» »

Tv kartica

Tv kartica

miha ::

rečte eno dobro tv kartico, seveda z radijem, daljincem, in win 2000 kompatibilna

miranpozar ::

Katerakoli z čipom BT878, ki ima naštete željene komponente. Razlike med različnimi proizvajalci so majhne, saj je večina teh kartic narejena okoli gor omenjenega BT878 čipa. Malo pokliči po trgovinah in si nato poglej www strani proizvajalca.

Ali pa se odloči za ATIjev TV tuner, ki ga kar hvalijo, stane pa manj kot 20.000 SIT.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

srale ::

če imaš slučajno grafično na matični plošč (saj vem,ne me kritizizirati)..pazi na avermedio..vsaj pri meni se pojavljajo najrazličnejši problemi..od prerekanja interaptou do težau z registri,težave pri zajemu videa...skratka zlo zanimiva stvar..

matevzm ::

Vecina novih kartice ne povzroca tezav. Zal sem nekaj menjal diske in nimam pri roki data sheetov, a mislim, da je 878 zacel podpirati interrupt sharing. Mogoce ima zato precej ljudi tezave s starimi karticami? Jaz imam Zoltrixa Genie na 878a, pa imam cisto vse slote polne. Vkljucno z 1 ISA slotom (in AGP). Pa nimam problemov. Sem jih pa imel, kartica se je obesala ob zagonu programa. Navodila v roke, pise, da jo je potrebno dati v bus master slot. Ok, Live, poskusi ti delati v zadnjem PCI, Zoltrix na bus masterja.. Dela.
Drugace pa res: poglej na web, kako je z driverji. Nato se odloci, velike razlike v kvaliteti ni. Aver je bojda dober, mimogrede. Tudi ATI je. V nemskih testih jim je bil vsec Pinnacle Rave, a ga pri nas ni videti.

srale ::

z najnovejšimi driverji pa ne dela spljoh..ampak zares ne...edino kar je najbolša verzija je delno original in delno nekaj novega..ampak seveda odvisno od sistema do sistema..pa tudi različni sloti ne pomagajo..

miha ::

Kaj dela atijev tv tuner na vseh grafičnih karticah in ni pogoj atijeva kartica?

srale ::

pogoj so atijeve grafične..pa še kaka predpotopna ne bo delala tako kot je treba..

matevzm ::

ATI TV, ki je na ISA vodilu, zahteva ATI kartico.
ATI TV Wonder, ki je na PCIju, dela kakor vse ostale (=s cemerkoli).

srale ::

kaj ne govoriš o atijevi all in one??ta je itak že kombinacija ati tv tjunerja in grafične..ati wonder pa je bla včasih grafična...kaj se slučajno motim??

mojsterpeter ::

Jst mam AverMedio TvCapture 98 with VCR (nujno more bit 98) pa je zlo kul ma daljinca pa ttx nima pa radia (ga ne rabiš) dela enkratno v W2K (dl software s homepaga) in ne rabiš nobenega BorgTv- ja al pa ostalih programov.
Priporočam ti da mal pogledaš na homepage http://www.aver.com.tw/english.htm predno nabaviš. Pa pazi ker v Sloveniji so ti nekateri trgovci sposobni prodati tudi prastare kartice na osnovi bt848 čipovja..
ill communication

matevzm ::

Vedno zmesnjava okoli ATI, malce popazite na izraze, hitro pride do zmesnjave.
ATI Alli-in-Wonder (AIW na kratko): graficna kartica z dodatkom TV tunerja in ViVo modula
ATI-TV: ga ne delajo vec, ISA tuner, za delo zahteva ATI graficno kartico v racunalniku
ATI-TV Wonder: TV kartica, kot vse ostale. Ne potrebuje ATIjevih kartic.

miranpozar ::

Ancient: glede teletexta...
Jaz imam FlyVideo98, ki kao nima ttxa. Tudi "uradni" softvare je vedno javil, da kartica ne podpira ttx, na škatli tudi ni označeno.
A glej no glej... z BorgTV se ttx kar pojavi! Magic? Doesn't matter, now I'm happy! :))
Probaj še ti za hec!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

matevzm ::

Jaz pravzaprav ne vem, zakaj se gredo okrog teleteksta. To se da mirno odkodirati, je v TV signalu. In vse kartice so narejene na istem cipu, tako da s TTXom ni problema. Je pa res, da vecina sw za teleteks ni vredna pol tistega. Od Cebre (ali kaj je ze bila) prakticno ni bilo nic vec komercialnega narejeno. V freeware pa dela kot mina. Borg ga lepo kaze, se boljsi je bil meni v jTV (samo drugace mi ta program ni tako vsec), ker si se lahko sprehajal po podstraneh.

tonic ::

kupi ATI TV Wonder (PRO, 128)

matevzm ::

Emmm, ene dva posta gor sem ravno o tem pisal. Kaksen TV Wonder s Pro 128? All-in-Wonder ima gor lahko 128 ali 128 PRO, oba sta stara cipa, novejsa verzija je z Radeonom. TV Wonder pa nima gor nic, razen tunerja in bt cipa. Cisto obicajna TV kartica.

rooster ::

Sposodil sem si ATIjevo TV wonder kartico, CDja z driverji pa nisem imel. Na ATIjevi strani pa Win driverje ne mores downloadirat, ker imajo neke probleme z nevemcim..."#$%/#"!$...Ko bom kupil TV kartico vem, da ne bo ATI.

Just a tip
A s ti tut not padu?

miha ::

Na www.jae.si sem zasledil še eno kartico, ki dela v 2000 in sicer winfast tv2000 za 15000, kaj ma kdo to kartico?

mojsterpeter ::

miranpozar: ja sej men ttx pa tudi vse ostalo dela kul z originalnim avermedia softwarom v w2k (ta software za w2k je mnogo boljši kot tist za w9x); sicer pa kul da ti borg dela tv + ttx...
ill communication

msmiha ::

Kupi novo ATI-jevo, USB čudo baje se fuldobro obnese!:)Ma Teletekst zajem slike. Mislim pa, da nima pilota;(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

matevzm ::

Na vseh testih so skritizirali kvaliteto slike na USB TVjih, pa se sw lahko uporabis samo originalni.
Ce imas prostor, je po moje boljsi interni.

Loki ::

Sam ATI-jev TV tuner (interni) je pa se zmerej uber alles.Matevzm kateri je bus-master PCI? A ta prvi?
I left my wallet in El Segundo

servo ::

Glede kvalitete slike mislim da ni boljsega TVtunerja od ATIjeve TvWonder kartice - sicer nima daljinca in FMsprejemnika, je pa slika, zajemanje (tudi programirano), sam vmestnik v sami špici. (so določeni problemi z WinME, ki pa se z novimi gonilniki odpravijo)
Sprobal sem že enega zoltrixa, avermedio (staro in novo), joytv, mediaforte TV kartico in nazadnje pinaclov studiotv - tega tazadnjega tudi uporabljam. ATIja nimam zato ker mi je taprvega skurila strela, pol sem pa na hitro nabavil pinacla. Pinacle ne zaostaja veliko za ATIjem glede slike, prekša pa ga v TTXu, ma daljinca FMsprejemnik (PRO različica), glede zajemanja videa pa je pinacle že itaq tradicijo, saj izdelujejo vrhunske video kartice.

sazo ::

Zakon kartica TV za 100 do 200dem je od Pinnacle Systems in od Hauppauge.Slika,sprejem zvok in cip 348, naj....1000%
Sploh naj naj pa je Win TV Pvr od Hauppauge cena 650 dem.

sazo ::

To sem se pozabil dodati prejsnemu topicu
dekodiranje sat tv:D

miha ::

sazo, kje prodavajo te tvoje kartice

sazo ::

Jaz kopujem vse te TV kartice v tujini,PINNACLE prodaja prinas ZAK (LJ),Hauppauge pa ne vem tocno mislim, da sem nekje prebral da jih prodaja KOTAR d.o.o

miha ::

Kak pa so te kartice za odkodiranje?

tintorel ::

mene tudi zanima, če ima kdo izkušnje z odkodiranjem SAT programov? Baje ATI-jeve kartice niso najbolj primerne....?

kayot ::

Jest prodam TV kartico."ATI TV Tuner" Je nov.Še v garanciji.

miha ::

Za kolko?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292543 (1771) Predator
»

KATERA JA NAJBOLJŠA TV KARTICA !?

Oddelek: Zvok in slika
131731 (1329) Boky
»

PC TV kartice - kvaliteta slike?

Oddelek: Zvok in slika
282219 (1735) PIII850
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277858 (6996) mojsterpeter
»

Borg TV 2.55 ni zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71340 (1236) matevzm

Več podobnih tem