» »

Igra Activity - kako narediti sam?

Igra Activity - kako narediti sam?

pharaon ::

Zdravo!
Rad bi si naredil to igro, ker se mi zdi škoda dat tistih 25 evrov v trgovini za njo. Vem ,da je sestavljena iz pantomime, ugibanja besed z risanjem ter ugibanje besed z govorjenjem (vse to se da seveda igrati brez tiste plošče, vendar ni povsem isto)....zanima me samo kako narediti tisto ploščo, po kateri se potem tekom igre premikaš. Po googlu ne najdem nobene pametne slike, kjer bi bila ta igralna plošča vidna...
Če ima kdo to igro, bi ga prosil, če lahko pofotka to ploščo in še zraven napiše kakšna so kaj pravila igre...

Hvala,
aljaž

Pouh ::

Plošča ni problem. Zraven maš še polno kartic, na katerih so besede za kazat/risat/govort.
Ne vem koliko je kartic, vendar jih v 24 urah ne boš naredil.
Splača se nabavt.

pharaon ::

Ni fora v tistih besedah...tiste si bomo sproti izmišljevali, kot počnemo pri klasični pantomimi. Mene zanima samo izgled plošče in pravila kako se igra.

Pouh ::

Na plošči imaš eno pot, ki ima (nevemtočno) 40 polj. Ti pobiraš karte za 3,4,5 točk (če ekipa ugotovi, se za toliko točk pomakne naprej). Na vsakem polju je prikazana aktivnost; ali kažeš ali govoriš ali rišeš. Na kartici imaš za vsako aktivnost dane druge besede.

pharaon ::

Hvala primoz, to je vse kar sm rabu vedet :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505426 (4474) lordgreg
»

Prosim za komentar konfiguracije za 2000€

Oddelek: Kaj kupiti
471334 (1334) kixs
»

c++ program

Oddelek: Programiranje
61115 (970) Gundolf
»

katera Plata za AMD 64 939 z Raidom + Miroring

Oddelek: Kaj kupiti
271518 (1040) Arzen
»

DDR Ram - Corsair ali Super Talent (CL2 oboje)

Oddelek: Kaj kupiti
71136 (1009) mortal

Več podobnih tem