» »

še neki o ADSL-na hitr

še neki o ADSL-na hitr

Wolfram ::

Tisti, ki ga že imate: ko ste dobili od siola po pošti CD in navodila za priključitev,

koliko časa ste še čakali, da so prišli telekomovci montirat? Ful sem neučakan:\ !

Na siol sem klical, pa nimajo pojma oz. pravjo da par dni... samo v praksi je to čist

drgač...zato to vas sprašujem!

Hvala za odg.!

lp,
Wolfram
www.igralec.com

McHusch ::

Celje, 6 delovnih dni

BroTheR ::

2 dni

Gandalfar ::

poklices na siol in se pozanimas kdaj bos to dobil nakar ti oni odgovorijo, da moras poklicat telekom. Poklices telekom in ti dajo telefonsko cifro tvoje lokalne enote, od koder bo prisel dobri stric, ki ti bo zmontiral adsl. Poklices tja in ti oni povedu kdaj dobri stric pride. Zna se zgodit da oni nic o tem ne vedo 'a se bodo pozanimali' in potem jih klices vsak dan :)

Poskusi dobiti cifro strica, ki ti pride adsl zmontirat in se pozanimaj kdaj :)

l-note ::

1 teden

OldSkul ::

Ja, Sašo jaz sem tud dubu pogodbo danes in upam da bodo kmal prišli.

Wolfram ::

jaz tud... tistga strica bom pa po 1 tednu poklical, kdaj se bo zmigal :D
www.igralec.com

spacejam ::

jaz cakam ze od maja mesca! bnarocil sem ga 10 maja vzok ker mi ga niso do 28.6 prinesli sem jim lepo reku naj mi ga ne nosijo vec do 1 septembra
Space-jam Team & Co.

rh^ ::

Wolfram:
oni imajo 30 dni časa od kadar si podpisal pogodbo. Jaz sem čakal 20 dni in sem popizdu potem sem začel klicat na SiOL in so mi rekli, da naj kličem na Telekom, potem sem klical na Telekom in sem reku da sem že dubu CD in vse kar je potrebno in da čakam njih in potem so mi dali GSM številko od monterja in sem ga poklical se zmenu za eno uro in vse skupi je blo rešeno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rh^ ()

tejo ::

Men so namontirali ADSL, cd sem pa dobil ene 14 dni po tem...

bedanc ::

Men so pršli priklopit približni v enem tednu. Pazi da se ne prijaviš proti koncu meseca. Men so od 29.7 do 31.7 zaračunali cel mesec. Mater jim solzno...

Gandalfar ::

meni pa še nekaterim na forumu so računali samo toliko dni kolikor smo imeli adsl prvi mesec. Imaš se možnost pritožit.

tejo ::

Pr men so upoštevali, da sem adsl dobil šele en teden in pol po začetku meseca.

rh^ ::

Meni so tudi zaračunali po dnevih...

madmitch ::

Une strice monterje je pametno klicat zgodaj zjutraj, ko so še v pisarnah in imajo naloge pri sebi. Predlagam ti, da z njim delaš v rokavicah, pomaga, jaz sem tako skrajšal čakanje s 14 dni na dva dni.

Za obračunan cel mesec pokliči na Siol 01 473 0000 in prosi računovodstvo, velja enako kot z monterji, če boš norel, te bodo odje**le, drugače se da pa vse dogovorit (tudi za obročno plačilo prvega računa - tavelikega, samo to je kao neuradno).
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

bedanc ::

Po vseh vaših postih sem še enkrat po preveril račun pred telefonskim nadlegovanjem siola.

Se morem upravičit in povedat, da jim ne... mater solzne.

Hvala za razsvetlilo.

BC3 ::

a pol ne smejo računat cel mesec če ti priklopjo proti koncu, ker men so ga danes pa ne vem a bi se registriral al bi počaku do septembra...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

IceIceBaby ::

spacejam če si izpolnil pogodbo in ti niso prišli namontirat v določenem roku jim pa res lahk jebeš*** mater. Ubistvu bi jih celo tožu lahk al pa vsaj izsilil kakšne ugodnosti z raznimi grožnjami. Čeprav skor ne verjamem da so tako malomarni da nebi pogodbe upoštevali.

Matek ::

izsilit ne moreš popolnoma nič, edina pravica, ki jo imaš, če ti ne zmontirajo po 30ih dneh, kot piše v pogodbi, je ta, da takoj prekineš pogodbo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Stallone ::

Jest sm dobu isti dan:D .

Pač, veze8-)

Hux ::

enih 14 ur sem cakal :D

kuky ::

serviser je prisel 15min pred poštarjem (sem ga povabil na kavo).veze>:D

Hux ::

lol pred kakim postarom? Jaz sem napisal nalogo oddal in je slo na siol ter prislo cez 3 dni oz 4 ker je bla nedelja zmes ampak serviserji so bili ze tukaj 14 ur po napisanju naloge tak da sem mogo se registrirat z njihovim skopiranim CDjem ki seveda sploh ni bil compatibilen z WinXPji tak da sme mogo vse formatirat in zamenjat operacijski CD ;(( Pol cez 3 dni pa pride CD ki ga fuknem bek lol.

Wolfram ::

A so kakšni problemi s cd-jem ki ga dobiš po pošti s kompatibilnostjo z Win XP???
:\ :\ :\
www.igralec.com

Matek ::

ja, vsaj pr men so bli, sam majo WinXP itak svojopodporo, tak da enternet programa s cedeja v bistvu ne rabiš.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Hux ::

Tisti skopiran CD s katerim sem jaz probaval registrirat je bla stara verzija ki ni delala na WinXPju. Pol sme sel na irc in mi je en sendal novo verzijo in ni sans enostavno nisme mogo registrirat ker je nki konflikt med mojo mrezno in tistimi driveri ko jih isntalira z CDja javlalo. Probo vse ni slo nakar sem obupal in sformatiral ter WinMe fukno gor tkaoj registriral in se enrkat formatirsal pa WinXP dal nazaj.

Hux ::

To je res ja samo jaz niti registrirat nisem mogo preko WinXP. Sej mogoce ma samo moja network karta ta problem.

perci ::

izsilit ne moreš popolnoma nič, edina pravica, ki jo imaš, če ti ne zmontirajo po 30ih dneh, kot piše v pogodbi, je ta, da takoj prekineš pogodbo.


No, to seveda ne drži. Če v pogodbi piše, da ti nimaš nobenih pravic oz. da ne moreš naredit ničesar drugega, kot prekiniti pogodbo, je tako pogodbeno določilo neveljavno. Še vedno imaš možnost uveljavljati vsaj odškodninski zahtevek zaradi neizpolnitve pogodbe.

MadMicka ::

Hja, Perci, vprašanje..

če gre za nepogodbeno škodo, potem se take škode vnaprej ne da omejiti..

.... ker pa gre v konkretni zadevi za pogodbeno škodo, je pa tako škodo s pogodbenim določilom mogoče omejiti oz. celo izključiti......

perci ::

Pogodbena škoda??? WTF?...8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311912 (6080) angus255
»

priklop na ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
201972 (1263) fRiK0
»

Za vse ADSLejevce

Oddelek: Omrežja in internet
482820 (1470) BC3
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764502 (3138) eiht
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422913 (1682) kleDo

Več podobnih tem