» »

PIXmania narocilo

PIXmania narocilo

dwinxp ::

Pozdravljeni! Vceraj zvecer sem narocil Wii iz te trgovine. Placal sem preko klika.. pac preko unih obrazcev za nakazilo v tujino ki jih ima... sedaj me pa zanima koliko casa priblizno traja da trgovina mi sporoci ali so denar prejeli...in da je narocilo izvrseno?

Hvala lp

mamomu ::

3-4 dni
mamomu j....!

dwinxp ::

Toliko casa samo da mi pri statusu narocila potrdijo prejem placila? Da potem se mi spremeni status oziroma da vem da so denar dobili... A ni to za celotno narocilo izpeljati... Mene zanima samo prva faza da dobijo denar, da sem pole bolj mirne duse... :D Da se ni po pomoti kje "izgubil"

pershi ::

Za tujino bo kar drzalo 3-4 dni, da dobijo denar.

lp, p

stojko1 ::

če gre za anglijo so plačila max 2 delovne dni

če gre za euro zon ...sepa payment pa 1 dan max !!!!
stojko

dwinxp ::

Nizozemska, uporabil sem SEPA ja... preko klika od NLB... aha potem lahko pricakujem tuzi ze danes da dobijo in kej odgovorijo... ok hvala

sulaco ::

prijavi se na njihovi spletni strani z up. imenom in geslom pa ti bo pokazalo status paketa, ko bo poslano boš dobil še šifrp od DPD-ja, in na njihovi spletni strani boš lahko sledil pošiljki. Jaz sem naročil v pon, v petek je bilo v LJ. (4dni od klika)!
LP

dwinxp ::

Aha... ja no jst sm narocil vceraj. Transakcija iz klika je bila narejena danes. Tako da upam da jutri bom ze imel drugi status na strani. Upam da ja da ne bo denar kar nekam izginil...

snela ::

Odvisno pri kateri banki imajo racun.

Recimo ce nakazes pri Unicredit v LJ na NLB, gre tranzakcija prvo v nemcijo na "mother bank" in potem nazaj v LJ. To traja 1 dan. Tebi sicr pise na NLB racunu, da imas sredstva, ki pa se niso knjizena - imas prihodek, ni pa to se priliv. eno je financni tok, drugo je cashflow.

In zdej je vprasanje koliko motherbankov je vmes, pa kaksen dober sistem imajo za "osvezevanje" pri sebi...

Drugih ne mores spreminjat, lahko pa discipliniras svoja pricakovanja :)
LP

KoMar- ::

Njega je to zanimalo 6. januarja in je dobil odgovor že...

stojko1 ::

:)
stojko

kmetek ::

imajo paypal ali american express oziroma diners?

tomos ::

zdravo. mene pa zanima, če moram pri registraciji svoje ime napisati brez šumnikov ali je lahko z šumniki ime in priimek zato, ker če grem na plačila mi tam kaže prazen prostor. isto me zanima za kraj, ker potem ne piše Ž-ja in zgleja tak butasto. bo pošta našla če bo napisano brez šumnikov?
LP

Leks ::

brez šumnikov bo ćist OK, tudi pošta bo našla!

opeter ::

kmetek je izjavil:

imajo paypal ali american express oziroma diners?

http://www.pixmania.si/si/uk/our-servic...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

TeraTM ::

Kako pa je kaj z dostavo.. (slo pixmaina) če kupiš recimo LCD, matično in pa procesor skupaj. A to potem zaračunajo poštnino skupaj za vse izdelke? in pa koliko?

dmk ::

Kolega je pri eni taki štacuni naročil keylogger in je v naslov napisal 'ž' kot šumnik in potem dolgo čakal. Ko je klical na dhl kje je pošiljka so mu rekli da niso našli naslova, ker je manjkal tisti ž. Tako da je bolje napisat z, kar bo pa poštar že razbral
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181847 (1390) Machete
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450115 (2745) forplan
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134827 (14791) igi82m
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276457 (111243) darkolord
»

pixmania (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9218767 (7127) dzinks63

Več podobnih tem