» »

192.168.1.1. geslo in ime

192.168.1.1. geslo in ime

xdejvid ::

kaj je potrebno tu vnest? katero geslo in ime? sprobal že vse živo...admin/admin, user/user, blank/admin itd., privzeti prehod je pravi, izklopil sem tudi windows požarni zid! je....ti

modem je liksys 54g2
  • spremenilo: xdejvid ()

xdejvid ::

Jernej88_ ::

Ja, zdaj vprašanje kdo ti je to nastavljal. Tisti ima verjetno podatke za uporabniško ime in geslo. Če druge možnosti ni pa reset router-ja in potem sigurno prime prevzeto uporabniško ime in geslo admin/admin.
No more Slovenia!

PaX_MaN ::

? Leave the username blank and enter your password. The default password is 'admin', all lower case.

xdejvid ::

če resetiraš in potem bi šlo, to ni smiselno! potem bi lahko vsakdo to z lahkoto resetiral in ti spreminjal nastavitve gesel itd. Sem resetiral z gumbom na ozadju ohišja in ne gre, ali pa je kakšen drugačna opcija reseta?

tudi ime sem pustil prazno, pa geslo admin in ne gre! ej adijo

bond007 ::

Vsakdo pač ne, pač pa samo tisti, ki imajo fizičen dostop do routerja. Drži gumb za reset vsaj 10 sekund .. ti si zdej samo pritisnil reset gumb, kar pa ne nardi hardreseta, nastavitve se na tak način ohranijo... moraš dlje držat...
ČE bi bilo po tvoji logiki, potem bi en kup routerjev postalo neuporabnih, ko bi lastniki pozabili gesla...:\

Jernej88_ ::

če resetiraš in potem bi šlo, to ni smiselno! potem bi lahko vsakdo to z lahkoto resetiral in ti spreminjal nastavitve gesel itd. Sem resetiral z gumbom na ozadju ohišja in ne gre, ali pa je kakšen drugačna opcija reseta?

tudi ime sem pustil prazno, pa geslo admin in ne gre! ej adijo

Dej mal si preber navodila od routerja pa potem restartaj.
No more Slovenia!

AndrejS ::

Če ne veš kaj delaš ne resetiraj routerja, ker potem ti ne bo več internet delal.

Isotropic ::

ce ne ves kaj delas, tudi pusti router pri miru.

amigo_no1 ::

@xdejvid
Vsaj ime routerja bi lahko napisal pravilno ne da moram gledati sliko ...

RTFM
http://www.linksysbycisco.com/US/en/pro...

xdejvid ::

thanks vsem, je šlo....
nisem dost v tem fohe, zato ta forum uporabljam :)

@jeje
a ni lepa slika? :

duff ::

u: root
p: admin

xdejvid ::

sukcs routerji :( zdaj pa me opet nekej jebe toti kur... wirelles... namreč danes smo dobli optiko Teleing! smo dobli optični modem z 4×RJ45 izhodi...na enga izmed teh imam prikloplen ta statični računalnik, ki enostavno v TCP/IP vneseš IP,mask itd in deluje! prikljućim router linksysy WRTG2 na drugi RJ45 izhod, vnesem 192.168.1.1., skušam vnesti Static IP...IP, itd, pa mi za Gateway napiše ilegal...in očitno to ne gre tako in zdaj nej gre vse v pi....

ko pa sem moj računalnik odšaltat pa je namizni preko routerja laufal, skupaj pa ne delata....očitno ne vem!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xdejvid ()

ZGI ::

za routerjem ne pišeš 93.xxx.xxx.xxx ker to je javni ip naslov, torej pišeš lokalni ip 192.168.1.2 do 192.168.1.254 netmask 255.255.255.0 in pa gateway 192.168.1.1
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

xdejvid ::

z malo vaje vse gre...za default gateway sem moral v Protokolu static IP za zadnjo cifro namesto 0 dat 1 in zdaj deluje...

kresnikj ::

Kaj mi lahko da en link kok lohko dobis to..hvalaa:)

VelikiTun ::

Kupiš router, se povežeš nanj in te prosi za uporabniško ime in geslo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z vzpostavljanjem Wi-Fi povezave na Windows 8 laptopu

Oddelek: Omrežja in internet
215609 (4345) znj_
»

Manifest zbrisan pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
385899 (5012) xApeiron55
»

Wireless router linksys WRT54GL pomoč prosim ;)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71834 (1788) KoMar-
»

Router in Wireless system?

Oddelek: Omrežja in internet
253668 (3428) ToJo
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963976 (27671) JoskoMacher

Več podobnih tem