je izjavil:

No danes hočem tako slučajno it izbrisat en oglas, in kaj doživim, račun ne obstaja... no pol pa pogledam na mail pa piše " Glede na to, da se niste odzvali na obvestilu o neustreznosti vaših oglasov( no si rečem ok grem gledat kateri je bil predzadnji nijihov mail in glej ga "hudiča" bil je mail v katerem pač me opozarjajo da imam oglas s ceno po dogovoru).,. se mi pa zdi razlog za ukinitev računa tako brezvezen da kar glava peče :D

Tale je malo bosa.
Imam kar nekaj aktivnih oglasov s ceno po dogovoru in v vseh letih uporabe portala, me niso niti 1x samkrat opozorili, da je s tem kaj narobe.
Dvomim, da je to razlog oz. sem prepričan, da "cena po dogovoru" ni razlog ukinitve računa.


Mozno je pa tudi da sm imel prevec oglasov( ene 14), in so sklepali da delam na črno kolikor sem uspel razbrati iz njihovega maila, pa ceprav se je prodala glih ena stvar pa se to za bogih 8 € ... No kakorkoli so pac zbrisali racun, glavno da takrat ko te kdo po domace povedano "nategne" nemorejo narediti nic...

r3dkv1c4 ::

so sklepali da delam na črno


to je pa možno ja.......

No, ni pa v redu, da tako počez označiš njihovo početje za neprimerno in nesprejemljivo, ker je krivda zgolj na tvoji strani.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

matobeli ::

Mogoče jim je šlo pa samo to v nos da se ni javljal na sporočila in je mel eden izmed upraviteljev slab dan.

Konkurence pa za tak bogi trg še nekaj časa ne bo. So bili poizkusi ampak to ni to. Mogoče, če bo slovenski ebay :))

opeter ::

matobeli je izjavil:

Mogoče jim je šlo pa samo to v nos da se ni javljal na sporočila in je mel eden izmed upraviteljev slab dan.

Konkurence pa za tak bogi trg še nekaj časa ne bo. So bili poizkusi ampak to ni to. Mogoče, če bo slovenski ebay :))


Ne bo, sprijaznite se ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

TheZihc ::

Evo to je to sporocilo
Pozdravljeni,

pri pregledu vaših malih oglasov na bolha.com smo opazili, da kot posameznik oglašujete na način, ki nakazuje na opravljane pridobitne dejavnosti.
Na bolha.com smo dolžni spoštovati veljavno zakonodajo, ki prepoveduje oglaševanje kakršne koli oblike dela na črno. Na podlagi veljavne zakonodaje RS in skladno z 21. točko Pravil in pogojev uporabe bolha.com, vas pozivamo, da vaše male oglase umaknete ter nas o tem obvestite, sicer bomo primorani vaše uporabniško ime izklopiti.

V glavnem blo je ene 14 oglasov, vecinoma rabljena racunalniska roba... Sam najvecja fora je pa v tem da sem imel ze tudi po 20 oglasov pa nikol ni blo kaj zdej pa to... Vedno bolj sumim na to da jim je slo v nos ker pac oni "nimajo" kaj od tega oz so hoteli izsilit to da bi pri njih odprl trgovino seveda za nekje 60 eur/mesec...

čuhalev ::

Vse, kar jih gor drži, je njihovo ime.

radmannsdorf ::

Prodajal nov ovitek za telefon za 5€, potem pa tole.

Še dobro da imamo na slo-tech "male oglase" :)
Za ostalo bo pa salomon in ebay od zdaj naprej.

miko22 ::

meni tudi gre to na živce. Pismo, leta in leta je bolha bila profitabilna, kljub brezplačnosti malih oglasov, sedaj pa so postali pohlepni. To se jim bo vrnilo...

matobeli ::

Jaz pa stavim da so največkrat uporabniki krivi. Redno prodajam, so bile tudi kakšne malenkosti "nove" vmes, pa nikoli še nisem dobil opozorila za oglas, pa sem ravno tako že od "nekdaj" gor.

Bomo pa videli v naslednjih dneh kaj bo, ker bom imel skupno ene 30+ oglasov gor. (jebi ga, spomladansko čiščenje)

TheZihc ::

no danes so mi aktivirali račun nazaj, potem pa sem vprašal če sedaj teh oglasov oz predmetov nesmem več objaviti. Odgovor pa tak...
Obveščamo vas, da na bolha.com kot fizična oseba lahko prodajate le rabljene predmete, ki so v vaši lasti. Število predmetov ni omejeno. V vašem primeru ker ste že dobili obvestilo vam sporočamo, da omenjenih predmetov za katere ste dobili sporočilo ne smete več oglaševati.

torej počem sklepajo da ti predmeti niso v moji lasti, po eni strani pa se zdi kot,da negirajo sami sebe...

čuhalev ::

Efffff, nihče ne more presojati, kaj je novo oziroma kaj si lastim in česa ne.

Lahko imam originalno (vakumsko 8-)) zapakiran Cyrix 133 MHz in 1 mesec rabljen 6700K zasran od paste. Kaj je sedaj novo? >:D

TheZihc ::

čuhalev je izjavil:

Efffff, nihče ne more presojati, kaj je novo oziroma kaj si lastim in česa ne.


Očitno Bolha lahko :D, oz vsaj v mojem primeru

radmannsdorf ::

očitno bo treba napisat "kot novo, v originalni embalaži", pa bo. matr so kekci..

Veron ::

besede "novo" ne smeš uporabit, ker se smatra kot trgovina (gospodarska dejanost). Nekaj časa so inšpektorji po večjih FB skupinah lovil "preprodajalce", ena kolegica se je ujela, ker je prodajala "novo otroško majico" (katera ni bila prave velikost), pa jo je inšpektor potem opozoril, naj drugič napiše "nikoli rabljena" in naj se izogiba besedi "novo", ko prodaja kot fizična oseba.

martincek1 ::

Jah tako je, ljudje so začeli masovno uporabljati AdBlock in enostavno nimajo več takega prihodka, kot so ga imeli včasih, plus vedno manj denarja je v oglaševanju, ker tudi podjetja ugotavljajo, da nihče ne vidi več njihovih bannerjev.

solatko ::

Vsi vemo, da se na veliko naroča poceni roba iz Kitajske in se potem prodaja na Bolhi za nekajkratno ceno. Lastniki Bolhe so dolžni paziti na take stvari, saj je delo na črno (preprodajanje stvari), pač prepovedano.
Včasih brcnejo v temo, v glavnem pa zadanejo v polno in pač ponudijo ustanovitev spletne trgovine, ki pa zapade pod davčni promet in se mora prodajalec pač institucionalizirat v neko gospodarsko obliko.
Delo krepa človeka

TheZihc ::

solatko je izjavil:

Vsi vemo, da se na veliko naroča poceni roba iz Kitajske in se potem prodaja na Bolhi za nekajkratno ceno. Lastniki Bolhe so dolžni paziti na take stvari, saj je delo na črno (preprodajanje stvari), pač prepovedano.
Včasih brcnejo v temo, v glavnem pa zadanejo v polno in pač ponudijo ustanovitev spletne trgovine, ki pa zapade pod davčni promet in se mora prodajalec pač institucionalizirat v neko gospodarsko obliko.


To je res, amapak v mojem primeru se je slo za rabljene stvari, ki najnebi bile moja last vsaj tako sem si razlgal njihov zadnji mail... Zdej lahko ocitno te stvari kar lepo na odpad peljem :D

solatko ::

Lahko jih tudi podariš -
http://www.podarimo.si/
Delo krepa človeka

Mare2 ::

TheZihc je izjavil:

amapak v mojem primeru se je slo za rabljene stvari, ki najnebi bile moja last vsaj tako sem si razlgal njihov zadnji mail...


Tako je pač življenje :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

SumTingWong ::

Groza. A zato se je toliko razširila prodaja mobitelov na FB v zadnjih dneh ...

radmannsdorf ::

ne me basat da je 4.180 strani na bolhi, z besedo "nov", plačanih oglasov? kaj se gredo zdej. eni lahko prodajajo z besedo "nov", enim pa hočejo zacolat? matr so kreteni.
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645392 (2843) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935403 (12756) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049976 (23900) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419426 (15060) Ziga Dolhar

Več podobnih tem