» »

slovenija-rusija?

slovenija-rusija?

1 2
3
4

Vajenc ::

Bolš da bi bil tiho in bi komentator sam vodil tekmo...
No, tud komentator ni bil perla ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

BALAST ::

Reprezentanca dobila 6 mio EUR, jaz pa le 20EUR. Kje je pravica?

PacificBlue ::

Kje je pravica?


V tistih 20 evrih, ki so jih dobil.:D

Wox ::

Reprezentanca dobila 6 mio EUR, jaz pa le 20EUR. Kje je pravica?


Kaj pa si naredil, da si dobil le 20€?
Sicer pa, kapo dol. Zmaga za anale. Še vsaj en glaš bo treba spraznit...

BlackHole ::

Samo tista z golmanom je bla pa čist mim.

Iz replaya se je lepo videlo, da je nesrečni Rus ciljal žogo. Še vedno nešportno, ker se golmana ne dira, samo poteza naše petke je bla pa čisti podn. Najmanj za rdeč karton. Me je sram ratal, da je to naš reprezentant. Ena obična seljačina.

Potem pa si si slabo ogledal posnetek. Rus je že ciljal žogo ampak potem, ko sta oba že ležala je še enkrat povsem namerno brcnil v telo Handanoviča. Rdeči karton brez dileme.

Drugače pa, fenomenalno, superiorno, pogumna in borbena igra. Zanimivo je predvsem to, da je moral Milivoje Novakovič odigrati verjetno svojo najslabšo tekmo za reprezentanco, da smo zmagali. Ah, na srečo mu tokrat nihče ne bo zameril.
LP Marko

fosil ::

Malekost offtopic, ampak danes se je pa res dobesedno razgalila plehkost slovenskih novinarjev.

V slovenijo pridejo izjemno vplivni in bogati poslovneži in kakšne bedarije jih sprašujejo naši novinarji.
A je to vaš avion?
Koliko ste plačali za letalsko karto?
Ali pa tekanje za Abramovičem po Mariboru in spraševanje: kaj pričakujete od današnje tekme in podobno.

Ne moreš verjet kakšni bumbarji so to, še posebej poptevejvci.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

darkolord ::

Kaj pa misliš, da bralce in gledalce bolj zanima?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Icematxyz ::

Samo odstranite se sedaj neki posamezniki ki žalite Zahoviča s teme. Čisto OK so-voditelj je bil. Če ga pa ne prenesete s kakšnih drugih razlogov je pa to vaš osebni problem. In ne Zahovičev problem kakšen so-voditelj je.

Pa glede tega ko je rus brcnil našega vratarja po tem ko je že držal žogo. Pa da še celo obsojate da so naši vsi planili na rusa. In da je celo rus dobil v trenutku rdeč karton? Še celo naši bi ga naj dobili? Ne vem res če razumete sploh za kaj je šlo? V nogometu se napad na golmana VEDNO mora obravnavati z "zero tolerance". To da so na rusa v trenutku planili 4 naši pa je le odraz ekipnega duha samozavesti in ponosa. Niso pele pesti. Jasno pa se je pokazalo v trenutku rusu kaj sledi če napade fizično vratarja. In prav je tako. Saj pa se niso pretepali!

Drugače pa naši so NAD igrali Ruse! 4 letala so že do sedaj zapustila letališče. Tisti "gentleman" njihov selektor pa se niti ni pojavil na tiskovni konferenci! Toliko o "genetelmanu"!

Bravo naši. Ta zmaga je bila sedaj za vse skeptike bi jaz rekel. Da se jim še bolj pod nos pomoli! In seveda za navijače in vse ki se zavedajo kaj so ti junaki dosegli! Bravo.

Zgodovina sprememb…

gzibret ::

V Ljubljani v centru je prava norišnica.... Bravo naši.

Sedaj vem, kaj je mislil oni (ne vem, kako mu je bilo ime) iz filma trainspotting, ko se je spet zadel s horsom in je rekel, da je občutek primerljiv z zmago Anglije v finalu SP :)
Vse je za neki dobr!

Double_J ::

Kako pa ima lahko Pahor takšno moč, da je kar s sklepom vlade določil izzid?
Dve šivanki...

Zheegec ::

Zajebancija no... jao. Vsaj enkrat nekaj humorja s strani vlade, če že nič pametnega ne počnejo.

Jutri pa sprejem, spet ne bom mogel parkirati ko pridem v službo :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Double_J ::

Sej za Pahorja vem, če bi pa Putinova vlada sprejela takšen sklep, pa bi potem izzid res bil točno tak... potem pa bi bil že kar sumničav.;)
Dve šivanki...

djordjevic ::

Bravo naši. Ta zmaga je bila sedaj za vse skeptike bi jaz rekel. Da se jim še bolj pod nos pomoli! In seveda za navijače in vse ki se zavedajo kaj so ti junaki dosegli! Bravo.

+1

Pravkar prišel z južnega platoja s sprejema reprezentantov, kjer smo skupaj s predsednikom države zapeli Kdor ne skače, ni Sloven'c. Priceless. Sicer pa, eni smo že včeraj verjeli v naše borbeno srce in moč Ljudskega vrta. :))))
No grave is deep enough to keep us in chains.

_marko ::

Fantje,
vsaka čast.... ponavadi sem v MBju ob takih trenutkih, ampak žal moram delat čez teden...

Zoki je pa danes naredil par cestnih prekrškov, da je bil tako hitro iz ljudskega vrta na prešercu!
Samo upam, da bo Ljudski vrt dolgo ostal gostitelj, ker v MBju ostaja drugačno vzdušje kot drugje...

Čestitam Matjažu in vsem fantom!!!!! Svaka čast!

lp marko

pa še to:...
Pahor je zakon! čisti desničar sem po nazoru, ampak pristop Pahorja je bil super...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

LordTado ::

V mb-ju je itak vzdušđje bolše ko v lj,manj zategnjeno in bolše se navija...

Celotekmo smo bolš igral,pa je bla sreča tut pri zadetku na naši strani,ker je res bil posrečen strel,ko je neogo stegnil in je šla not:)


Nem vem pa če je kdo opazil ali so medveda pokazal po koncu tekme?
Se mi zdi da je šlo za ukaz da naj politike ne kažejo ker je to slabo za ponos,če bojo zgubli,je kdo še mel tak občutek?

Super!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Mercier ::

Ka si ja nor, ko da bi jih za 30% navili. Svaka čast! Bil sem prepričan, da zmagajo lahko, ampak ne tako suvereno.

LordTado:
Nem vem pa če je kdo opazil ali so medveda pokazal po koncu tekme?
Se mi zdi da je šlo za ukaz da naj politike ne kažejo ker je to slabo za ponos,če bojo zgubli,je kdo še mel tak občutek?


Meni se je bolj zdelo, da so zgubili na pomembnosti v teku tekme.

USS Liberty ::

>>>>>V mb-ju je itak vzdušđje bolše ko v lj,manj zategnjeno in bolše se navija...

+1
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

šernk ::

pa kaj vas brigajo politiki in komentatorji...ko je gol padu še 5 min nismo vedli kdo ga je sploh dal...glavno da smo naprej!!! kje ste tisti, ki ste tko zagnano govoril da nam ne bo uspelo?>:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mojsterleo ::

vcerajsnja tekma me je nekoliko presenetila, toda nisem pricakoval, da bodo rusi v slovenijo prisli igrat hokejski nogomet. drugace si ne morem predstavljati samostojnih prodorov rusov, ter pretepaskih vlozkov. vse skupaj je ena sramota za rusijo, in tudi sam bi na njihovem mestu cimprej izginil iz slovenskega zracnega prostora, skupaj z abramovicem, medvedjevm in hiddinkom, ki je tak posranc, da keku niti cestitati ni hotel za uspeh.

drugace pa lep uspeh slovenije, dobra in napadalna igra, v kateri smo totalno zmedli ruse, ter zadeli potreben gol, s katerim smo prisli v nadaljevanje. sedaj pa samo upam, da nam bo zrebanje naklonjeno za sp in da dobimo lahke tekmece za uvrstitev v 1/8 finala. tudi tu je treba narediti korak naprej, ker prejsnja generacija razn uvrstitve na sp ni storila nic pametnega.

USS Liberty ::

Ma ta ruska reprezentanca se mi zdi, da je močno precenjena. V bistvu razen Arshavina sploh niso neka ekstra top kvaliteta igralci. Niso nikakršnen dream team, za kar bi se oni radi imeli in so jih tudi nekateri mediji tako prikazovali...

Repretentanca Sovjetske zveze leta 88 z igralci kot so bili Dasajev, Aleinikov, Zavarov, Protasov, Belanov... je bila mnogo boljša kot je pa tale današnji ruski "dream team"...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

darkolord ::

Igralci so že dobri, edino ko jih postaviš skupaj, očitno niso tako efektivni, kot bi lahko bili...

BlackHole ::

Posameznike imajo tudi v tej ekipi zelo kvalitetne, igrajo v priznanih evropskih klubih, ampak kot ekipa pa ne funkcionirajo tako kot naši, ki igrajo s srcem, eden za drugega.
Razveseljivo je to, da potem ko je Novakovič povsem odpovedal (vsaj v svojih priložnostih), stopil na sceno Dedič. Bravo Zlatko!
LP Marko

mojsterleo ::

ehm, sej ne recem, da goalgeter ni vreden zlata, ampak definitivno je bil mvp vcerajsnje tekme handanovic. brez njegovih obramb ne bi bil rezultat taksen, kot je bil, pa se rdeci karton je izsilil od nasprotnika.

LordTado ::

pah tisti pogledi ob porazu še posebej medveda veliko povejo:)
še posebej ko v rusiji gledajo...

BlackHole ::

Handanovič! Jp, 2x je kr nekaj ljudi rešil infarkta.
LP Marko

particle ::

Rusi so si pa nove modne drese za na SP nardil pa hotel rezerviral v JAR :D ...

mojsterleo ::

ja naredil so nove drese za sp, samo niso povedal kater sp so mislili.:))

Mr_Globus ::

Reprezentanca dobila 6 mio EUR, jaz pa le 20EUR. Kje je pravica?


6 miljonov? Od koga?

USS Liberty ::

>>>>6 miljonov? Od koga

najbrž od FIFE
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::


Potem pa si si slabo ogledal posnetek. Rus je že ciljal žogo ampak potem, ko sta oba že ležala je še enkrat povsem namerno brcnil v telo Handanoviča.

A dej no dej. Poglej še enkrat počasni posnetek iz več zornih kotov. Pa z očali po možnosti. Če je bil prekršek rusa za rdeči karton je bil tudi prekršek našega. En fair play se pa lahko gremo. Ne pa ene obične "gostilniške fešte" na nivoju "pozdravljanja staršev, še posebi mame i ate".

Dej, en posnetek zbrskaj nekje na netu. Pa da ga pogledamo.

P.S.: Je pa res, da so sedaj vsi popolnoma fanatični zaradi naše zmage. In boh ne daj da kaj rečeš proti njim. Ko pa ni enih pametnih rezultatov, so pa eni "čapci, ki nimajo pojma" pa bi blo naj boljš kar ukinit A reprezentanco.8-O
OM, F, G!

mojsterleo ::

A dej no dej. Poglej še enkrat počasni posnetek iz več zornih kotov. Pa z očali po možnosti. Če je bil prekršek rusa za rdeči karton je bil tudi prekršek našega. En fair play se pa lahko gremo.
rdeci karton je bil povsem na mestu, ker igralec ne sme brcati v vratarja, ko ta zadrzi zogo. to je namrec nameren prekrsek, in s tem se lahko tudi poskoduje igralca. sicer pa je tudi sarma tam dobil rumeni karton btw. drugace bi najbrz bolj zavlaceval v koncnici.

Keyser Soze ::

rdeci karton je bil povsem na mestu, ker igralec ne sme brcati v vratarja, ko ta zadrzi zogo. to je namrec nameren prekrsek, in s tem se lahko tudi poskoduje igralca. sicer pa je tudi sarma tam dobil rumeni karton btw. drugace bi najbrz bolj zavlaceval v koncnici.

E, sploh ne oporekam rdečemu kartonu za Rusa. Ampak neukrepanju sodnika ob nešportni potezi našega igralca. BMK ta "zero toleranca", ki jo omenja folk tule not. To ni opravičilo za nešportne poteze.

Ker če kaj sovražim pri športu, je to folk, ki nima kontrole nad sabo in se obnaša kot eno obično "zabačeno tele".
OM, F, G!

djordjevic ::

Roko na srce, Samir je prilepil Rusu upper cut. Sem bil prepričan, da bo letel ven, pa je dobil samo rumeni karton. Hvalabogu. Jebiga, kolikokrat so že kateri drugi reprezentanci pogledali skozi prste? Glede tega se prav nič ne sekiram. Sploh po tem, ko sem videl Henryjev rokomet včeraj ...
No grave is deep enough to keep us in chains.

mojsterleo ::

ce mu je handanovic nabil uppercut se tolk bols. rusi so se na tej tekmi res obnasal dost primitivno, sploh ne morem verjet, da nismo dobil niti ene enajstmetrovke. pa da ne omenjam pretepaskega izbruha zirkova nad slovensko klopjo... itak so ga fuknili ven, ampak kaj takega vidis samo se v hokeju.

ps: evo posnetek dogodka

Zgodovina sprememb…

Čelešnik ::

Jasno se vid da je brcnu žogo in potem še našega vratarja iz čiste objestnosti, seveda so se naši takoj postavli za vratarja kar je edino pravilno. Kaj bo on brcal naše, če bi bil jst tm bi ga polomu da bi šou na invalidskem iz igrišča.

ABX ::

Jasno se vid da je brcnu žogo in potem še našega vratarja iz čiste objestnosti, seveda so se naši takoj postavli za vratarja kar je edino pravilno. Kaj bo on brcal naše, če bi bil jst tm bi ga polomu da bi šou na invalidskem iz igrišča.


Na srečo niso vsi tako neumni.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Steinkauz ::

Nono, žoge ni mel čist zavarovane, in je un brcnu žogo, sam je tut njega, tko da...
Pol ga je pa naš vratar useku.

Oba bi mogla dobit rdeč karton. Ne bodte taki fanatiki.

Sicer pa zakon, da smo zmagal. Najbolj smešno mi je blo k je en rus kr enga našga rezervnega igralca ruknu, lol.

mojsterleo ::

Sicer pa zakon, da smo zmagal. Najbolj smešno mi je blo k je en rus kr enga našga rezervnega igralca ruknu, lol.
zgleda se mu ni dal vec igrat, pa je enga od nasih butnu, da je dobil predcasno karto za v slacilnico.

Čelešnik ::

Na srečo niso vsi tako neumni.


Sej to je problem. Valda ga ne bi polomu ampak je pravilno da so ga obstopil, za svoje se je treba postavt, samo Slovenci smo večinoma taki da se vsi brigamo sami zase in nam je ravno za ostale.

LordTado ::

sumim da opisuješ sebe...

Keyser Soze ::

Nono, žoge ni mel čist zavarovane, in je un brcnu žogo, sam je tut njega, tko da...

Tako je.

Žoga ni bila zavarovana oz. je vratar ni držal. Rdečega si je zaslužil, če si ga je kdo, naša "petka". Kaj je počel kasneje vratar, oz. koga je usekal nisem videl.

Eni so pač po mentaliteti na nivoju nekaterih naših igralcev (mislim, da vsi vemo koga mislim) in skladno s tem mislijo, da bi mogla potekat tudi igra. Kasneje pa imajo celo jajca se sklicevat na neko kolegialnost oz. pripadnost "našim".

Vse kar naredi takšna odločitev sodnika za našo reprezentanco je to, da ljudje začnejo dvomit v pravičnost zmage in se začne okoli govorit o podarjeni zmagi. Skratka, slab sodnik lahk naredi več škode ugledu zmagovite reprezentance, kot če bi ta izgubila tekmo.
OM, F, G!

šernk ::

Vse kar naredi takšna odločitev sodnika za našo reprezentanco je to, da ljudje začnejo dvomit v pravičnost zmage in se začne okoli govorit o podarjeni zmagi. Skratka, slab sodnik lahk naredi več škode ugledu zmagovite reprezentance, kot če bi ta izgubila tekmo.


a zdaj je pa sodnik kriv da so rusi zgubili? ne me je*at no...mislim to je že smešno...a sva midva gledala isto tekmo? ker kar sem videl je piskal našim kar nekaj prekrškov na nevarnih položajih o katerih ni bilo ne duha ne sluha
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mojsterleo ::

kdo trdi, da je nogomet 100% postena igra? vazno je, da so bile tokrat sodniske odlocitve bolj ugodne za slovenijo, in da gremo naprej! kolikokrat se nam je zgodilo, da smo izviseli ravno zaradi sodnikov. me veseli, da se bodo vsaj tokrat s takimi vprasanji ubadali drugi. sodniki so za nas preteklost, mi smo z mislimi ze pri decembrskem zrebu in pri sp.

skupine so ~

1. boben
- Brazilci
- Španci
- Nizozemci
- Italijani
- Nemci
- Argentina
- Anglija
- Francija

2. Boben
- Portugalska
- ZDA
- ŠVICA
- Kamerun
- Grčija
- Čile
- Mehika
- Slono-Koščena Obala

3. Boben

- Srbija
- Paragvaj
- Avstralija
- Uragvaj
- Danska
- Alžirija
- Nigerija
- Slovaška

4. Boben

- Honduras
- Gana
- Japonska
- Južna Koreja
- Slovenija
- Nova Zelandija
- Južna Afrika
- Severna Koreja

Zgodovina sprememb…

LordTado ::

mislim da je 11 metrovka bla tist ki je rus našemu nogo dal pred njegovo nogo in mu tako zaprl strel.
To se sodi penal,ker je oviranje.

trnvpeti ::

francija
grcija
slovaska
slovenija

super skupina

Steinkauz ::

No tega pa pr nas ni blo :)

šernk ::

@mojsterleo: na 24ur pravijo drugače glede skupin:

Številka 1: Južna Afrika, Brazilija, Španija, Italija, Nemčija, Argentina, Anglija, Francija/Irska
Števila 2: Nizozemska, Portugalska/BiH, Rusija/Slovenija, Švica, Grčija/Ukrajina, Srbija, Danska, Slovaška
Številka 3: Slonokoščena obala, Gana, Kamerun, Nigerija, Alžirija ali Egipt, Paragvaj, Čile, Urugvaj/Kostarika
Številka 4: Japonska, Južna Koreja, Severna Koreja, Avstralija, Nova Zelandija, ZDA, Mehika, Honduras
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kmetek ::

Tudi če bi igrali Rusi popolni do konca ne bi dal gola.

mojsterleo ::

@mojsterleo: na 24ur pravijo drugače glede skupin:
te lestvice so itaq trenutno spekulacija, ker bodo koncni bobni oblikovali sele na podlagi zadnjih podatkov s fifine lestvice. to pa bo verjetno par dni pred zrebom 4.decembra.

drugace pa bi najraje videl argentino/francijo, grcijo pa morda alzirijo. najmanj si zelim spanijo, francijo, portugalsko,zda, slone, srbijo. tako nekako.

Zgodovina sprememb…

USS Liberty ::

"Le Rusija - Slovenija je tekma za katero vemo zmagovalca, vse druge bodo izenačene."

Slaven Bilić
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211996 (172805) DarwiN
»

Slovenija - Norveška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
915950 (4676) SebaR
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113916 (10022) Dr_M
»

Švica : SLOVENIJA

Oddelek: Loža
322043 (1749) BlackHole

Več podobnih tem