» »

SMS goljufija?

SMS goljufija?

vir ::

Danes je ate dobil sms k notri piše da ti s potrditvijo naročila pri M DONA odbijejo 1.99 Evra za nakup... V SMS je omenjeno:
M DONA, stardoll in paymo.com/help
Ate pravi da ni nikamor nič pošilal al pa klical. Je še kdo dobil tak SMS sporočilo in ve kaj o tem?
Po netu gledam pa ne najdem nič kar bi mi povedlo o čem se gre.

amigo_no1 ::

Itak.
S katere številke je sms ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

vir ::

3838

AndrejS ::

Naj pošlje info na to številko. Bo dobil več podatkov.
info bi naj delal za vse kratke številke v SLO!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejS ()

OZZY ::

Sej mu ni treba nič potrdit..samo zbriše sms pa je. Lahko, da se je ker samo zajebu pri vpisu številke, ko je neki na njihovi strani igral.
Go with the flow.

boogie_xlr ::

A je kakšna univerzalna koda za odjavt?

KoMar- ::

Ate pravi da ni nikamor nič pošilal al pa klical.

Pomoje bull*hit :) Moja stara mama je tudi uspela celo mobikartico izpraznit za glasovanje v BB in je bila potem čisto začudena...

Vikking ::

vir je izjavil:


Ate pravi da ni nikamor nič pošilal al pa klical. Je še kdo dobil tak SMS sporočilo in ve kaj o tem?


Zanimivo. Že kar nekaj znancev, predvsem starejši so prav to trdili. Nikdar nikoli nisem pošiljal in klical. Ko pa ga vprašaš koliko nagradnih kupončkov in iger je izpolnil na različnih sejmih, otvoritvah trgovin, žrebanj za avte... ter dodal Gsm pa vsi utihnejo.
Nobeden ne prebere ponavadi na strani napisanega majhnega teksta, kjer ponavadi napišejo da boste dobivali mesečno reklamna sporočila za kateraje potrebno plačati, itd...

Žal se vsem samo zasvetijo oči, ko vidijo da lahko zadenenjo 20g kafeta, v katerem bo "zlati" medeninast prstan.

kamiKaZaA ::

Dobil sem sms s številke:
+337483***85

s vsebino:
You won 750,000 Euro Mega End of Year Promo send us Email: lotto6***@gmail.com

Z razlogom nisem napisal cele telefonske številke niti celega "gmail-a". Budale so me napotile na gmail. ;((

Vse kar sem naredil je to, da sem v telefonu blokiral to telefonsko številko bom pa še pozoren, če je to slučajno bil plačiljiv sms (v tem primeru sledi prijava na policijo in kazenski pregon), ampak dvomim. Nisem pa vedel, da po novem zadeneš na lotu četudi ne kupiš srečke. :D

Mi pa je zanimivo, da sem dobil to sporočilo, ker res nikjer ne dajem svoje telefonske, še ko so kakšne nagradne igre v trgovinah jaz enostavno preskočim, ker moraš dati telefonsko in email in mi to pomeni več (zasebnost) kot pa potencialna nagrada, za katere sumim, da si jih tako ali tako na koncu zaposleni (vodstveni kader) razdelijo.

Dimnik ::

Številko ima gates, od cepljenih, necepljenih. Verjetno je prebral tvoje uspehe v temi o kovidu, pa te dobrodelnež hoče nagraditi, saj nisi edini, ampak, ti si čisto pri vrhu, ta brihtnih, boš pa verjetno fer in tvojim kompanjolom tipa solatko, vostokslopek, odstopil delker so oni tudi pripomogli, k temu, da si tako brihten

Unchancy ::

Bill Gates je vsem cepljenim s cepivom v sistem dodal 5G čipe in poseben softver, ki s pomočjo 5G signala analizira okolico cepljenih in išče praznine, ki so antivaxxerji. To potem poveže s telefonsko številko, ki se nahaja v bližini in nato pošlje SMS, da bi se infiltriral tudi necepljenim.
Prebrisan tale Billy...
/s
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kamiKaZaA ::

@Dimnik in @Unchancy sta osvojila isto točk in sta zmagovalca:

Baja ::

mislim, da si kar deliš 1. mesto z njima. ven si privlekel skoraj 13 let staro temo, da si nam povedal da si na sms dobil spam.

glede stevilke,, mass sms-ing.

edit: fotofiniš pravi, da si ju presegel za 2 točki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

kopriwa ::

kamiKaZaA je izjavil:



Še tista enostavna angleščina, ki jo naklofaš v meme ti ne gre. You're laughable.

kamiKaZaA ::

kopriwa je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



Še tista enostavna angleščina, ki jo naklofaš v meme ti ne gre. You're laughable.

;(( Kdo je kaj klofal? 8-O

Če sem direkt iz googla potegnil sliko (10:52 pm . 8 Feb 2015):
https://www.google.si/search?q=retard+o...

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

kamiKaZaA je izjavil:

@Dimnik in @Unchancy sta osvojila isto točk in sta zmagovalca:


Kamikaza, veliki fuzbal 5G strateg, ta pokal je kar zate. Ti je pisan na kožo…:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

kamiKaZaA ::

Baja je izjavil:

mislim, da si kar deliš 1. mesto z njima. ven si privlekel skoraj 13 let staro temo, da si nam povedal da si na sms dobil spam.

glede stevilke,, mass sms-ing.

edit: fotofiniš pravi, da si ju presegel za 2 točki

Kaj ima veze koliko je stara tema? ;((

Zakaj bi moral odpirati novo, če že ista obstaja? 8-O

Če je kdo prvak, si potem to ti, kateri bi odpiral nove in nove teme, čeprav stare obstajajo. Pa dal sem to sem, če še bo kdo dobil ta sms v tem ali naslednjem letu kot samo opozorilo kaj vse kroži. Mislim, saj zato pa je forum ali čemu je namen? :8)

MIHAc27 ::

Kar 750k se boš odpovedal.... pa dej jih raj men šenkej, bi mi prav prišli. (obvezni /s, da ne bo še kdo kaj preresno vzel)

Jaz sem včasih še kje sodeloval (pa tudi kakšno zaresno nagrado dobil) ampak ni vredno, da ti potem akviziterji na telefon težijo. Na FB moraš pa itak biti extremno previden, ker je veliko lažnih strani, ki se pretvarjajo, da so resnične.

Drugače pa sploh stareše so (smo) bili gojeni v socializmu in komunizmu, kjer naj bi bilo vse 'zastonj'. V teoriji vsaj.

GupeM ::

kamiKaZaA je izjavil:


Zakaj bi moral odpirati novo, če že ista obstaja? 8-O

Boljše vprašanje je: Zakaj bi sploh na slo-tech pisal, da si dobil spam SMS? Ponosen?

kamiKaZaA ::

GupeM je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Zakaj bi moral odpirati novo, če že ista obstaja? 8-O

Boljše vprašanje je: Zakaj bi sploh na slo-tech pisal, da si dobil spam SMS? Ponosen?

Zakaj pa drugi odpirajo teme? Ker so ponosni? Mislim kake imate eni. Komentar sem dal kot opozorilo kaj vse se dobiva na mobilni telefon, čeprav lahko paziš nevem kako. In kot opozorilo, da ne bo kdo nasedel takim sms-om. To je za tebe ponos? 8-O;((

Torej ti tudi drugim v drugih temah ob odprtju pišeš zakaj so odprli temo in če so ponosni na to? In s takšnimi idejami prideš ti na tem forumu? Čemu je potem namenjen forum in odpiranje tem? 8-O

Kje se najdete taki s takšnim razmišljanjem?

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

GupeM je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Zakaj bi moral odpirati novo, če že ista obstaja? 8-O

Boljše vprašanje je: Zakaj bi sploh na slo-tech pisal, da si dobil spam SMS? Ponosen?

Še to sem pozabil:

Zakaj si torej ti odprl toliko tem? Iz ponosa?
https://slo-tech.com/forum/u35796

GupeM ::

Ti si res zabit. Prvič, ker misliš da sladoled povzroča sončne opekline (sem videl v eni drugi temi), drugič pa zato, ker ne ločiš med odprtjem teme, kjer nekaj vprašaš, ali poveš nekaj novega. Da pa odpreš novo temo, ali pišeš v 13 let staro temo samo zato, da poveš da si dobil spam SMS, je pa pač otročje.

kamiKaZaA ::

GupeM je izjavil:

Ti si res zabit. Prvič, ker misliš da sladoled povzroča sončne opekline (sem videl v eni drugi temi),

;((

Ti si res funkcionalno nepismen. Pa še zabit povrhu.

To sem napisal troloma:
Ne da ne razumem. Jaz ne verjamem, da sladoled povzroča opekline. Vidva pa kar verjemita.

Od kje zdaj tebi, da sem jaz pisal, da sladoled povzroča opekline? Pokaži ta vpis ali pa utihni in ne podtikaj mi nekaj, kar nikoli nisem napisal! To je pisal @-Wall za sebe, da verjame v to, da sladoled povzroča opekline.

kamiKaZaA ::

GupeM je izjavil:

Ti si res zabit. Prvič, ker misliš da sladoled povzroča sončne opekline (sem videl v eni drugi temi), drugič pa zato, ker ne ločiš med odprtjem teme, kjer nekaj vprašaš, ali poveš nekaj novega. Da pa odpreš novo temo, ali pišeš v 13 let staro temo samo zato, da poveš da si dobil spam SMS, je pa pač otročje.

Meni se je zdelo vredno oz. nekaj novega, da lahko dobiš sms četudi nisem igral lota in da je v njem omenjen dobitek 750.000€. Predvsem kot opozorilo, da ne bi kdo nasedel takšnemu sms-ju, če ga dobi.

OK, da vem za naslednjič, da se takih stvari ne piše na forum, ker zaradi tega izpadeš zabit. Na napakah se učimo in predvsem je pomembno, da jih ne ponavljamo. To mi bo šola za naslednjič, da bom premisli, če bom še kdaj kaj takšnega dal na forum?

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ti si res zabit. Prvič, ker misliš da sladoled povzroča sončne opekline (sem videl v eni drugi temi),

;((

Ti si res funkcionalno nepismen. Pa še zabit povrhu.

To sem napisal troloma:
Ne da ne razumem. Jaz ne verjamem, da sladoled povzroča opekline. Vidva pa kar verjemita.

Od kje zdaj tebi, da sem jaz pisal, da sladoled povzroča opekline? Pokaži ta vpis ali pa utihni in ne podtikaj mi nekaj, kar nikoli nisem napisal! To je pisal @-Wall za sebe, da verjame v to, da sladoled povzroča opekline.

Evo dokaz, da si GupeM funkcionalno nepismen:

https://slo-tech.com/forum/t809548/p779...

solatko je izjavil:

-Wall - Trol, avtor teorije o sladoledu si ti, sedaj pa jo podtikaš drugim, klasični desničar z IQ ugasnjene žarnice.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Ej samomorilček... Če ti zgleda da so vsi okol tebe funkcionalno nepismeni... Sej veš kako to gre pol? Mogoče pa problem ni v ostalih. Mel se je za zamislit no.
Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pandemija presežene umrljivosti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
98990915 (38906) 133127

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252204316 (78414) BigWhale
»

Fortnite:BR najuspešnejša brezplačna igra

Oddelek: Novice / Igre
4210746 (7834) BigWhale
»

Kje kupiti sladoled brez okusa

Oddelek: Loža
394941 (3180) techuser
»

Razdevičenje

Oddelek: Loža
4110541 (8324) Bor H

Več podobnih tem