» »

outlock 2003 težave

outlock 2003 težave

Slipi ::

Pozdravljeni, preiskal sem z iskalnikom, pa teme na ta naslov ni našel, zato odpiram novo.
Imam (ne sam, ampak prijatelj, kateremu sem instaliral uradni MS Office 2003) dve težavi, če kdo pozna rešitev prosim za nasvet.
1. Po kopiranju e-mail naslovov iz outlock 6, mu zdaj naprimer, ko odpre novo pošto, z vpisom prve črke, v nekaterih črkah izpiše vse mail naslove na določeno črko, ki so vpisani v imenik (stiki), pri nekaterih pa ne. Recimo pri vpisu a v naslovnik, izpiše vse mail naslove, ki se začnejo na črko a, medtem ko na črko j izpiše 2 naslova od 6-ih, če pa vpišem črko h, pa ne ponudi nobenega, čeprav se dva pričneta tudi s črko h. Poizkušal sem že izbrisati e-mail naslove katere ne ponudi ob vpisu prve črke in jih ročno vpisati, pa enako ni efekta. Situacija je enaka.

2. Pri vstavljanu priloge v pošto, sicer seznam lepo odpre, vendar se kurzor postavi v okence Ime datoteke, ki pa je razumljivo prazna. Je kaka varianta, oziroma nastavitev, da bi kurzor obstal v imeniku datotek, ki so prikazane nad okencem Ime datoteke. Ter bi nato le s smernimi tipkami izbral željeno datoteko, ki bi jo rad poslal v pošti kot priloga.

Hvala lepa za vsako pomoč!
  • spremenil: Slipi ()

pershi ::

Pri tocki 1. si verjetno pomesal imenik in "Autocomplete cache" v Outlooku... tukaj si lahko preberes vec na to temo.
Tocke 2 ne razumem. A lahko das kaksen printscreen?

lp, p

gorenjc ::

Točka 2. To je pa čisto privzeto v Outlook-u pri vstavljanju datotek.
V čem je pa sploh problem? :) V vrstici išči v: se izbere ustrezna mapa in potem v oknu z mapami in datotekami označi ustrezna datoteka in potem klik odpri. To se pa vendar čiste osnove uporabe windows-ov. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273676 (18607) Matko
»

Microsoft Access

Oddelek: Programska oprema
122246 (1691) enco11
»

python-mp3 datoteke

Oddelek: Programiranje
151253 (1029) RunoTheDog
»

Pošta Slovenije na spletu objavila seznam "varnih poštnih predalov" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8317476 (13203) Azrael
»

Kako pošiljati MMS na e-mail naslov.

Oddelek: Mobilne tehnologije
53299 (3220) buneech

Več podobnih tem