» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
3 / 19
»»

shadeX ::

Isto pri meni.. Taka firma si tega enostavno ne bi smela privoščiti.

KraitPay ::

še komu drugemu spletno stran osvežuje v neskončno? Je to zaradi AdBloka?

Ne boste verjeli, če hočem na bolho morem na IE...katastrofa (tam mi ne osvežuje).
Tudi neke bedaste napake pa bugi se pojavljajo 10x na dan :/

Ima kdo podobne težave?

SaXsIm ::

A se še komu dogaja, da na bolhi ne more dat sortiranja po iskalnih rezultatih? Ne dela na chromu, ne dela na firefoxu, niti na safariju na macbooku.
SaXsIm

Hayabusa ::

Weird problem, ki ga ne zmorem replicirati pri sebi...
Bootaj v ubuntu live (opcija try) in tam poženi firefox -> bolha.com .

fredi2 ::

Jaz ne morem odpreti slik na bolhi v mozilli.
kaj naj naredim?

Balaton ::

Probaj v novem tabu odpreti (srednji gumb na miški).

čuhalev ::

Še komu počasi odpira stran? Oziroma njihovi strežniki naredijo Timeout.

Blinder ::

meni dela hitro
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

dzinks63 ::

Bolha ne deluje , prikaže samo prve strani, oglasov pa ni videti v nobeni temi.

dj_uro ::

vse prikazuje, 5min po tvojem postu
vw-klub.si

dzinks63 ::

V bistvu mi jo je zablokiral adblock Lite, po disabljanju dela normalno.

Heavy ::

Zaradi adBlock so tudi težave pri brisanju/popravljanju oglasov. Če se dovoli izjemno, potem deluje.

vilonja ::

Mogoče kdo ve, kaj pomeni število ogledov oglasa in kaj število klikov iz oglasa?

Limona ::

mene pa zanima če mi kdo mogoče lahko odgovori, zakaj se mojega oglasa ne najde? Ko na profilu kliknem moje oglase je gor oglas in se lepo vidi. ko ga pa hočem poiskati z bolha iskalnikom pa nič ne najde? Oglas je gor že eno uro.

PugPlug ::

Živjo,
imam vprašanje.
Torej preko slo tech-a sem enemu izmed članov prodal matično ploščo ASROCK z97. Torej po njegovem prejetem klicu (nekaj dni nazaj) sem ga včeraj poklical- pred tem mi je poslal nekaj SMS-ov (1. me je poklical 5 dni po predaji), na katere pa nisem odgovoril takoj, ker sem v tujini izkoriščal zadnje smučarske dni.

Plošča je bila stara 5 dni. Kupil sem jo iz Nemčije, zraven še nekaterih stvari, ker sem jih dobil ugodno.

Torej, kupcu jo je predal moj znanec, brez predhodnega testiranja, proti večeru, ker je čez dan delal.

Sam je doma nisem preizkusil, ker nimam procesorja za 1150 podnožje.
Torej, po nekaj dneh, me je obvestil, da plošča ne deluje, ker ima zvite pine. Rekel je, da tega sprva ni opazil, in je nanjo dal procesor, ker ni delovala, je procesor vzel ven in slednje opazil).

Torej včeraj sem mu, po klicu, dobronamerno napisal, naj jih poravna - (kot je vidno iz fotografije niso hudo zviti), ali pa to prepusti komu, ki to obvlada (da ne bi kakšnega odlomil), in zadevo preizkusi, ker na zvite pine garancije ne bodo priznali. Nazaj sem prejel odgovor, da je kupil delujočo ploščo in da on "se s tem ne bo ukvarjal".

Na nasvete se ne ozira, oziroma jih užaljeno ignorira in zahteva vračilo denarja. Slednjega mu ne vrnem, dokler reklamacija ni odobrena, ker obstaja popolnoma realna možnost, da je ploščo poškodoval sam.

Torej, kaj bi bilo najbolje storiti?

Zavedam se da dolžan nisem storiti popolnoma ničesar, ampak mi ni vseeno, da nekomu stvar, ki sem mu jo prodal ne deluje.
Še slikica, ki mi jo je včeraj poslal:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

hojnikb ::

Nese naj na garancijo, če je res ni sam poškodoval...
#brezpodpisa

PugPlug ::

Ja ampak z zviti pini je verjetno ne bodo priznali - če so bili zviti že na začetku, pa predvidevam, da so se po namestitvi procesorja zvili še dodatno.

r3dkv1c4 ::

PugPlug

si ti kupil novo zapakirano iz nemcije?
Ker v primeru, da si, je ploščo "macgyver" poškodoval sam.....pika.

PugPlug ::

Kupljena je bila nova. Samo vseeno, kako človeku dopovedati, da na bent pine garancije v večini primerov ne priznajo? Če se jih spravi na podobno lokacijo ne bi smelo biti težav (bi verjetno pričela delovati) - v primeru, da plošča ne deluje zaradi česa drugega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

urli ::

Tkole zvite pine bi vsak opazil in niti ne bi rinil procesorja notri. Očitno je tip amater in je sam zjebal ploščo (očitno tega niti ne ve) sedaj bi pa rad nazaj denar za lastno napako. Good luck with that.

r3dkv1c4 ::

ni potrebe po dopovedovanju...ignoriraj ga in basta.
Njegov problem pač.

huelz ::

Se nisem videl nove maticne, da bi imela zvite pine. V kolikor tebi niso prodali rabljene plosce (oz. da jo je kdo vrnil in so jo prodali naprej), jih je 100% zvil sam.
Garancije pa preverjeno na zvite pine ni.

r3dkv1c4 ::

ljudje probajo vse....svoje bedarije skušajo naprtit na druge.
Bi prav rad vedel za katerega slo-tech talenta gre....najbrž nekoga, ki je največ pametoval, kako se zmontira proc.8-)

hojnikb ::

ziher kak znan preprodajalec..

PS:
Si se vprašal, če je to sploh njegova slika ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Machete ::

Kaj bi pa naredu, če ne bi bila njegova slika s tem, saj če mu vrne keš mu on vrne plato. Saj je ne obdrži lol

hojnikb ::

lahko se zgodi, da sploh nima zvite pine in ti samo krade čas (mogoče je poba zajebal in kupil napačn socket)...
#brezpodpisa

PugPlug ::

Saj v tem primeru bi jo lahko zlahka za enak denar prodal naprej - mi je takrat zanjo pisalo več oseb. Član na slo tech-u je od leta 2004, ni pa imel veliko prispevkov. Vseeno so mi tisti, ki jih je imel delovali verodostojno. Stvari pa najraje prodajam izključno ljudem, ki vedo kako pa kaj s čim, da ne pride do teh zgodb.

Ne vem, bile so tudi grožnje s prijavo na policijo, ter vzvišeno namigovanje na to, da sem prevarant.
Če bi sam doma videl, da so pini rahlo zviti bi jih poravnal, če bi videl, da so bolj poškodovani bi ploščo poslal nazaj in je niti ne bi prodal.

Pri njegovi izjavi me ovirata samo 2. stvari:
- zakaj za vraga bi v zvit socket dal CPU
- kako lahko zvite pine spregledaš?

Slika je najbrž pristna, ker sem mu rekel, naj mi pošlje fotografijo, da vidim v čem je težava.

Kolikor sem se pogovarjal po telefonu je bil kar prepričan v svojo znanje glede računalnikov - se je imel za poznavalca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

MIHAc27 ::

Ma seveda lahko zviti pin spregledaš. Se je tudi meni zgodilo, ko je kolega vgradil procesor. Plošča ni delala, pa sem jo nesel jaz nazaj dobavitelju, kjer je njihov serviser to opazil.

Ali je že bil zvit ali ne ne vem, verjetno se je zvil, ko se je jemala tista zaščitna plastika iz procesorja.

Če je bil osebni prevzem, ali pa je bila plošča še zapakirana..se jaz na tvojem mestu ne bi sekiral. Naj reklamira ploščo pri proizvajalcu, mogoče bo šlo čez. Lahko bi kupec pogledal stanje preden kupi.
Če je bila pa zapakirana je pa itak sam poškodoval.

DarwiN ::

Iščem eno usrano AGP ali PCI grafično kartico z DVI priklopom, ker sem jih osebno vse proč zmetal... Ampak glupani na bolhi ne morejo imeti tolk urejene strani, da bi zraven oglasa nekje pisala lokacija, kje se prodajalec nahaja (nekateri imajo izpolnjen ta podatek, medtem ko drugi ne), saj pri izdelku, vrednem 3-5EUR, prav pride osebni prevzem.... In tudi nasploh.. Mislim WTF? Tole me najeda že 10 let.. Je potrebno pisat šmrkavcu in ga vprašat, kje je doma.. OMFG. Darwin, stay calmn, don't hurt anyone.. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

sirotka ::

DarwiN je izjavil:

Iščem eno usrano AGP ali PCI grafično kartico z DVI priklopom, ker sem jih osebno vse proč zmetal... Ampak glupani na bolhi ne morejo imeti tolk urejene strani, da bi zraven oglasa nekje pisala lokacija, kje se prodajalec nahaja (nekateri imajo izpolnjen ta podatek, medtem ko drugi ne), saj pri izdelku, vrednem 3-5EUR, prav pride osebni prevzem.... In tudi nasploh.. Mislim WTF? Tole me najeda že 10 let.. Je potrebno pisat šmrkavcu in ga vprašat, kje je doma.. OMFG. Darwin, stay calmn, don't hurt anyone.. :))


Pri nekaterih, ki nimajo napisano od kod so, ti le to pokaže, ko klikneš na vsi oglasi.

DarwiN ::

@Sirotka, pa res, ampak zgolj regijo.. Ok, boljše kot nič.. Thanks.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Assass1n ::

Darwin jaz bi se jezil na smotane prodajalce, ker ne napišejo kraja prevzema. Brez telefonske čakaš na odgovor na mail katerega dobiš čez 2 dni(ali pa nikoli) da je doma 150km stran...
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Spajky ::

Ma sej isto je tle na ST-ju ... včasih me kaka zadeva zanima, pa je isti problem, ker se ne navede/skrije okvirno kraj (niti v profilu) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

DarwiN ::

Sem jim pisal in jih označil za nesposobne.. In guess what, ne prav lepa beseda daleč seže, saj sem dobil odgovor:

Pozdravljeni,

zahvaljujemo se vam za posredovani predlog, ki ga bomo pregledali in obravnavali.



Spletno mesto bolha.com bomo v prihodnje še naprej izboljševali in dograjevali, z namenom, da naredimo bolha.com še bolj varno in prijaznejšo za uporabo, pri tem pa bomo upoštevali tudi predloge naših uporabnikov. O vseh novostih na bolha.com bomo uporabnike tudi sproti obveščali.


8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Pred pol leta sem nazadnje dajal oglas na Bolho in imel probleme danes sem spet hotel dati oglas isti problem;((

Če nisem prijavljen na Bolhi lahko gledam oglase brez problema preko Crome ali Mozile.
Če pa se prijavim na Bolho je pa konec. Potem ne dobim drugega kot tole



In problem je potem še v tem, ker ostanem prijavljen in potem sploh ne morem več na Bolho. Mogoče kdo ve v čem je težava?

solatko ::

Imaš Bolha.info in vprašaj. Verjetno so te banali, ker si preveč različnih stvari prodajal in hočejo, da registriraš kot trgovec. To so naredili kolegu, ki je imel avtoodpad in je prodajal rezervne dele.
Delo krepa človeka

oo7 ::

solatko je izjavil:

Imaš Bolha.info in vprašaj. Verjetno so te banali, ker si preveč različnih stvari prodajal in hočejo, da registriraš kot trgovec. To so naredili kolegu, ki je imel avtoodpad in je prodajal rezervne dele.


Na Bolhi sem v celem življenju prodal mogoče pet stvari pa še to v roku 5 let.
Sem pisal že pred pol leta pa so rekli, da bodo popravili zato pa sprašujem če ima še kdo iste težave.

solatko ::

Se je morda kak kupec pritožil čez tebe, si imel s kakšnim težave?
Delo krepa človeka

oo7 ::

solatko je izjavil:

Se je morda kak kupec pritožil čez tebe, si imel s kakšnim težave?



Mi je uspelo odati oglas za Ps4 igro.
Čez 10 minut sem že dobil sms in igra je prodana jutri gre na pošto.
Zdaj pa, da bi umaknil oglas pa spet ne morem gor;((
Bom probal še enkrat zvečer upam, da v tem času ne bo še kdo pisal =)

Hvala za pomoč

BorutK-73 ::

M-Power - Naredi za test nov user in pass.

Arctander ::

Če slučajno uporabljaš adblocker, ga na bolhi izklopi.

yayo ::

oo7 je izjavil:


Če nisem prijavljen na Bolhi lahko gledam oglase brez problema preko Crome ali Mozile.
Če pa se prijavim na Bolho je pa konec.


Spucat kompleten browser cache, history. offline strani, passworde itd.. in dizejblat adblock na Bolhi.

PurplePapet ::

Zanima me samo če se lahko koga prijavi na Policijo če te oguljufa (ti pošlje prek pošte, ti plačaš, dobiš paket, izdelek ni tak kot je opisan v oglasu oz. je pokvarjen), in kakšne dokaze je treba imeti?

čuhalev ::

Huh, ali še komu odpira stran počasi. Meni traja 9-10 sekund na Firefox 43 in Windows 7. Na istem računalniku v IE 11 odpre v največ 2 sekundah. Od dodatkov na FF imam samo Adobe Acrobat, Java SE 8 U60 ter Shockwave Flash 19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

AC_DC ::

Firefox 43 je developer build.

Na FF 41 dela bp.

čuhalev ::

Eh, zasral sem, FF 41.0.2 imam.

estons ::

A dobivate še vedno maile od Bolhe, da ste dobili sporočilo? Meni so jih nehali pošiljati, ne vem zakaj. Niso niti v spam folderju. (Jaz se pa $"#$&idim, zakaj mi folk ne odgovori na sporočilo...) Sem celo nazaj vklopil opcijo "Prejemaj sporočila od Bolhe", ki je kolikor vem za prejemanje njihovega newsletterja in raznih reklam, ampak ne pomaga. Any ideas?

SimplTech ::

@estons: imam isti problem. Očitno je problem pri njih.

Nahodni ::

SimplTech je izjavil:

@estons: imam isti problem. Očitno je problem pri njih.

Enako. Zapravil ene tri prodaje tako.

DarwiN ::

Jaz sem tudi pravkar preveril in opazil dve stari sporočili, ampak sta bila tako ali tako oba kupca klasična "bolhača" oziroma šaljivca, torej - človek ponuja polovično ceno in želi dostavo na dom. :D Tako da nič hudega.

So pa očitno popravili napako, ker sem enemu odgovoril in je mali takoj nazaj odpisal, nakar sem dobil opozorilo na mail.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()
««
3 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645554 (3005) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935606 (12959) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016597 (6359) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050222 (24146) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419496 (15130) Ziga Dolhar

Več podobnih tem