» »

T-2 dobra in slaba novica

T-2 dobra in slaba novica

1
2
3 4

OldSkul ::

Podražitev je bila pričakovana. Zdej bodo vsaj lahko kej izboljšali, recimo na TV področju , kjer je že nekaj mesecev stagnacija...

Oddin ::

T-2 optika:
100/100Mbps
2 telefonski številki
TV priključek s 3 TV vmesniki
Osnovni programski paket
----------------------------
63,5EUR

SIOL optika:
Paket trio
100/100Mbps
Programski paket standard
----------------------------
151EUR
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

Dr_M ::

Pa tut če bi šlo 10eur gor, bi ostal na t-2, ker je po zanesljivosti 1000x bolš kot prejšni siol...


Sicer nevem kako je pri DSL pri Siolu, ampak optika dela brez najmanjsih problemov. V dobrem letu in pol, mislim da je bil en izpad za ene 2-3 ure, to je bilo pa tudi vse. Kolikor pa poslusam od kolegov, imajo na T2 vec izpadov (ni pa nic kriticnega).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Brane2 ::

Oddin:

Seveda si najdu varianto, pri kateri T-2 bolje izpade, to pa ni tako simpl. Pravzaprav je mogoče ta edina.

Poglej isto varianto za podjetja- iste pakete. Tam ima T-2 ceno za 100/100 EUR130 in ne samo EUR49.

Pravzaprav mislim, da bom na drugi lokaciji vse prepisal name osebno in tako znižal stroške.
On the journey of life, I chose the psycho path.

bahti12 ::

Meni ni povsem jasno kako je T-2 do sedaj preživel s temi cenami in sploh ni čudno da so na robu stečaja. Drugače imam do te firme mešane občutke. Po eni strani bi bila pokritost Slovenije z optiko na psu še danes (brez T-2), po drugi strani so isti ljudje, ki so postavljali sistem na Siolu, kasneje tožili staro podjetje (tudi za svoje početje)... No ja, vedno je bolje imeti več konkurence kot manj, tako da upam da splavajo nazaj nad gladino.

St@jler ::

Uf, 120% podražitev. Lepo to T2. Kot je rekel Brane2, bo treba prepisat na fizično osebo.
5EUR podražitev bi še nekako šla, samo 17EUR oz. 120% je pa enostavno too much. 8-O

Oddin ::

Res so cene za fizične osebe. Nisem iskal nobene varijante in nisem navijač ne za T-2, ne za SIOL. Paketa sta enakovredna, cene pa so rezultat njihovih kalkulatorjev.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

MrStein ::

Brane2 je izjavil:

V bistvu, ne vem če to prav berem, ampak zgleda da je po novem Siol vsaj v cenejših paketih in vsaj na optiki ( ostalega nisem preverjal ) bistveno cenejši od T-2.

Recimo pri SiOLu dobiš na optiki 20/20 za EUR26 in če si pripravljen dati še EUR4, dobiš za EUR30 celoten Trio.

V bistvu sedaj izpade SiOL ugodnejši za večino paketov, če to prav berem.

T-2 VDSL 20/4 Mbps = 37 EUR/mesec
SiOL xDSL 10/768 = 47 EUR/mesec

Ja, če si ultra-ultra-ultra-SiOL fan(atik), potem je SiOL "ugodnejši" ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Brane2 ::

Mislil sem na optiko.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Mislim, saj ne navijam za nikogar. T-2 je imel hendikep (TK ga je jebal v glavo) ampak tudi prednost ( TK-ovo ločeno vodstvo, debelo denarno zaledje itd).

Podražitev ajde 50% bi pri meni še šla ajde, ampak z EUR40 na EUR130 je 325% ali 225% več, hudiča.

Sploh pa bode v oči to, da sedaj tudi T-2 ločuje uporabnike glede na poreklo.

Če maš na firmo, potem fašistična tarifa, drugače pa prijateljska.

Sploh pa doma itak telefonijo in TV uporabljajo domači, net pa predvsem jaz.

Resda si ne morem odbijat DDV, ampak tega pa tudi ni toliko pri tistih EUR49 + recimo 30 za vse ostalo.

Gre za recimo EUR15 DDV...
On the journey of life, I chose the psycho path.

MrStein ::

Brane2 je izjavil:

Mislil sem na optiko.

Misliš "imamo 5 krat ceneje kot 90% ostalih, pa vseeno jamramo"?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Brane2 ::

Ja.

Ali misliš, da naj grem nazaj na PSTN + 33kbaud modem, da bom pa imel pravico jamrat ?

Saj FTTH folk so njihove premium stranke. In kar se profila povprečne stranke tiče, res bi rad videl, če ta plačuje EUR200-300 mesečno za njihove usluge.

Sploh pa bi rad videl stranko, ki ji ob taki spremembi cen in politike ne bo dvignilo pokrova...
On the journey of life, I chose the psycho path.

BlueRunner ::

No, ja... pokrov ti lahko dviguje kolikor hoče, ampak dokler si na njihovi optiki, si na njihovi optiki. Lahko pa greš nazaj na njihov VDSL in z njim povezane težave. To ti je verjetno edina realna alternativa.

Poldi112 ::

In kakšne težave so na VDSL-u? Ker jaz močno razmišljam, da bi par lokacij, kjer je raba intereta zelo nizka, prestavim nazaj iz optike na dsl. Optiko sem itak vzel samo zato, ker je bila cenejša...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Brane2 ::

No, lahko se zmenim s SiOLom, saj prej sem imel njihovo optiko.

Sploh pa tega ne bo treba, ker lahko prepišem cel paket nase osebno, kot rečeno.
On the journey of life, I chose the psycho path.

aiko ::

Zame so še vedno daleč najboljši, tako da teh par eurov bom bp doplačal.

Če ne drugo, če kaj ne dela (1x v 2-h letih), kličeš na support, linijo dobiš skoraj takoj (ne kot pri siolu), in tip na drugi strani reši stvar v minuti.

Brane2 ::

Poldi112 je izjavil:

In kakšne težave so na VDSL-u? Ker jaz močno razmišljam, da bi par lokacij, kjer je raba intereta zelo nizka, prestavim nazaj iz optike na dsl. Optiko sem itak vzel samo zato, ker je bila cenejša...


Težave so v motnjah na daljših linijah in nižjih hitrostih, sploh upstream.

Poglej si vsebino optičnega in xDSL paketa. Za isti denar različne hitrosti.
On the journey of life, I chose the psycho path.

BlueRunner ::

In kakšne težave so na VDSL-u?


Čisto v splošnem zaradi zanesljivosti, dosega, fleksibilnosti, vpliva atmosferskih motenj (lep izraz za strele) in nizkih latenc kvaliteta izkušnje na xDSL ne more dosegati kvalitete izkušnje na FTTH.

Je pa zaj... da se gredo sedaj tudi pri T-2 ločevanje na poslovne in rezidente. Ista kvaliteta storitve, nobenih dodatkov na temo razpoložljivosti (vsaj vem ne za njih), samo višja cena, ker si pravna oseba. To pa je nekaj, kar bi znalo T-2 ugrizniti nazaj v pregovorno ri*.

Poldi112 ::

Hitrosti me ne skrbijo, gre za par pisarn, kjer imajo že 1M/256k čez glavo dovolj, tako da če izpadi niso več kot ne vem, 2x letno, potem bo to kar ok.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

;-) ::

T-2 še dela kaj sploh na gradnji optike? V našem mestu je optika položena po večini mesta, da bi pa priklapljali pa ni ne sluha ne duha.

LuGi ::

Njet treba pufe poplačat in firmo na + spravit

Galaxy ::

Lahko pa pohvalim T-2, da je samo enkrat do sedaj (naročnik 1.5 leto) crknil. Go T2 :) raje plačam več T-2, ki so prijazni in vedo kaj govorijo po telefonu, kot pa Siolu, ko jim moraš 2 uri razlagat kaj rabiš =.=

_Matej_ ::

Ko mi internet in tv ni delal 1 mesec so vsakič govorili eno in isto - da so včeraj poslali naprej tehniku in da pride jutri oz. najkasneje pojutrišnjem. Tako da glede tega niso dosti boljši kot tehnična pomoč od siola, kjer je standardni odgovor, da potegneš kabel iz vtičnice in nazaj priklopiš :D

Brane2 ::

Stvari sem si dal v preglednico in kot kaže, ni razloga za pretirano paniko.

Pač 100/00 je sedaj po ceni bližje ceni konkurence, pri ceni celotnega paketa pa se mi to pozna za EUR30, če upoštevam nezmožnost odbitka DDV.

Zdi se mi skrajno non-cool ta ogromna razlika v ceni paketa glede na fizične osebe, a verjetno gre tu za to, da pač želijo obdržati tistih nekaj naročnikov s tahudimi paketi.

Go T-2 in naj ti živi Vatikan še dolgo, le v bodoče bi bilo fajn ne razlikovat strank glede na različne pripadnosti.
Ajde, par EUR ali procentov še nekako, a bistvene razlike rušijo ime firme, katere sloves je bil zgrajen na tem, da ti zaračunajo dejanjsko uslugo.

Same podražitve pa niso tak problem. Tisti, ki bo dal ekstra za isti paket, bo dal, tisti, ki mu je to preveč, bo pa prešaltal na manjšega.

Domnevam, da gre tu za polnjenje lukenj in nabiranje moči za "naslednjo ofenzivo", kjer je T-2 že pokazal, kako misli izpeljat stvari.

Sve u svemu, može da prodže, čeprav z možnimi manjšimi prilagoditvami strank.
On the journey of life, I chose the psycho path.

energetik ::

Poldi112 je izjavil:

In kakšne težave so na VDSL-u? Ker jaz močno razmišljam, da bi par lokacij, kjer je raba intereta zelo nizka, prestavim nazaj iz optike na dsl. Optiko sem itak vzel samo zato, ker je bila cenejša...

Imam 4/1 in TV na VDSL, pa je prišlo v 1 letu le do ene prekinitve, ki je bila napovedana vnaprej.
Na drugem naslovu imam 1/256 že 3 leta, pa sem doživel mislim da 2 manjši prekinitvi, ki sem ju komaj opazil. Skratka z moje strani - zelo zanesljivo.

Sicer pa se mi bo zdaj očitno storitev podražila za 3€, kar je malo v primerjavi s tem, da bi šli v stečaj.
Edino novih TV cenikov ne razumem najbolje. Očitno bodo uvedli S, M in L pakete.
Jaz sem razmel njihov cenik tako, da za STB ne boš plačal nič, ampak bo po defoltu vklopljen S-paket za 9EUR. Naslednji M-paket z 6+4EUR in L za 6+7EUR.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Ja, tale TV tudi mene zanima.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Tilen ::

Jah, če imaš 100.000 naročnikov in vsakemu dvigneš v povprečju naročnino za 3EUR je to mesečno dodatnih 300.000EUR. 8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

x.sci ::

energetik je izjavil:

Jaz sem razmel njihov cenik tako, da za STB ne boš plačal nič, ampak bo po defoltu vklopljen S-paket za 9EUR. Naslednji M-paket z 6+4EUR in L za 6+7EUR.

Za stb bos dal 9eurov, zraven pa dobis slo programe. Za standarden L paket bos potem dal 9+7 = 16eur, ker nekako dvomim, da so znizali ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x.sci ()

YaN-cH ::

Za TV piše to:
T-2 digitalna televizija vsebuje programe z najbolj kakovostno sliko in najbogatejšim zvokom na našem tržišču. Mesečna naročnina za TV priključek je 6 EURod 1.3.2010 za standardni IPTV 9EUR, HDTV 11EUR ter 7,50 EUR od 1.3.2010 7EUR za osnovno programsko shemo T-2, ki vsebuje preko 170 domačih in tujih TV programov. Na voljo pa so tudi dodatni paketi programov.


Jaz razumem to tako, da TV prikjuček se podraži za 3EUR in 0,5EUR se poceni osnovni paket.

MrStein ::

LuGi je izjavil:

Njet treba pufe poplačat in firmo na + spravit

Kaj pa ima SiLOL za izgovor? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

schtr4jh ::

MrStein je izjavil:


Kaj pa ima SiLOL za izgovor? ;)


Njemu ni blo treba višat cen, ker ima že od začetka sorazmerno visoke =)

MrStein ::

Ne, izgovor za neširitev optičnega omrežja sem mislil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Poldi112 ::

>raje plačam več T-2, ki so prijazni in vedo kaj govorijo po telefonu, kot pa Siolu, ko jim moraš 2 uri razlagat kaj rabiš

Probaj jih vprašati kakšen je tvoj IP. Meni ga niso hoteli povedati (par mesecev nazaj urejal za prijatelja). Imel je statičnega, router je bil kaput, jaz pa sem moral nastaviti novega. In ti ne povejo po telefonu, pa da se ubiješ. Očitno je za njih tvoj IP huda skrivnost. Pa še iz njihovega telefona sem jih klical...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

ABX ::

Poldi112 je izjavil:

>raje plačam več T-2, ki so prijazni in vedo kaj govorijo po telefonu, kot pa Siolu, ko jim moraš 2 uri razlagat kaj rabiš

Probaj jih vprašati kakšen je tvoj IP. Meni ga niso hoteli povedati (par mesecev nazaj urejal za prijatelja). Imel je statičnega, router je bil kaput, jaz pa sem moral nastaviti novega. In ti ne povejo po telefonu, pa da se ubiješ. Očitno je za njih tvoj IP huda skrivnost. Pa še iz njihovega telefona sem jih klical...


IP je osebna informacija, to da ti tega ne razumeš ni kriv T2.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Wox ::

Poldi112 je izjavil:

>raje plačam več T-2, ki so prijazni in vedo kaj govorijo po telefonu, kot pa Siolu, ko jim moraš 2 uri razlagat kaj rabiš

Probaj jih vprašati kakšen je tvoj IP. Meni ga niso hoteli povedati (par mesecev nazaj urejal za prijatelja). Imel je statičnega, router je bil kaput, jaz pa sem moral nastaviti novega. In ti ne povejo po telefonu, pa da se ubiješ. Očitno je za njih tvoj IP huda skrivnost. Pa še iz njihovega telefona sem jih klical...


DHCP ne dela pri statičnem IPju?

MrStein ::

Dela, samo ti dodeli en drug, "dinamični" IP naslov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Poldi112 ::

>IP je osebna informacija, to da ti tega ne razumeš ni kriv T2.

Čakaj, praviš da mi je ne smejo povedati, ker je osebna informacija? Četudi jih kličem iz cifre, ki je vezana na isti priključek? Zakaj potem lahko praktično povsod iz avtenticirane cifre dobim osebne podatke (osebne izkušnje z amis, mobitel, siol). WTF je tako zelo osebnega na IP-ju, da mi ga ne morejo povedati po telefonu? A mi ga mogoče lahko kdo ukrade?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

Prehod iz T-2 poslovnega uporabnika na Fizično osebo traja, od trenutka ko klikneš Call na telefonu - do trenutka zaključitve z aneksom, ki ti ga pošljejo po pošti, manj, kot traja pisanje trenutnega teksta, s tem da še vedno čakam telekomovo podporo na 0801000, ki po dveh letih še vedno ni zamenjala zvoka ozadja, da ne omenim da se že prestrašiš pri najavi.

Hm, oddaljen sem od centrale telekom 500m kabla, to pa vem zato ker je telekom, oziroma AMis meril razdaljo. Danes sem na T-2 optiki, in sem imel samo en izpad, lasnko leto, ko se ni STB nadgradil. To sicer Telekom dela dopoldne, ker oni kot državni gospodje, res ne morejo ponoči delati.

Kolega, je od mene oddaljen zračne črte 500m. Ima Siolovo optiko. Izpadi so vsaj 1x na mesec, garantirano, ker pride zjutraj penast v službo. In reče še vedno ne dela Siol. Ne mi reči da Siol dela.

Dr_M a nisi ti včasih bil Siol podpora ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Poldi112 ::

Pri amisu sem naročen na obvestila o izpadih, in konstantno vidim da telekom dela nadgradnje na opremi med 00:00 pa nekje do max 05:00.
Je pa res da je telekom leniven kar se prijave napak tiče. Mirno čakaš cel vikend, da v ponedeljek spet serviser pride v službo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

fosil ::

Kolega, je od mene oddaljen zračne črte 500m. Ima Siolovo optiko. Izpadi so vsaj 1x na mesec, garantirano, ker pride zjutraj penast v službo. In reče še vedno ne dela Siol. Ne mi reči da Siol dela.

Ah dej ne bluzi no. Siolova optika dela brez problema.
Tako je!

jurre ::

zanimivo, so zgleda le morali podraziti. Bomo vidli odziv, prav velike panike zgleda ne bo? Ce bi to siol naredil bi bilo ze 10 strani te teme s krsenjem pogodbe, pa 5x objava na 24ur :D
Drugace pa kolikor primerjam s siolom ni prav veliko razlike v ceni, oz. jo ponekod sploh ni, vsaj za trio paket, samo za internet ne recem.
Glede delovanja pa tako, iz izkusenj opazam da imajo veckrat ljudje pri sebi doma probleme (z racunalnikom, kabli, ruterji ipd...), sploh tisti, ki se na delovanje tehnike ne spoznajo prevec. Ko gre nekaj narobe je pa seveda najlazje rect siol/t-2/amis... je kriv (seveda siol ti je izstekal modem iz elektrike - resnicen primer koga se naprej krivi:D) Ne bom pa rekel da je vedno in povsod tako!
Sam imam adsl pri siolu ze 7 LET, od tega sem zaradi nedelovanja moral ENKRAT klicati tehnike (prislo je do zmanjsanja sinhronizacije v centrali). Razen ce se pojavi kak splosen problem, kar se zgodi 1x na 100let. Napake se pa itak povsod dogajajo, tudi ce imas ne vem najeti vod, ki ga placujes xxxx tisoc EUR/ na mesec bos lahko vsaj par min brez.
Navijam ne za nobenega, za T-2 tezko karkoli recem, ker nimam izkusenj, razen parih klicev na tehnicno za kolege, ki so bili tudi bolj polomija (preden sem sploh koga dobil).
Btw v bloku imam ze 2 leti moznost priklopa na t-2 optiko, pa mi na misel ne pride menjati ponudnika. Zakaj? Ker mi vse deluje in sem zadovoljen s tem kar imam (vsaj zaenkrat). Zakaj bi kompliciral, ce ni treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

PARTyZAN ::

Si na DSL, na voljo imaš optiko, in ti na misel ne pade, da bi preklopil na optiko?

Zakaj nisi to napisal na začetku posta, da preostanka sploh nebi bral? :)

Brane2 ::

Po podrobnejšem pregledu cenika vsaj meni izpade, da je za vsa majhna podjetja, katerih internet paket je bistveno dražji od privatnega optimum prepis samo internet naročnine nase. Vse ostale komponente so "glih" in se ne splača komplicirat z njimi, sploh ker si ne moreš odbit DDV.

Izjema je mogoče le, če lahko vzameš brezčasni paket in še tam kaj prišparaš ( da torej imaš samo osnovno hitrost ), vendar to v splošnem ne pokrije razlike v DDV in se torej ne splača...
On the journey of life, I chose the psycho path.

PaJo ::

Saj brezčasnih paketov sploh ne moreš imet na firmo, kolikor vem. Tako da pač ostane prehod na fizično osebo, zgubiš pa s tem možnost več statičnih ip-jev.
Drugače pa me osebno ne čudi razlika v ceni med fizično in pravno osebo. To počnejo vsi operaterji in pač pravnim osebam nudijo malo višji nivo podpore, verjetno se t2 poslužuje podobne poti, samo niso še objavili nič okoli tega.
Drugače pa povprašajte pri Siolu, koliko vas stane optika za pravne osebe, za občutek vam povem da nas 20/20 Mbit stane skoraj 1000EUR/mesec. Tako da ne o visokih cenah optike za pravne osebe pri t2 :)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Poldi112 ::

EUR1000 se mi je zdelo precej neverjetno, tako da sem povprašal pri Siolu (kot si svetoval:), in mi je gospa rekla, da stane 20/20 EUR26 in da je cena enaka za fizične in za pravne osebe.

Sem preveril še na Telekom strani pod pravne osebe in je na ceniku prav tako EUR26:
http://www.telekom.si/poslovni_uporabni...
http://www.telekom.si/uploads/pricelist...

Tako da je tu Siol 20/20 EUR26, proti t-2 10/10, ki gre iz EUR14 na EUR31
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Tilen ::

Pajo, vi imate najverjetneje najeti vod. 8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Izi ::

Podražitev je za nižje hitrosti tam okoli 10 Mb malenkosta, pri višjih 20 Mb in več pa že kar konkretna.
Osebno bom konec meseca stopil na T-2 in znižal hitrost iz 20 Mb na 10 Mb.
Kar se mene tiče so s to podražitvijo dosegli samo to, da bom plačeval par evrov manj kot do sedaj. Bom preživel tudi z 10 Mb, 20 Mb sem tako ali tako redko izkoristil do konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Gost ::

1000EUR za samo 20/20? Ste padli na glavo, ali imate res preveč denarja.

amigo_no1 ::

Saj je že uporabnik "Poldi112 :: danes, 09:05:27" povedal da trditev "1000EUR za samo 20/20" ne drži.

particle ::

Mnja, moj paket 100/10 se je podražil za 5EUR. In problemov z izpadi ni sploh. Ok baje je enkrat crknil net za ene 2 ure, sam sem bil itak v službi :). Raje to, kot pa nazaj na siol, kjer so napako iskali na mojem koncu ko njihov internet ni delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557229 (5335) starfotr
»

T-2 z junijem draži storitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5821485 (14778) Alexius Heristalski
»

T-2 z januarjem dviguje cene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11839909 (34270) madmitch
»

SiOL bo podražil telekomunikacijske pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9227734 (23434) Dami
»

SIOL bo s septembrom dražji za 3 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6312022 (10330) Wox

Več podobnih tem