» »

Gmail - shrani pošto

Gmail - shrani pošto

salabajs ::

Pozdrav..

Zanima me če kdo mogoče ve kako bi si lahko iz gmail-a shrani pošto na disk.. Torej določeno prejeto pošto bi si rad shranil na računalnik..

energetik ::

Vzami Outlook, Outlook Express, Thunderbird (nekaj od tega), nastavi POP3 dostop in boš takoj imel vso pošto pri sebi.

salabajs ::

Kaj pa potem? Potem pa majo ti programi kakšen izvoz (mislim, vrjetno že imajo.. zanima me bolj v kakšni obliki)

nurmaln ::

ti najprej točno povej kaj natančno želiš, potem ti bomo lažje svetovali
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

energetik ::

Kaj pa potem? Potem pa majo ti programi kakšen izvoz (mislim, vrjetno že imajo.. zanima me bolj v kakšni obliki)
Na Gmail imaš napisano, kako nastaviš te odjemalce na POP3 dostop. Potem v Outlooku samo klikneš Pošlji/Prejmi in dobiš vse mejle na svojo pošto. Nisi nikoli uporabljal odjemalca e-pošte?

salabajs ::

Sorry, sem mislil, da sem kr logično napisal.. :P

Torej dostopam/gledam emaile/pošto preko brskalnika.. Zdaj bi rad si določene emaile, ki sem jih dobil shranil na disk. Torej od določene osebe maile ki sem jih dobil.. bi rad si jih shranil na komp. Pa me zanima če se to, da kako naret iz gmaila ali kako drugače..

Kaj pa potem? Potem pa majo ti programi kakšen izvoz (mislim, vrjetno že imajo.. zanima me bolj v kakšni obliki)
Na Gmail imaš napisano, kako nastaviš te odjemalce na POP3 dostop. Potem v Outlooku samo klikneš Pošlji/Prejmi in dobiš vse mejle na svojo pošto. Nisi nikoli uporabljal odjemalca e-pošte?


Sem sem.. Sicer zdaj že nekaj časa ne.. Tako, da se morem malo spomnit pa pobrskat malo po netu kak se točno vse nastavi, samo ne bo blem.. Če ne pa še vas vprašam kaj - če me bo kaj mučilo.. ;) Zanimalo me je bolj v kaki obliki je to shranjeno na disku potem..

Pa še eno vprašanje.. Kerega bolj priporočate Outlook Express ali Microsoft office outlook 2007

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: salabajs ()

nurmaln ::

Sem sem.. Sicer zdaj že nekaj časa ne.. Tako, da se morem malo spomnit pa pobrskat malo po netu kak se točno vse nastavi, samo ne bo blem.. Če ne pa še vas vprašam kaj - če me bo kaj mučilo.. ;) Zanimalo me je bolj v kaki obliki je to shranjeno na disku potem..

Če imaš Outlook 2007 ti ne bo treba iskati nobenih nastavitev, samo email naslov in geslo vpišeš, ostalo bo opravil Outlook sam.
Na disku se ti potem vsa pošta (lahko tudi kontakti, koledar...) shranjuje v eni .pst datoteki.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273508 (18439) Matko
»

Outlook 2016 - pošlji/prejmi

Oddelek: Pomoč in nasveti
134012 (3638) urosh
»

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
82506 (2413) zlopi
»

POP3

Oddelek: Pomoč in nasveti
51398 (1346) Airskull
»

Hotmail z 250 MB prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
616521 (6521) MasterMind

Več podobnih tem