» »

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

««
5 / 17
»»

PINki ::

mene še lahko dodate na seznam, vendar nisem 100% kupec!

WarpedGone ::

Dodan.
Zaenkrat ni še nihče 100%, ker še nihče ni vplačal predplačila.
Zbogom in hvala za vse ribe

mgermo ::

Jst sem sicer dal objavo na joker forum, ampak zgleda da jim je tam bolj do Call of Duty 13 kot kvalitetnega stola.

kuglvinkl ::

:)
Your focus determines your reallity

lambda ::

Ok, šele sedaj opazil temo ...

+1 kandidat, ga pa še nisem šel sprobat, bom šel in mislim, da mi bo super.

Sicer pa tudi sam menim, da ne bi bilo odveč nabaviti par stolov viška, par procentov se jih običajno okvari kmalu po nakupu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

PINki ::

Če ga boš sprobal, še malo pokomentiraj, prosim!

genesiss ::

Sem zainteresiran!

WarpedGone ::

Te dam na seznam?
Zbogom in hvala za vse ribe

genesiss ::

Prosim. (1 stol)

WarpedGone ::

Urejeno.
Če boš delal dodatno reklamo za tale projekt, se bojo možnosti za uspešno dobavo stolov, povečale :)
Zbogom in hvala za vse ribe

Matheeew ::

En banner @Slo-tech ne bi škodil..

leinad ::

+1 kandidat.

neznanko ::

Prosim, da me dodaš a listo.

WarpedGone ::

Urejeno

Trenutno smo na 3/4 minimalne poti. 54 ljudi je izrazilo iteres po 60ih stolih, 6 ljudi hoče met kr dva. Priporočam, da preverite seznam na prvi strani a se ujema z vašim interesom ali ne in to sporočite.

Potrebujemo še vsaj 20 "naročil" za stole.
Zbogom in hvala za vse ribe

XCom ::

Tudi jaz bi ga nabavil.

recmajkemi ::

sem interesent. Tako, da +1.

zagi123 ::

Tuji jaz bi ga nabavil, tako da +1.

Macketina ::

Uf, jebovas, kje skrivate to temo? :) Vsak kurac od rumenega sranja je na prvi strani, tole sem pa po nakljucju nasel...

Sem tudi jaz kandidat, zaenkrat za en stol (itak na firmo)... Sem tocno tega ze gledal, pa potem kupil Spinalisa (Heckerja, ki ima tudi mrezico, pa ceprov samo na naslonjalu), ampak rabim v firmi se kak udoben stol...

Drugace pa, najvecje tveganje ima podjetje, ki bo izdalo racun. Hoces noces je potem meni dolzno par stvari....

WarpedGone ::

Hja, kje se ti skrivaš? :)
Tale tema je konstantno pri vrhu "Teme zadnjih 24h".

Glede obveznosti imaš prav, zato pa bo verjetno nek dodatek za par bonus stolov, katere tista firma obdrži, če gre vse 100% gladko skozi. Če pa ne, ima pa nekaj v rokavu za pokrivanje teh obveznosti.
Zbogom in hvala za vse ribe

SmeskoSnezak ::

Ja, kar se tiče same teme, imamo le to temo pa par ludi, ko so objavli še drugod. Neko slikco že tud mamo. Lahko bi res spisali kratko novico, kar bi lahko pripomoglo k zadnjim stolom. Hell, mogoče še en kontejner zravn :D
@ Pusti soncu v srce... @

ZaLoMaT ::

Tudi jaz sem zainteresiran. Prosim, da me dodate na seznam,...

kopriwa ::

Tut mene dodat, da vsaj enkrat u živlenu pridm do konkretnga stola.

WarpedGone ::

Evo, 66 komadov. And counting?
Zbogom in hvala za vse ribe

roCkY ::

Dajte še mene zraven za 1 kom.

ziga80 ::

OKAPI imam eno vprašanje.
Sem bil v Ergolesu in probal stol ter sem bil takoj zadovoljen. Sem vprasal tudi, ce obstaja tudi kaksna drugacna varianta mreze in so mi dogovorila da je vendar jo oni nimajo. Baje naj bi bila tudi ceneje. So mi pokazali tudi majhen vzorec v katalogu. Meni osebno se zdi tudi OK. Zato sem poslal mail na info@comfort100.com v povprasevanju za to blago in ceno vendar mi se do danes niso odgovorili. Mi lahko pomagas in poveš ce sem poslal narobe?

lp

ps: mogoce bom vzel se enega (sporocim)!

SeTAr ::

Pri meni kar dodajte še eno zvezdico, torej:
48.SeTAr **

Okapi ::

So mi pokazali tudi majhen vzorec v katalogu. Meni osebno se zdi tudi OK.
V čem je pa razlika?

Zato sem poslal mail na info@comfort100.com
Jaz sem povpraševanje poslal prek Alibabe, drugače pa je e-naslov mojega kontakta cncomfort@gmail.com

O.

sword ::

Štejte še mene.

zagi123 ::

Vzel bi 3 stole, tako da k nicku dodajte še dve zvezdici :)

WarpedGone ::

Urejeno.

Smo že na 72 in se "nevarno hitro bližamo" cifri 80, mogoče pa le ni nedosegljiva.

Je že kdo študiral, kako/kje točno se bo zbiral denar?
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Mene en teden sedaj ne bo, v začetku marca se pa takoj lotim akcije. Vmes pa sem poslal povpraševanje tudi na Ergoles, da vidim, koliko so oni pripravljeni znižati ceno za praktično cel kontejner stolov.

O.

Okapi ::

FYI - pri Ergolesu bi jih lahko pri takšni količini dobili po 405 evrov (DDV vključen).

O.

SmeskoSnezak ::

Še vedno raje plačam 300 evrov kot pa 400. Eni mislijo, da smo vsi bogati al kaj :P

p.s.:Vprašaj jih če znižajo na 300. Takrat bi se lahko začeli pogovarjati :)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

black ice ::

Okapi je izjavil:

FYI - pri Ergolesu bi jih lahko pri takšni količini dobili po 405 evrov (DDV vključen).

Viel zu teuer.

Okapi ::

Vprašaj jih če znižajo na 300.
Jim bom naslednji teden poslal naš predračun za cel kontejner, samo rahlo dvomim, da se bodo pripravljeni spustiti do 300 evrov. Njihova izguba:-))

O.

mgermo ::

Če se najdemo na sredini, bi blo pomoje kul (garancija).

perci ::

Ljudje, dnar je treba pljunit vnaprej. In zaenkrat smo na forumu samo zapisani. Ko bo treba kliknit na "izvedi plačilo" bo zadeva nekoliko drugačna. Pa ne me narobe razumet, jst sem za in lahko dnar danes nakažem. Hočem pa rečt, da nas tudi približno ni še 80 resnih, ampak 40 resnih, 20 napol resnih in 20 takih, ki pač radi vidijo, da so na seznamu.

WarpedGone ::

No, iskreno rečeno nas ni še niti 80 neresnih. Dejmo času še kak teden, dva. Da seznam spleza proti 100.
Zbogom in hvala za vse ribe

SmeskoSnezak ::

WarpedGone je izjavil:

No, iskreno rečeno nas ni še niti 80 neresnih. Dejmo času še kak teden, dva. Da seznam spleza proti 100.

Saj zato sem jaz omenil, da bi vsaj na slo-techu naredili "promo"(info) novico o temu. Sicer lahko kar dolgo čakamo na zadnih 15 uporabnikov. Pa noben neče niti komentirat tega.
@ Pusti soncu v srce... @

WarpedGone ::

Hja, 17.člen pravil pravi:
Za oglaševalske vsebine, katerih objavo naroči pravna ali fizična oseba z namenom, da bi s tem pospeševala promet proizvodov, storitev, pravic ali obveznosti, pridobivala poslovne partnerje ali si v javnosti ustvarjala ugled in dobro ime, je potrebno skleniti poseben dogovor z upravljavcem strani.

Kar verjetno pomeni, da bi morala firma, ki bo na koncu izdajala račune, kontaktirat Primoža in se zmenit o detajlih (proviziji?:))
Zbogom in hvala za vse ribe

lambda ::

WarpedGone je izjavil:

No, iskreno rečeno nas ni še niti 80 neresnih. Dejmo času še kak teden, dva. Da seznam spleza proti 100.

Ampak ne pa pozabit na to, da je tole neke vrste izgubni queue. Dlje časa kot se čaka, več interesentov lahko odpade s seznama - morda kdo rabi stol čimprej in preprosto ne bo čakal še 2 meseca, da pride do njega (1 mesec da se dobijo interesenti in pobere denar, nato pa še 1 mesec čakanja).

Sam bi ocenil da bi rabili najmanj 100 interesentov za 80 vplačil.

Sicer pa moram pohvalit idejo, da se je kdo pripravljen takole lotit ...

WarpedGone ::

Sej vse skup je zastavljeno kot (izobrtaževalni) eksperiment. A se da al se ne da in kakšni stroški še nastanejo poleg osnovne cene stola.

V nedogled čakat pa jasno, da nima smisla. Slej ko prej se bo zadeva uradno končala, z nakupom al brez njega.
Zbogom in hvala za vse ribe

Gandalfar ::

hmm, za 400 evrov grem pomojem jutri v ergoles vplacat. Ker res ne bi do poletja na nov stol cakal.

IvoJan ::

400EUR pride eden ce bi jih uzeli 72 komadov en sam pa pride 540EUR...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Okapi ::

Pravzaprav sem od Ergolesa dobil ponudbo za 60 komadov (sem vzel malo rezerve:).

Recimo, da je časovni okvir približno tak:

Do srede marca bo znana končna cena in št. računa, na katerega bo treba nakazati denar.

Do konca marca se bo zbiral denar in potem se bo bodisi naročilo stole, ali vrnilo denar (ker pač obstaja možnost, da imajo ljudje prevelike oči in ko bo treba skeširati, si bo preveč kandidatov premislilo).

Maja bi potem morali biti stoli tu.

Če kitajska varianta pade v vodo, se bomo konec marca na hitro prešteli, koliko je kandidatov za 400 evrov pri Ergolesu in videli, a nas je dovolj za tak popust.

O.

WarpedGone ::

Maš kaj proti, da tale plan skopiram v prvi post?
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Skopiraj.

O.

MaX ::

Če se bo kupovalo v sloveniji, sem tudi jaz za en stol. Za nakazovanje denarja v tujino pa sem žal preveč skeptičen.

JanezekNovak ::

Evo sem en takih, ki je že kupil stola ter ne bom vzel stola tako, da Vas prosim, da me odjavite od seznama.

Hvala.
http://www.euroairsoft.com/

dbevfat ::

Če dajo za 350EUR, sem takoj za Ergoles. :)
nvr2fat
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442757 (8488) SeMiNeSanja
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315322 (1877) U2ros
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230673 (15203) Unknown_001

group buyi so neslovenski (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16127650 (22456) Gandalfar

Več podobnih tem