» »

Popravilo telefona galax s2 - garancija

Popravilo telefona galax s2 - garancija

Hangover ::

Lep pozdrav.

Zanima me ali ti na servisu, kjer si kupo telefon, telefon popravijo, če imaš le garancijski list, saj le tega imam, ker račun sem izgubo.
  • spremenilo: Hangover ()

šernk ::

Če je izpolnjen ni problema :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Hangover ::

Seveda je izpolnjen.

Tudi klico sem operaterja in mi je reko da brez računa ne bo kaj, ampak meni se zdi to malo čudno, zato tukaj sprašujem, če je že nesel kdo telefon na popravilo samo z garancijskim listom.

t-zonaz ::

Mojo prejšnjo nokio so sprejeli na Telerayu samo z garancijskim listom, brez računa.
t-zonaz

Lonsarg ::

Preko računa uveljaviš garancijo pri tistemu, kjer si kupil(v tvojem primeru operater), preko garancijskega lista pa če uveljavljaš direktno na servisu. Načeloma se pa da tudi z računom pri servisu uveljavit, morda ne vedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Hayabusa ::

Zanimivo, na Teleray garancijskem listu iz 2011 piše da hočejo račun + izpolnjen garancijski list.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Šimpanz ::

Po zakonodaji je dovolj izpolnjen garancijski list.

feryz ::

Za uveljavljanje garancije je potreben garancijski list ali račun. Na obeh mora biti razvidno, da gre za točno določen kos opreme, v primeru telefonov je to IMEI številka.
Vse ostalo nakladanje je BS.
Če ti je kdo drugače povedal ali laže ali nima razjasnjenih niti osnovnih pojmov.

šernk ::

Feryz ponavadi drugo torej nima razjasnjenih osnovnih pojmov :)

v končni fazi lahko govoriš po telefonu z nekim študentom, ki nima pojma zakaj se gre, pa tudi cca 50 letna prodajalka, ki je že 5-10 let zaposlena na istem mestu se je že zgodilo, da ni vedela, da če ti zamenjajo komplet zadevo z novo, začne garancija teči znova. To pač danes dobiš za 500€ plače.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Hangover ::

Aha, zdaj mi pa naj eden pove, kako vedeti da je garancija pristna, če pa so številke na roke napisane?

Je tudi žig gor, ampak to se da danes tut ponaredit

huek111 ::

Hangover je izjavil:

Aha, zdaj mi pa naj eden pove, kako vedeti da je garancija pristna, če pa so številke na roke napisane?

Je tudi žig gor, ampak to se da danes tut ponaredit


To je njihov problem naj pa na garancijski list dajo water mark,UV mark ali pa zaščitno nitko !

šernk ::

Zakon pri nas pravi, da garancijo lahko uveljavljaš z računom ali izpolnjenim garancijskim listom.

v trgovini/servisu ti lahko 100x rečejo drugače, lahko imajo še 1000x napisano na vratih in te lahko še 10000x zavrnejo z računom, še vedno ne delujejo po zakonu in bodo dobili lepo kazen iz strani inšpektorja.

tudi meni so rekli, da moram za garancijo plačat stroške dostavne službe, povedal sem jim, da se motijo, zrecitiral par zakonov in vse kar je sledilo je bil klic, da mi pošljejo zadevo domov zastonj. S tem ko imaš garancijski list izpolnjen ustrezaš zakonskim določilom, ali je ponarejen ali ne, naj oni razmišljajo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Lonsarg ::

Ni to čisto tako. Po zakonu tisti, ki ti je prodal zadevo res mora zagotoviti garancijo z računom ali garancijskem listom.

Je pa njegova lastna odločitev, če hoče tvoj izdelek sam vzeti na popravilo, ali te pošlje na servis, če recimo nimaš računa, pa ti je ob prodaji dal izpolnjen garancijski list.

šernk ::

In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kmetek ::

kaj če nimaš nič? folk rad zgubi....;)

BladE_ ::

Recimo priložiš aneks, če si se ob nakupu vezal... Če ga nimaš dobiš kopijo pri operaterju...
Akcija - Reakcija

Hayabusa ::

Trgovine hranijo kopijo računa (seveda ne neomejeno dolgo).. od takih ki izgubijo jaz nebi kupoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačala sem eno pečico dobila drugo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8312181 (9514) starfotr
»

Garancija samo z računom

Oddelek: Mobilne tehnologije
62319 (1927) next3steps
»

BigBang - Reklamacija brez računa (Logitech K800)

Oddelek: Pomoč in nasveti
236549 (5382) Compufreek
»

Prenosljivost garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6414156 (12092) solatko
»

garancija brez računa ?

Oddelek: Loža
155871 (5106) cortez

Več podobnih tem