» »

ker TV tuner

ker TV tuner

Zico ::

Kupujem tv tuner in pšrosim ce mi svetujete katerega se splaca kupit glede na razmerje cena/kakovost in uporabnost(zajemanje slike, malo oz. nic problemov, cista slika....)
lp zico:D

MI_KO ::

Jas mam terratec tvvalue al nekaj takega. Zadeve pa ti NE PRIPOROČAM, ker je slika čist v .............., pa še zvok je samo mono.

Pred tem sem mel Ati Tv tuner na ISA slotu . Bil je super kul, edina zadeva, k me je motla, pa je blo to, da si nisi mogel sam kodekov za komprimiranje zbirat.

Baje je najboljši po sliki Hauppage (pa tudi pinnacle). Zberi si enega z dolby surround sound (vedno prav pride, tud če še nisi nadgradil na 5 zvočnikov) pa obvezno NE USB, ampak pci!
MI_KO

marafaka ::

Tut mene zanima, sigurn pa vam AverTV Studio ne priporočam, sploh ne AverMedia firme.

akulp ::

Moj tunerček je ATI TV Wonder in moram rečt da je super zadeva, slika ful ok , zvok tud.

Stestiral sem že precej tunerjev pa mi je bil od ATI-ja najbolj všeč pa še poceni je povrh vsega. (okrog 15.000)

V minus lahko štejem le to, da pod WinXP nima dobre podpore kar se tiče programske opreme iz strani ATI-ja, vendar z nekaj znanja in časa se da urediti tudi to, baje...meni ni uspelo.
Sam uporabljam pogramček Dscaler (podpira tudi TTX) in je super zadeva, le zajemanje videa ni.

Drugi minus pa je ta da nima daljinca, vendar se stvar lahko reši tako da si ga narediš sam, poceni in lahko...ali pa brezžična tipkovnica / miška...če že imaš.


To je to...PRIPOROČAM!

LapD ::

Kaj pa je narobe z avermedio?
Jst nimam nobenih problemov

dexterboy ::

Pejt u PCHand u Trzin, kupi ATI TV Wonder, ki je original in ima 5! letno garancijo, daš tistih 15k in ga maš. Na mojo žalost res nima radia, ampak je stereo slika plus ma še teletekst in pa najboljšo sliko na monitorju. Zadnje drajverje potegn dol iz neta, nakar sledi posladek; Najdi program IUvcr, je od enga rusa, ga dolpotegn, najdi še krek in VOILA!: snemam v polni PAL rezoluciji pri polni ločljivosti pa še TV gledam preko tega programa - ATI ne uporabljam več, le za TXT gledat strani. To ti pišem iz lastnih izkušenj in ne grem na ničesar drugega.
HOWGH, pisal sem.:)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

McNato ::

Kupi Leadtekov TV Tuner, ki ima zraven tudi kvaliteten software, ki ga redno nadgrajujejo (vsak mesec ali dva imaš novo verzijo). Stane dobrih 15.000 SIT pri JAE.

J.

servo ::

DScaler prikaže najboljšo sliko in poleg ogromno drugih stvari podpira tudi zajemanje videa ki pa je "under construction"

Zico ::

a so Leadtekovi ok pravite. Ker model pa je ok?

lp žičo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918944 (11984) Izi
»

ATI TV wonder PCI v XP

Oddelek: Zvok in slika
151598 (1390) karma
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292545 (1773) Predator
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201587 (1179) megaubo
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292326 (1853) miha

Več podobnih tem