» »

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

Outlook se kar ugasne in se ga ne da več ...

zlopi ::

Hoj,
jaz imam pa že nekaj časa težavo z Outlookom (2003). Kar naenkrat se ugasne in ga ne morem več startati dokler ne resetiram računalnik. Med ugašanjem me opozori, da moram počakati dokler se ne zapre program Outlook.exe, čeprav ga na upravitelju ni med delujočimi aplikacijami. Ko počakam mi seveda izpiše "Not responding", ob ponovnem zagonu pa me opozori, da se program ni pravilno zaprl in mi svetuje "varen zagon". Poskusil sem že popraviti program v nadzorni plošči, dodaj/odstrani program pa nič ne pomaga.
Ali mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim. Mimogrede žena ima cel kup pošte, ali je mogoče, da je je preveč, pa zato trokira?
Lp, zlopi

smilo ::

Ce je outlook.pst datoteka vecja od 1,9 Gb, je mozno da se Outlook ugasa zaradi tega. Datoteko najdes v direktoriju "Documents and Settings\-uporabnisko ime-\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook".

Z resevanjem poste bos imel nekaj tezav, ker se ne bo dalo resiti vsega. Link: How to use the Inbox Repair Tools to recover e-mail messages in Outlook 2002, Outlook 2003, and Outlook 2007

Ce se ne mislis zafrkavati z resevanjem poste, potem samo preimenuj Outlook.pst datoteko v nekaj drugega in bo Outlook sam ustvaril novo.

zlopi ::

Ce je outlook.pst datoteka vecja od 1,9 Gb, je mozno da se Outlook ugasa zaradi tega.

Hoj, hvala za odgovor. Datoteka je sicer velika 1,5 Gb, ampak jo bom kar zmanjšal.
Še enkrat hvala za odgovor, lp, zlopi

balkanec ::

Ce bi imel to tezavo, bi mu javljalo napako 0X800CCC133 . Pomoje mas kako drugo napako. Reinstall bo pomagal.
Ti si ziher pozigalec !!!

zlopi ::

Hoj,
sem pobrisal vso mogočo nepotrebno pošto, tako da mi je je ostalo okoli 295 MB, pa je datoteka "Documents and Settings\-uporabnisko ime-\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook" še vedno velika 1,15 GB.
Bom poskusil še Reinstall.
Lp, zlopi

Highlag ::

Magična beseda je compact folders če klikneš na tvojo pst. datoteko znotraj Outlooka.

Outlook ima tudi funkcijo repair inštalacije če se ne motim. Pred ponovno namestitvijo bi sigurno poizkusil tudi to.
Never trust a computer you can't throw out a window

zlopi ::

Magična beseda je compact folders če klikneš na tvojo pst. datoteko znotraj Outlooka.

Outlook ima tudi funkcijo repair inštalacije če se ne motim. Pred ponovno namestitvijo bi sigurno poizkusil tudi to.

Krasno, sem že naredil popravilo, ponovno namestitev in na koncu še stisnil. Zdaj sem prišel na velikost na disku 0,98 GB. Outlook se zdaj odpira kot nov:).
Še enkrat hvala vsem in lp, zlopi

SkIDiver ::

Ce je outlook.pst datoteka vecja od 1,9 Gb, je mozno da se Outlook ugasa zaradi tega. Datoteko najdes v direktoriju "Documents and Settings\-uporabnisko ime-\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook".

Z resevanjem poste bos imel nekaj tezav, ker se ne bo dalo resiti vsega. Link: How to use the Inbox Repair Tools to recover e-mail messages in Outlook 2002, Outlook 2003, and Outlook 2007

Ce se ne mislis zafrkavati z resevanjem poste, potem samo preimenuj Outlook.pst datoteko v nekaj drugega in bo Outlook sam ustvaril novo.


Outlook 2003 uporablja UNICODE zapis v pst datoteko zato je njena nazivna maksimalna velikost 20GB! Outlook 2002 in predhodnje različice uporabljajo ANSI zapis in je največja nazivna velikost 2GB!

Najbolje bo, da narediš novo pst datoteko oblike Outlook 2003 (kar ti ponudi, ko klikneš Datoteka -> Novo -> Outlook podatkovna datoteka) in skopiraš vsebino iz stare pst datoteke v novo. Potem pa klikneš Orodja, E-poštni računi, Naprej in pri opciji "Dostavi novo e-pošto na naslednje mesto" izberi drugo datoteko v spustnem seznamu (če na koncu okenca spustnega seznama klikneš na puščico, da se ti prikažeta obe klikneš tisto, ki ni obarvana). Shraniš spremembo in dobiš poziv, da bo sprememba uveljavljena šele po ponovnem zagonu Outlook-a. Zapreš, ponovno zaženeš in daš v seznamu map na spodnje osebne mape desni klik in "Zapri osebno mapo".

Voila in veselo dalje na 20GB naskoka;)

PS: Ko boš naslednjič imel podobno težavo poišči scanpst.exe ter preveri pst datoteko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

zlopi ::


PS: Ko boš naslednjič imel podobno težavo poišči scanpst.exe ter preveri pst datoteko.

... in ko jo najdem, kaj naj preverim?8-O
Lp, zlopi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlopi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V kateri mapi se nahaja e-pošta?

Oddelek: Programska oprema
91251 (1078) vitamincek
»

Različne velikosti .pst datoteke v Outlook 2007?

Oddelek: Programska oprema
51887 (1833) pirx
»

Microsoft Outlook

Oddelek: Programska oprema
131484 (1293) ABX
»

Kam Outlook shranjuje osebe, ki jih imaš v imeniku ter e-maile...

Oddelek: Programska oprema
81915 (1820) Caligula
»

Microsoft Outlook XP pro težava

Oddelek: Programska oprema
51416 (1352) voda

Več podobnih tem