» »

BitTorrent nastavitve

BitTorrent nastavitve

WinXP ::

A kdo ve zakaj mi v Bittorrent klijentu (npr. v uTorrent-u) pri nekaterih datotekah ki jih dajem dol piše pod ODKRIVANJE LOKALNIH KLIJENTOV,IZMENJAVA KLIJENTOV in DHT : NI DOVOLJENO.;((

Večkrat pa tudi piše: torrent not registered with this tracker. Kako če pa od samega "ponudnika" nekega fajla dajem to dol...Kako pol ni registered...?

evo slika:
 slika

slika



P.S. Vsem ponudnikom tudi ne paše isti Port,probal sem menjavati,pa dajati default pa je isto...

Za kaj gre?

Bakunin ::

torrenti oznaceni kot "private" oz. "privat tracker" imajo dht/peer xchange/ipd. trackerless funkcije IZKLOPLJENE.

"with THIS tracker" - dolocen torrent lahko ima vec trackerjev - in mozno, da tisti torrent ni vec registriran na katerem od teh....

gwertix ::

Sej verjetno, da je že problem, kje opisan, ampak nism najdu.
Skratka en teden nazaj sem se preselil v dijaški dom v Ljubljani in sem bil ves vesel, da bom lahko uporabljal Bittorrent, saj je internetna povezava res hitra. Stvar pa je, da se prenos datotek sploh ne začne... Kaj bi lahko bil vzrok tega? Moram spremeniti kakšne nastavitve na prenosniku, ali je internetna povezava tako zaščitena, da ne omogoča delovanja BitTorrentu? Bi že sedaj napisal več informacij, ampak ne vem, katere so pri tem problemu smiselne...

Že zdej najlepša hvala za odgovor :)

NeMeTko ::

Razumno bi bilo, da blokirajo torrent prenose.

Če veš, da lahko peščica torrent uporabnikov zabije celo mrežo, da potem nihče ne more več normalno dostopati spletnim stranem, ti bo morda jasno, da torrent ne sodi na tako omrežje, kot je v študentskem naselju ali dijaškem domu.

Bakunin ::

http://tnt.aufbix.org/utorrent

probaj tole:

Options | Preferences (CTRL+p)

set "protocol encryption" to FORCED
enable "allow incoming legacy connections"

gwertix ::

@Bakunin
Sem poskusil, ampak stvar ne deluje...

A ima mogoče še kdo kakšno drugo idejo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467596 (17732) Rias Gremory
»

Torrent noče downloadati naprej kljub 1 SEEDER-ju (BLOKADA Listen PORT-a)

Oddelek: Pomoč in nasveti
242768 (2475) imagodei
»

utorrent

Oddelek: Programska oprema
324076 (2773) Gregex
»

PartiS in utorrent

Oddelek: Omrežja in internet
2927158 (18615) T-h-o-r
»

The Pirate Bay ugasnil sledilnik, prešel na protokol DHT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6413457 (10998) Lonsarg

Več podobnih tem