» »

Medal Of Honor 2010

Medal Of Honor 2010

«
1
2 3 4

Tr0n ::


Uradna stran

Medal of Honor™ returns to the front lines, this time in today’s war. For the first time in the franchise’s 10-year history, Medal of Honor is leaving the WWII theatre and putting players in war-torn Afghanistan. Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) today revealed that in 2010, Medal of Honor, an all-new first-person shooter game, will introduce the Tier 1 Operator: a relatively unknown entity directly under the National Command Authority who takes on missions no one else can handle. The development team has been working closely with Tier 1 Operators from the US Special Operations Community since the earliest stages of development to create the most authentic modern war experience. Inspired by real events, Medal of Honor reveals the mission of today’s most elite soldier – his will, his mindset and his uncompromising professionalism.

Bah, se en moderen war FPS. :O
  • zavaroval slike: Rotaidal ()

Berserker ::

EH to že pa prav ponavljajo, sam po eni strani imajo itak prav ww2 je prežvečena.

BALAST ::

Hvala TrOn!
Res sem presenečen, da se bo saga nadaljevala v sedanjosti in ne v 2.sv. vojni.
Izgleda da ciljajo na potrošnike letošnje uspešnice COD MW2, kjer so obeležili rekordno prodajo, pa čeprav je igra bila 1/5 dražja od ostalih naslovov.

RazzorX ::

Kaj pa kak Vietnam in podobno, kdaj bojo pa igro na to temo izdali? Le WW2 in afganistan je še. Po Vietcongu sploh ne vem če je bila kakšna na temo Vietnama.

kmetek ::

GHOST RECON ADVANCED FIGHTER 3 bo kdaj?

Skyman ::

tud 2010 :D

Berserker ::

Ja reklo se mu bo ghost recon predator oz project, nebo več third person shooter ampak samo fps.

kmetek ::

imaš kje kak link? kaj je sploh razlika med 3rd person shooter in fps?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Bor H ::

third person shooter
first person shooter

opaziš razliko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

kmetek ::

aja nisem vedel pomen fps :P

ahac ::

Medal of Honor: Modern Warfare™ :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

markxxx ::

Uffffffffffffff kje so cajti,sem ze kar mal pogresal MOH
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

Berserker ::

imaš kje kak link? kaj je sploh razlika med 3rd person shooter in fps?


Na gamespotu je nkaj pisalo, serija nebo šla po graw(škoda) ampak bo kr nov samostojen špil.

Tr0n ::

laught ::

Tole zgleda zelo dobro,dost boljše kot kaki modern warfare 2,no se slabše tak nemore bit.

T-Majo ::

Nisem igral MW2, samo po trailerju mi je tole bolj všeč.

Bor H ::

laught: si en od hateboyev? MW2 ima dva problema: kratkost kampanje in (baje) slab MP, kaj od tega je v tem trailerju bolše? Ker kar se tiče same igralnosti MW2 nimaš kej ugovarjat

edit: da bom še mal ontopic, zgleda fajn, ampak je prov prikaza igranca cirka 7 sekund, upam pa seveda na najboljš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

laught ::

Glej modern warfare 2 je samo ponavljanje, mp ni glih nevem kaj spec ops pa je itak največji shit ka je možn,prve 2 uri mi je bil špil še dober pol pa mi je že blo slabo blo polek.kaj češ cod je pač ponavljanje že na vlko.

destroyer2k ::

Drugače potrdili so tudi da igra, bo imela frostbite pogon (battlefield bad company 1,2 ima isti pogon) vsaj glede multiplayer dela. Ne vem zaka so potrdili samo za mp ne singleplayer.

Berserker ::

Vrjetno bo tudi SP imel enak engine. Ea zadnje čase malce preseneča drugo leto bodo dali kr dve dobri streljačini, zdaj še samo čakam da najavijo Black 2.

destroyer2k ::

tr33k

Mirrors edge tudi pride slin slin (ni potrjeno, če pride 2010).

DOOM_er ::

a ni mirrors edge že? No razen če bo 2
Robots will steal your job. But that's OK

destroyer2k ::

DOOM_er

Ja dvojka je bila najavljena in še CEO od EA je rekel da si ta igra zasluži naslednika.

Berserker ::

Sicer sem jaz govoril o streljačinah od EA, sicer drugo leto še pride mass effect 2 8-), tudi mirrors edge 2 bo. Sicer bi se lahko odprla tema o prihajajočih igrah v 2010. Prekleto !! sami sicer mi gre po hglavi.

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

mirrors edge res huda špil.

laught ::

mirrors edge je enolična bedarija.rajše čakajte na dante inferno.

Tr0n ::

Tisto je sele enolicna bedarija. :)

laught ::

Ja sam taka ziher nemore bit ko Mirors edge.

Tr0n ::

Mirror's je bil vsaj originalen spil. Prvi del je bil bolj tech prezentacija (tako kot Assassin's Creed), drugi del zna bil precej bolj dopiljen.

Medtem je pa Dante cisti God of War rip-off, prav tako Bayonetta.

Berserker ::

Ja in kaj ne narobe z tem ? Takšne igre dobivajo precej boljše ocene kot katera koli pc igra.

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

Sedaj je potrjeno, da nov medeal of honor bo imel dva pogona. Unreal 3 za singleplayer in frostbite za multiplayer.

Kakšna so vaša mnenja o tem? Meni je vseeno samo da je dobra igra.

http://www.bluesnews.com/s/106684/medal...

ahac ::

Mja... se prav bosta to 2 ločeni igri zapakirani skupaj. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jst ::

S frostbite nisem seznanjen (kar pa ne pomeni, da nimam/ne igram igre, ki uporablja ta pogon - pač brez moje vednosti), ampak ut3 engine je pa ja super za multi.

WTF?!?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

destroyer2k ::

Jst

Samo ena igra ima frostbite pogon battlefield bad company 1 in sedaj 2 ko pride. Tukaj je pa video o tem pogonu oz. zmogljivost (malo je čudaško narejen, ampak so vse glavne stvari povedane).

Bor H ::

Je pa precej strojno požrešen, recimo bad company 2 ima priporočen quad core pa 512vrama

geteus ::

lol
wanabe cod: modern warfare 2

ahac ::

@geteus
Medal of Honor 1: 1999
Call of Duty 1: 2003
Tko, da bo jasno kdo je originalni wannabe tukaj. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bor H ::

No no, Infinity Ward, ki delajo serijo COD, so ubistvu nastali iz vodilnih na MOHAA, zato je tudi naslednji del (mislim da Pacific Assault) precej slabši.

Tr0n ::

Multiplayer zgleda kot mesanica MW2 in BFBC2. :)

E3 2010: Multiplayer Gameplay HD

Bananovec ::

Tr0n je izjavil:

Multiplayer zgleda kot mesanica MW2 in BFBC2. :)

E3 2010: Multiplayer Gameplay HD

Če bo gameplay tak, bo MOH posekal MW2 po celi črti.

Berserker ::

Mene je malce razočaralo MP hoče biti preveč COD. PC igralcem bo pa to všeč ker bodo vrjetno namenski strežniki. Samo potem bo na področju BF BC2 suša, DICE si sam sebi meče pesek v oči ker dela na MP-ju.

Bor H ::

Tuki gre za biznis zadej, v obeh primerih je založnik EA in zato tut forsirajo bonitete tistim, ki imajo BC2 in prednročijo MoH. Kot rečeno, DICE je plačan da nardi igro, denar gre pa v obeh primerih preko EA in glede na to da sta igri pol leta narazen je to sam plus, dvomim da bi se več BC2jev prodal če ne bi bilo MoHa.

Tr0n ::

Pre-Purchase Medal of Honor And Get Early Beta Access

Beta se za prednarocnike zacne 21. junija (17. junija, ce ze imate BFBC2).

Jst ::

TE Bete mi delujejo kot novodobne Trial različice. Prav je tako!

Jaz skoraj vedno igro prvo poberem na travniku, potem pa, če mi je všeč, jo kupim. Call me stupid, call me criminal, ampak moje moralno zadoščenje pri podprtju avtorjev je vredno tistih bogih 50EUR. Itak pa igram zelo malo. Na steamu imam še vedno Fallout3, ki sem ga sicer začel igrati, ampak potem, ko sem prešaltal iz Viste na Sedmico, nisem nadaljeval.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matija14 ::

Danes pa sprobat beto!!! :)

Tr0n ::

Ze v cetrtek se je zacela za tiste, ki imajo BFBC2. :)

Berserker ::

Kaj beta poteka samo na pc ? Jaz sicer imam bf2 ampak za ps3, torej mi to nič ne pomaga, kajne ?

IvoJan ::

zgleda mi kot BC2. majkemi da je kopija lol. tega pa že nebom igral če sem se že bfja naveličal.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Pesimist ::

Mah Jaz mam BFBC2, vendar ne to oderusko steam izdajo!!! Tak da spet nebo nic z beto!!1

Bananovec ::

Pesimist je izjavil:

Mah Jaz mam BFBC2, vendar ne to oderusko steam izdajo!!! Tak da spet nebo nic z beto!!1

Če imaš CDKey, potem ga normalno vpišeš v Steam in ti ga (verjetno) mora sprejeti!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191264786 (48323) Machete
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677200 (59686) Unknown_001
»

Medal of Honor: Warfighter (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
648583 (6514) ahac
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112099 (9205) listje123
»

Call of Duty zmagovalec torrentov 2010

Oddelek: Novice / Igre
238095 (5568) PARTyZAN

Več podobnih tem