» »

VOLJA K***C

VOLJA K***C

Dubofčan ::

Zadnje case Volja.net zajebava. Meni pa še ene parim fredom enkrat poveže enkrat ne noče dawnloadat pa takšne stvari. Nevem ka bi naredo;((

boss-tech ::

prestavi se na drugega ponudnika

Loki ::

zanimivo.
meni zadnje cajte nagaja SiOL, Volja pa dela BP.

se kdo drug (siol)?

Yohan del Sud ::

Ma internet povezava mi dela še kar v redu, jebe me njihov poštni strežnik, ki je zadnje caje vsak drugi dan down... ;(

Zjeban ::

Fantje Volja se stara, oprostite mu!Arnes je pa veedno bolj mlad,poiskusite ga!8-)

msmiha ::

Jaz imam Siol in Voljo pa mi uba delata dobr. Zafrkava me samo konec mesca ko dobim račun :D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

servo ::

Enaki problemi...

Sem klical na Voljatel in mi ena žena reče da ni nič narobe, da nimam modema nameščenega (jaz pa v smeh :D )

No v glavnem naj bi pomagalo če vneseš DNS - mani ne pomaga

Phil ::

Men tut volja zadnje dneve zajebeva. Poveže se pol pa sploh pošte noče pogledat, IE pa tut nobene strani ne naloži. Pomaga samo, da se takrat povežem z Arnesom:|

LP

bastadu ::

Jaz imam tud zadnje dni probleme z Voljo... Se konektam, vendar ne morem nič delati, ker sploh ne vleče dol. Potem se morem diskonektat pa ponovno konektat, pa je mogoče vredu, čene še je pa treba parkrat ponovit...;( Aja, pa DNSe imam nastavljene.

pivmik ::

Menda Voljo napadajo "hekerji" (iz meni neznanega razloga).

Namesto da se bi spravli na SiOL:\
LP, Gregor GRE^

Hux ::

sej je tudi res to. Ce mas Win98/ME ali kaj starejsega rabis DNS streznike drugace nebo prenosa podatkov. Mislim da se poveze samo nic nedobis z neta niti strani ce se ne motim. Dugo ze nazaj. Za WInXPje pa nerabis nic smao ikono naredis in dela.
Meni SIol dela odlicno.

billy ::

Zgleda da je problem pri neki obrememenjnosti sistema. Ker je pojav bolj pogost pri dial-up kot pa recimo pri ISDN. In to v urah, ko je najvecja guzva na volji... sicer pa rajsi dam se jurija zraven volji pa dela tko kt zdaj kot pa temu monopolisticnemu telekomu...

flt ::

billy da te razveselim volja bo kmalu ali pa je že (samo ni javo objavljeno) pripojena skupini telekom to ni noben štos to je res

wind ::

zupan0: nimas zamanj tega naziva

billy ::

Zakaj bi pa potem VoljaTel zacel pocasi ponujat tudi usluge stacionarne telefonije? Doesn't make sense

Zjeban ::

Voljatel konkurira Telekomu-->sux!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311890 (6058) angus255
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916633 (9089) Wox
»

siol ADSL crknu po celi slo, ker je na siolu zmanjkalo štroma ?

Oddelek: Loža
492793 (1955) Tody
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411902 (7934) swalow
»

modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131416 (1268) DeLuX

Več podobnih tem