» »

Facebook - teŽave z vpisom

Facebook - teŽave z vpisom

ma-tej ::

Zdravo! Mene pa zanima, zakaj se nemorem več vpisat na facebook, zadnjih 5dni. Incorrect password

The password you entered is incorrect. Facebook passwords are case sensitive. Please try again.

You may can also request a password reset.
NapiŠe mi incorrect password. Noče in noče sprejeti gesla, nevem, kako bi lahko to odpravil. Imam pravilno uporabniŠko in geslo.
  • polepsal: Rotaidal ()

chucki ::

Zgleda, da ti ga je nekdo zamenju. :D

Hardstyle ::

Si mogoče pomislil, da ti je kdo geslo spremenil? Pa ne sprašuj kdo, mi ti ga nismo. Uporabi password recovery in konec.

ma-tej ::

Hvala hardstyle! Bom poskusil, povrnitev gesla :)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: gkovac ()

ma-tej ::

Zdaj sem ugotovil, zakaj ne morem na facebook. Račun sem si ustvaril na email, ta pa sploh ne deluje več, ker so ga ukinal. In verjetno zato nemorem več na facebook! Obstaja zato kakŠne program?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Rotaidal ()

Ramon dekers ::

Ne.je bilo že na email.si enako.naredi si pač nov profil, ali karkoli se pač že naredi v tem fejsboku. drugače pa najbolje da kopiraš vse datoteke iz enega mejla na drugega.najbolj varno

Rotaidal ::

ma-tej NE uporabljaj velikih črk! Če ne veš, to pomeni da kričiš.

6. člen
Prepovedana je pretirana uporaba velikih črk (kričanje). Pretirana uporaba pomeni več kot 10% VELIKIH ČRK
.

chucki ::

Kazen je 150 eur + 3 kazenske točke. 8-O

zelodko ::

ma-tej, si na facebooku morda izbral uporabniško ime? Mislim, da ti tvoj profil odpre na www.facebook.com/tvojeuporabniskoime ali imas klasicno www.facebook.com/profile.php?id=0434023...? Če imaš up. ime, ga uporabi namesti e-maila in se prijavi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zelodko ()

ma-tej ::

sploh mi ne pošljejo aktivacijske kode na email , ko dam možnost da si spremenim geslo . :( gmail mi pa dela normalno , če poskusim zaprosit za novo geslo , ko imam še en facebook račun in mi ga pošlejo takoj , sem poskusil !. :( problem pa je ker pa sem registriran na emailu za facebook , ker sem imev gmail že zaseden in sem se ustvaril račun na emailu , za facebook ki ga redno uporabljam . pomoje ima email kakšne tehnične težave . nevem .

Ramon dekers ::

joj pa pač neboš mev fejsboka!big deal

ma-tej ::

sem že rešil zadevo , vi pa pojdite spat , če nimate pojma !

PrimozR ::

Če si za račun uporabil email.si, ni čudno da ti ne dela. email.si pač ne obstaja več, pika. O teh tvojih 'pejte spat' in podobnih pa ne bi, glede na to da si tukaj celih 10 mesecev :P

a1b2cd4 ::

Pozdravljeni! Pred dobim tednom se mi je pripetilo, da sem s kolegico normalno chatala po FBju pa me je kar naenkrat dol vrglo, da naj se vnovic vpisem. To sem naredila (me je vpisalo), a takoj dobila sporočilo, da naj pošljem sms sporočilo facebook, da potrdim svojo identiteto. Najprej sem to poskusila - seveda se ni nič zgodilo, tako da sedaj 1 teden ne morem priti na profil in nič - vpisem pa se lahko. Mi lahko kdo pomaga kako zaobidem tezavo, ker je nadlezno, ko si niti profila ne morem zdaj izbrisati, če bi hotela. Hvala za pomoc!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

facebook (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10819343 (5359) galu
»

Ukraden Facebook račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
204353 (2929) boogie_xlr
»

gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
151515 (1278) boogie_xlr
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216596 (13278) the_unborn
»

email.si problem s prijavo

Oddelek: Omrežja in internet
304050 (3588) bradek

Več podobnih tem