» »

henrich -boss

henrich -boss

bicikl ::

a mi lahko kdo pove kako pokončat zadnjega bossa pri RTCW brez kod?! a je sploh možno, ker mene že tisti duhovi k jih spušča skor ubijejo.
osama

Fresh Prince ::

hehe rtcw nisem igral ze pol leta, ampak...

Ubijes 3 duhove, 4ga pa pustis, ker se drugac spet vsi znova prikazejo.
En sam duh ti itak ne bo nic skodoval.

Polj se pa sam v krogu vrtis pa heinricha streljas...easy.

tac ::

Pri meni sem ga nevede zvabil do une pečine, jame odkod prideš, potem je pa en velik kos kamna nanj padel....iztreljen en strel, pa je bilo konec...sem bil zlo jezen, vse skup takoj fertik ;)

leonius ::

Mislim, seveda se ga da pokončat, samo malo se trudi:D Drugače pa, jaz sem ga najprej z elektriko, ker še pobija duhove, pa zraven sem nonstop v krogu okrog njega skakal. Potem pa mesoreznico:D (al ročni top al kak se reče)....in to je to...na koncu kup krvi ostane...

Ziga Dolhar ::

Ja, samo v dovolj velikem krogu laufaš/šprintaš okoli njega ter ga na začetku streljaš z elektriko, kasneje pa pač kar imaš, najbolje ona brzostrojnica :)

Ne bi smel imeti problemov, samo pazi, da se mu ne približaš preveč.

TESKAn ::

Jep, tesla gun, potem pa samo krožiš okoli in streljaš, štrom scvre vse. Ko zmanka štroma, pa venom v roke pa nažiguješ. NP torej:D. Madona, bo treba spet enkrat preigrat zadevo...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Ziga Dolhar ::

Yep yep... TESKAn, veš, pr men je problem, da je ta igra tam ko si v grobnihca, 'preveč grozna'. Iz istega razloga sem sam začel 'obračat' Half Life dve leti in pol po izzidu; pred tem sem dvakrat inštaliral, sam oni zombiji pa to.... AAAAAA

TESKAn ::

Hehe, Ziggga, vem, kaj misliš:D. Je občutek, ko začutiš mravljince v hrbtenici>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Binji ::

Vi pa niste spilali Undyinga, a?:D >:D :D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Avalonis ::

Duhi na koncu ti ne morejo do živega, če se nahajaš znotraj tistega kroga (platforme), kjer so vsi drugi sovražniki. Ko se znebiš okostnjakov moraš samo še skrbeti za šefa. Duhi ti tukaj ne morejo do živega! Šefa pa streljaš od daleč in se umikaš njegovim zelo predvidljivim napadom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15711516 (666) wolverine22
»

Deus Ex: Human Revolution (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62080407 (42381) Bor H
»

Painkiller (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1078653 (3998) Outsajder
»

Wolfenstein

Oddelek: Igre
91052 (904) Bacilio
»

Return to the Castle W problem

Oddelek: Igre
271770 (1363) Fresh Prince

Več podobnih tem