» »

Lenovo polnilec, ne dela :(

Lenovo polnilec, ne dela :(

a_bb ::

Živjo!

Imam ~5 let start T43, carski laptop..ampak polnilec mi ne dela vec. Nekaj tednov nazaj me je zacel zajebavati tako da sem moral malo kable zvijat da je zacel sploh delovati in bil je obcutljiv na kakrsnekoli premike, dokler je nekaj dni nazaj še zadnjič izdahnil.

Zdaj zanima me, če je kdo pripravljen malo pošarati po njemu in ga mogoče spraviti nazaj k življenju. Seveda za pošteno plačilo!
Polnilec se poteka v okolici ljubljanje in štajerske :)

lp

WarpedGone ::

Če se ti ne bo nihče javu, lahko pokličeš na neuraden servis in ti bojo poštimali, če se le da sploh poštimat (tole bi reku, da se da). Diagnostika je brezplačna.
Zbogom in hvala za vse ribe

tyara ::

poglej koliko ima adapter autput V in mA.
Poglej mal po stari krami, ce mas kak adapter, ki ustreza. Kaki adapterji od starih printerjev bi lahko bli ok.
Nato pa sm prerež kabel, iz skurjenga adapterja vzemi nastavek ter ga zveži + na +, - na -:), mal povijes s selotejpom in to je to simpl ko pasulj:P
Na tak način sem jst uštimal za en star laptop, k se original ni dalo ravno pocen dobit.

darkolord ::

Kupiš kitajskega za par eur in se ne sekiraš več....

a_bb ::

No nimam nobene stare krame, kaj šele kakšen polnilec :)
Zaenkrat se še nihšče ni oglasil, tako da pozna kdo kakšen vredu servis? Ali pa kakšen link do kakšnega kitajsekga izdelka? :)

Sicer mi pa še vedno ostane bolha, 20e. Pravkar zasledil oglas.

darkolord ::

Tale je s Kitajske 10 dolarjev s poštnino.

a_bb ::

Aha, 10$. To je ves strošek?
Sicer pa
We have A.U, U.S., U.K. and Europe plug for you select. We will send you a U.S. plug if you do not specify.


Kje jim napišem da hočem evropski plug? Prišel sem že do "Confirm payment" okna na paypalu pa nič nisem zasledil, da bi jim lahko kakšno dodatno sporočilo napisal.

Edit : Nevermind. Našu skriti link za message in naroču.
Hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: a_bb ()

darkolord ::

Ja, 10$ je ves strošek. Hmm, mislim da je opcija za komentar v tistem koraku med ebayem pa paypalom... Če ne najdeš, jim pa pošlji eno sporočilo (lahko pred ali po plačilu)...

Zgodovina sprememb…

boysta ::

Jaz ti popravim polnilec za 1 pivo 1 škatlo west light.. Kateri del kabla si zvijal da je delal tam pri Džeku oziroma banani al pri polnilcu ?
Vrjetno je kakšna žička vtrgana odlotana in ti nedela..Največji problem se pojavi če se pri banani vtrga ker nekateri leptopi imajo Posebne činče
banane ki se jih neda z lahkoto dobit v Naši jebeni Sloveniji..Ti preostane sam da naročiš iz tujine al pa Da kupiš Rabljen polnilec preko bolhe
al pa V najslabšem da Kupiš Novega..Če gre za star leptop pa kuj lotaš na njega..Sem pa iz maribora in pa pripravljen popravit 031 204 140
Lp boštjan

a_bb ::

Hej boysta.

Hvala za ponudbo, mogoče se kej oglasim kakšno soboto :) Drugače pa, kabel ko sem zvijal je bilo pri polnilcu in ne banani.
Sicer sem že naroču novega na ebayju, ampak nikoli ne veš kako bo tole izpadlo.

Se slišimo!

a_bb ::

Evo danes je priletel v kaselc polnilec iz HongKonga :)

Moram rečt da sem malo presenečen ker nisem pričakoval da bo res prispel do mojih vrat. Ampak je tu, dela in že veselo tipkam po laptopu.

Hvala za pomoč :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB-C kabli in polnilci (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9818666 (9451) rdecaluc
»

Xiaomi Mi Notebook Pro

Oddelek: Kaj kupiti
437301 (4029) tomaz-
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12535267 (29352) shadeX
»

V pripravi enotni standard za polnilce prenosnih računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
9727398 (24496) Limit-sky
»

Prenosnik in utripanje LED

Oddelek: Pomoč in nasveti
6744 (705) SimplD

Več podobnih tem