» »

Utripanje med prijavo na Gmail

Utripanje med prijavo na Gmail

minicooper ::

Spoštovani,

Zanima me, kaj se je zgodilo:

Pri prijavi v Gmail z mojega domačega računalnika se mi kot vedno prikaže vstopna stran, uporabniško ime in geslo lahko vpišem, dalje pa ne gre.
Sedaj začne utripati spletna stran (belo polje)izpisuje se samo "nalaganje..." a ne poveže na pošto.

Zanimivo je to, da se v naslovni vrsti brskalnika Firefox (najnovejša verzija 3.5.6) zelo hitro izmenjujeta naslova: google.com in mail.gooogle.com.

Orodni gumbi brskalnika ne reagirajo (npr. "ponovno naloži,ustavi,...). možno je samo zapreti zavihek ali brskalnik - to se dogaja samo pri Gmail-u in nikjer drugje.

Ko zaprem zavihek in grem na google.com se mi v zgornjem desnem kotu strani izpiše "ime računa, nastavitve ter odjava".
Če izberem "nastavitve računa" me poveže na Google acconts, tukaj vidim vse nastavitve mojega računa - brez problema lahko odprem Google Docs in vse ostalo - samo Gmail-a NE; zopet začne utripati.

Takšno stanje imam že tri dni. Najbolj zanimivo je to, da sem se lahko brez promlema danes povezal na drugem računalniku pri prijatelju. Vse je bilo normalno.

Vem, da ima Google izpade, ampak tako dolgo ne trajajo, oz. računa mi niso zbrisali, saj tako ne bi mogel od drugod dostopa nanj.

Moram povedati, da v tem času nisem ničesar nameščal ali spreminjal.
Gmail uporabljam že nekaj let in to je sedaj prvi problem kar sem jih kdajkoli imel.
Tudi nastaviteve FF sem šel skozi in ni nič (FF uporabljam že od verzije 0.9 dalje).

Hvala za nasvet in lepo praznovanje!

blaz_ ::

Živjo,

to se men tut učasih zgodi. Ne vem točn situacije v kateri pride do tega, ampak vem da ko se odjavim iz enga računa in se probam prijavit na drugega. Takrat pomaga le da počistim cache, cookije pa navem še kaj točno. Uglavnem eno od shranjenih zadev je treba počistit pa dela spet brez problema.

Lp, Blaž
Ko tehnologija odpove, uporabi macolo.

techfreak :) ::

Izbrisanje session cookiejev pomaga.

minicooper ::

Pozdravljen,

Vem, da bi to naj pomagalo, sem tudi že večkrat poiskusil v teh dveh dneh, pa se ni nič spremenilo.
FF imam nastavljen, da ko zakjučim sejo izbriše vse piškotke, počistim tudi pred pomnilnik ff.

Ne vem, kaj bi to lahko bilo, podobnega še nisem zasledil.
Lahko se prijaviš, ne vidiš prijave, lahko nastavljaš nastavitve svojega računa in vse ostalo - SAMO Gmail pošte ne moreš odpreti.

Lp,

#000000 ::

Firefox / POmoč / Poišči posodobitve

Lion29 ::

ja imam podoben problem...

na gmail se lahko prijavim, na adsense pa ne... mi zacne ciklat in se mu skorja utrga... problem sem resil tako, da mejle(in ostalo) gledam na FFju, adsense statistko pa na crhrome-u :) pa je mir :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

Brisanje cookijev oz. sej pomaga.

Google uporablja več domen in več aplikacij in za vse uporablja skupni sistem prijave in pri prijavi v eno izmed aplikacij se mora le ta povezati v sistem uporabnikov ... in če so kakšne težave s sejami/piškoti ti preusmerja in ne konča ...

Lion29 ::

ce verjames al ne, sem spucal VSE, tako cookije kot sessione, history.. srkatka vse.. in nimam pojma, zakaj ne dela.. kaksno urco sem si razbijal glavo pol pa obupal :)

lol, zdaj sem se spomnu, da v bistvu imam 2 accounta, gmail je drugacen od adsense... ampak vseenobi moglo delat...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (Google) račun in prijavljenost

Oddelek: Pomoč in nasveti
91242 (804) Zvitor
»

Zakaj Google vsiljuje shranjevanje prijav?

Oddelek: Omrežja in internet
213384 (2591) AnotherMe
»

Pripravite vašo spletno stran na nov zakon o piškotkih (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Izdelava spletišč
744205297 (156863) Tydek
»

Je Google zašpecal Microsoft? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6715280 (11911) antonija
»

Google predstavil instantno iskanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6816326 (13215) Gandalfar

Več podobnih tem