» »

Film tipa XVid

Film tipa XVid

eminem ::

Lep pozdrav!

Imam tezave z predvajanjem filma tipa XVid. Ce vam povem natancno gre se za film The New Guy XVid. Navadni divx codecs ga ni predvajal, zato sem instaliral ACE Mega CoDecS pack, v katerem je prilozen tudi program za predvajanje Zoom Player. Po instalacije tega codecsa je ta Zoom player film predvajal, vendar je problem v tem da se pri tem zoom playerju ne dajo prikazat podnapisi. BSplayer ki sem ga uporabljal prej pa filma ni hotel odpret, medtem pa ko ga je navadni real player odprl. Tudi MicroDVD filma ni odprl, kar me zelo cudi saj bi vsi programi mogli odpret.

Torej kaj naj storim?

Hvala za odgovore pa lep pozdrav!

CaqKa ::

zakaj pa si ne poiščeč xvid kodeka.. sej pa je zastonj..

Intl ::

Uninstall ACE Mega CoDecS pack, to je prvo. INstaliraj samo Xvid Codec. Najdes ga TUKAJ.
Sedaj ti preostane samo še to, da ga zaženeš b Bs Playerju.

eminem ::

Instaliral sem zdaj ta XVid codecs in film predvaja. Ampak finta je pa zaj v tem da zvoka ni prej pa je bil ampak slike ni blo. :)

Kaj pa zdaj? :)

Borci ::

Mogoče si s tem paketom odstranil tudi AC3 codec (audio codec). Posebej si ga inštaliraj.

neki123 ::

rešitev je Nimo.Codec.Pack.5.Build.7. Instaliraš in gledaš ter poslušaš.

CaqKa ::

rajši inštaliram vsak kodek posebej... nimo je za tiste ko se jim take stvari ne ljubi.. poleg tega NI enako če imaš nimota ali pa vsak kodek posebej... nimo mi naredi preveč zbrke

ali3n ::

ne vem, zakaj se je nekaterim zameril Nimo Pack... men dela v kombinaciji z Win2000 SP3 in BS Playerjem brez vsakih težavic. Enostavna inštalacija, ni treba nič razmišljat, dela. User frendly torej....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

s4sH ::

SAm sem imel Nimo pack in vseeno ni bilo zvoka pri filmih ki so bili z xvidom... potem sem si omislis Total divx pack 1.2 ... najdes ga na netu .. in od takrat dela VSE ...8-)

Kekec ::

Ali3n mogoče zaradi builda 8 ta je naredu marskikomu več škode kot korist!

ali3n ::

men v buildu 8 sam XviD ne dela (tko kot vsem>:D ); sedmica je pa ok...

no ja.. k sreči lahko izbiramo med kodeki, ane??:D konkurenca je zmeraj zdrava!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Kekec ::

sej načeloma iz divx sta šle dve poti ena je Xvid ta je ostale nekomercialna, potem pa divx (komercialni) vmes so se še malo prepiral no zdej mamo pa spet novo tapeto kodekov!

CaqKa ::

meni se je zamero zato ker overrida vse setingse za ostale 'divx' kodeke... če inštaliraš vse kodeke more ravno tako delat... pač narediš več inštalacij namesto ene same.

R@C@ ::

Če ma kdo probleme s filmi stisnjene v Xvid codecu naj mi piše, ker imam programček ki to lepo popravi (jaz sem imel prej neko zeleno in prelivajočo se sliko) zdaj pa dela vse BP.

Deejay_duck@Hotmail.com

the_unborn ::

jst sem mel tud zeleno sliko, pol sem pa vrgu dol nimo codec pack in dal gor vsak kodek posebej in zdaj stima:D

novi ::

Zanima me če codec XVID potrebuje več procesorske moči kot običajni Dvix-i (mam samo 1G celeron) ! Film kodiran v XVID sploh ni gledljiv! Slike so ena čez drugo pa zeleni robovi. Edino zvok lepo dela! Gledam s pomočjo BSPlayer-ja! Kodek mam pa tele: XviD.Root.27.11.2002.0020. Kakšen mamig kako bi obvladal ta XVID codec?
PS.: Sem poskušal tudi z: Nimo50Build8 codec pa mi predvaja samo zvok;(( !

mAsA ::

Tud jaz sem opazu da mi po instaliranju X-Vid kodeka divx filmi rahlo štekajo. Približno vsakih 10s film malo potegne. A se komu drugemu tud to dogaja?
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

AngelOfDeath ::

štekanje se pojavi če instal 5.x na xp os :D

Ziga Dolhar ::

Hmmmm, pri nekaterih filmih se mi pojavlja to, da se recimo na vsakih nekje 15 sekund za delček sekunde pojavi slika, ki bi sicer morala bit prikazana par minut pred tem ali za tem. Zoprno, pozna kdo?

CaqKa ::

to pa ti bo thomas pojasnil.. to je feature v novem divx kodeku ki se mu reče dejavu
:D

mare ::

Meni se slika ko gledam divx ne zatika ko pa gledam xvid pa slika zaostaja za zvokom.Kako bi to odpravil?Kako odpravim zelene lise pri xvid filmih?

aliado ::

Opazi sem, da mi xvid filmi štekajo samo v XP-jih v ME pa delajo ok. Imam pa instalirane iste kodeke v obeh windowsih. Ali ima še kdo problem z WinXP in Xvid?

LP:\

jRk0 ::

xvid je super codec.

meni na win98se dela cisto brez problema. v xpjih pa ga nimam instaliranega...

Je pa slika zelo lepa pa crno ostane crno in niso neki kvadratki cudni...
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Codec

Oddelek: Zvok in slika
6986 (883) Groovy
»

Codec za Terminator3

Oddelek: Pomoč in nasveti
271671 (1289) SasoS
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223760 (3494) ferjan
»

Zvok pri Divx

Oddelek: Zvok in slika
91192 (1068) pivmik
»

Nimo codek???!!!

Oddelek: Zvok in slika
132129 (1873) AyrtonS

Več podobnih tem