» »

Overclocking calculator

Overclocking calculator

freejack ::

Včeraj sn mal navijal proc. pa sn računal tiste frekvence, da se mi je skoraj zmešalo, pa sn mislo, ku*c, pa napišem en program v C-ju, pa mam mir. In, evo ga. Sicer računa frekvence z konstantnim multiplierjem / konstannim FSB, konstantnim multiplierjem / spremenljivim FSB in spremenljivim multiplierjem / konstannim FSB, tko da je bolj za šalo kot za res, morda pa bo komu prišel prav. Stvar je bolj za začetnike, čeprav no,..če koga zanima,..naj probaČe si ga hoče kdo DLLjat, tukaj. Dolg je 6 kb :D Če bi pa kdo mel izvorno kodo, pa naj mi pošlje mail.Odprt na predloge, kritike, itd.Jao, kaj se še ne bom spravil delat, sam ko se mi učit ne ljubi. >:D
  • spremenil: freejack ()

Tomi ::

<1 s downloada, in pa ene 10 s za določanje poti in birokracijo. Ko bi bilo vse tako lepo..
Sicer pa, šola je vrag, posebej, če imaš se septembra izpite, drži.
metrodusa.blogspot.com

freejack ::

En bug sn našel v programu glede območja iskanja frekvence, ki je zdaj že popravljena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

Paramedic ::

In kje lahko dl-jamo patch oz. SP1 >:D:D ? Aja, ti nisi M$-jev programer >:D!
End transmission.

freejack ::

:D Sam sn prvo resno mislil patch naredit za obstoječo exe datoteko, sam bi bil sam patch večji od originalne exe datoteke. :D Tko sn pa kr exe file na ftpju zamenjal pa je blo...patch...:D No ja...v mislih mam še par dodatkov za kalkulator, kot so PCI MHz, iskanje multiplierja in fsbja itd., sam bom verjetno novo exe datoteko naredil...kdor je kdaj programiral v Cju ve, da patch ni tko easy naredit, ko ga pa že narediš, je pa vprašanje kolk zasede,..glede na to da je v1.0 dolga 6 kb, mislim, da se še dolgo ne bom igral MS programerja. :D

Phoenix ::

Ej freejack nevem kok je ta tvoj "senzorcek" dobr ampak me pa zanima a bi se dal pr nekomu od vs dobit C++ na darilo?

Nevem kje nej dobim pa tud ne vem kje nej iscem. Ce bi se dal bi pa se prosu za mejhna navodila k sm še laik kar se tega tice:\

Če ste tok dobri mi odgovorte pol bomo pa kontaktiral.

če je pa kšn bl resno prijazn nej mi prosm pise na mail

crnogorac16@hotmail.com

windhunter ::

No pa sem jest naredu enga v MS :D
Download je mozen tule.

lp
m

msmiha ::

freejack: meni link do tvoje volje ne dela (pač volja)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

freejack ::

msmiha: ne se sekirat, DLLjaj raje windhunterjev program,..je boljši pa lepš zgleda :D windhunter: beri zgornji post :D Hmm,..glih sn opazil,..windunter: zakaj je pa korak FSBja tako velik? btw. bi te lahk nažical da mi pošlješ source, bi par stvari pogledal? 10x aja,..freejack_inc@yahoo.coml

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

Jebiveter ::

FreeJack: Men se tvoj progi zazanka!:8)
Izberem 1 in vtipkam multiplier 7,5 in potem mece vn kr ene cifre. Ce stisnem "any key to continue" se prikaze ista zanka!:(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

freejack ::

Jebiveter: sorry, bi moral verjetno omenit to; v bistvu ne gre za napako, le za decimalko namesto vejice (,) uporabiš piko (.)...It´s not a bug, it´s a feature. :D

windhunter ::

No folk sem popravu tist korak in uploadal ver 1.1 mojega proggyja in pa seveda, da ne boste rekli tudi source code programcka :D .

Pol se pa mal igrajte s tem. Sam dejte mi prosm poslat modifikacije - source ne exe :)

Sej veste mail je pa tole :) - sej tut v 'About' pise

lp

suse80 ::

Pa še moja by the way pripomba:

Očitno tvoja plata ne podpira nekaterih vmesnih frekvenc
FSB ( npr 115...):
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

PhotoBlaz ::

Ej dobr si to naredu Windhunter :-))

Model

freejack ::

zgleda in deluje super :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje AM2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16411271 (7814) asus
»

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
38219545 (10086) mzidy
»

Hekerji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
13312682 (4127) darkolord
»

PII 400mhz

Oddelek: Navijanje
12882 (765) Mi+j@
»

Navijanje Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9963 (821) freejack

Več podobnih tem