» »

Uveljavljanje garancije brez računa

Uveljavljanje garancije brez računa

Fifty ::

Zanima me, če ima kdo izkušnje z uveljavljanjem garancije brez računa (nekam sem ga založil), v mojem primeru bi šlo za telefon Nokia pri Telerayu.Imam namreč probleme z zvočnikom, saj je začel hreščati in tudi fotoaparat dela zamegljene slike. Garancija je začela teči 3 mesece nazaj. Torej na garanciji imam žig podjetja ter datum začetka garancije, ali vseeno potrebujem račun? Ali mi lahko podjetje kjer sem kupil telefon ponovno izda račun? Hvala za odgovore

duff ::

Načeloma vem, da je možno izdati račun dvojnik (že prodajalec lahko to naredi), vendar v praksi to neradi delajo. Poizkusi vprašat. Dobro pa je vedeti datum nakupa, znesek in po možnosti tudi uro.

MadMax ::

Tako na hitro bi rekel, da če imaš potrjen garancijski list ti na Telerayu ne bodo težili.

Veliko bolj verjetno pa je, da ti bodo uveljavljanje garancijskega popravila zavrnili zaradi vlage in še česa, po opisu napake sodeč...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

knesz ::

Tako na hitro bi rekel, da če imaš potrjen garancijski list ti na Telerayu ne bodo težili.

Veliko bolj verjetno pa je, da ti bodo uveljavljanje garancijskega popravila zavrnili zaradi vlage in še česa, po opisu napake sodeč...

Pred pošiljanjem poslikaj indikatorje vlage na telefonu in bateriji in sicer tako, da se na sliki vidi še imei oz. serijska številka telefona. Če imaš možnost, vklopi še date stamp na fotoaparatu. Razen seveda, če niso obarvani rdeče :)

lp

#000000 ::

BTW Kje pa so ti indikatorji vlage ? Oziroma kako to zgleda ? Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078363 (6273) Twixz
»

Galaxy S7: uveljavljanje garancije / stvarne napake

Oddelek: Mobilne tehnologije
153196 (2795) bambam20
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119734 (14444) ziga1990
»

Teleray :-)

Oddelek: Mobilne tehnologije
286375 (3708) Dr_M
»

Popravilo telefona galax s2 - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
161498 (1195) Hayabusa

Več podobnih tem