» »

Kaj trenutno igrate?

Kaj trenutno igrate?

««
60 / 61
»»

D3m ::

Doom 3 BFG
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

COD MW2, R6 Siege, CSGO

Archihadri ::

Trenutno igranje Red Alert 3 in tudi Need For Speed Ungerground 1

bedarija ::

Hardspace: Shipbreaker - ponavljajoč gameplay v 15 minutnih intervalih. Fajn za sproščeno igro

Tweezzizi ::

Portal 2, fan made roome :)

Mato989 ::

>Lost Relics crypto/NFT game in CoD Warzone 2.0
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Riff ::

Rage 2

odbitko ::

AC Odiseja, od multiplayer pa BF2042 in Tarkov

Nesta ::

Rocket League ze 3 leta zaporedoma, Red Alert 3 (mi je dalo mislit da bi ga enkrat za vselej se lotil), Far Cry 5

dronyx ::

New Super Lucky's Tale. Po Resident Evil 4 remake in Dead Space remake se kar prileže nekaj bolj sweet. :D

ales85 ::

Shadow Tactics - Blades of the Shogun in Aiko's Choice.

D3m ::

Crysis Warhead
|HP EliteBook|R5 6650U|

bedarija ::

Dota 2, danes dobila ogromno posodobitev, spremenjena mapa, dodani teleporterji, izhod iz baze ki ga lahko uproablja samo domača ekipa, en special neutral creep, ki ti nekaj da ... igra bo čez eno leto postala identična kot LOL, kar mi niti malo ni všeč.

ales85 ::

Detroit: Become Human.

opeter ::

Občasno Broforce in Empire Earth III.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Quake Enhanced.
|HP EliteBook|R5 6650U|

wolverine22 ::

Black Mesa. :)

Zgodovina sprememb…

DejchSLO ::

The Last Guardian, Gabriel Knight Sins of the Fathers, Tell Me Why in Horizon Chase Turbo (ta bo zastojn 4. Maja na Epic Games Storeu).

yayo ::

DejchSLO je izjavil:

The Last Guardian, Gabriel Knight Sins of the Fathers, Tell Me Why.

Igraš original Sins Of The Fathers ali remake? Jaz sem v devetdesetih igral drugo in tretjo igro prve pa takrat, pred internetom, nisem našel. Potem sem jo dobil (in jo še nekje imam, original) na cdju pa mi pc ni hotel zagnati. Spet, ker ni bilo interneta nisem znal to takrat rešiti. ;(( Drugače imam na GOGu tako originalno prvo igro kot remake ampak nisem še uspel igrati, tudi, ker moji možgani niso več naterenirani za uganke, kot so nekoč bili. Iskati rešitve po Googlu pa mi je izpod časti. (lažem :)) ) Ob izidu tretje igre sem tudi ves čas visel na Sierra forumih, se spomnim. Ah, nostalgija...

yayo je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

The Last Guardian, Gabriel Knight Sins of the Fathers, Tell Me Why.

Igraš original Sins Of The Fathers ali remake? Jaz sem v devetdesetih igral drugo in tretjo igro prve pa takrat, pred internetom, nisem našel. Potem sem jo dobil (in jo še nekje imam, original) na cdju pa mi pc ni hotel zagnati. Spet, ker ni bilo interneta nisem znal to takrat rešiti. ;(( Drugače imam na GOGu tako originalno prvo igro kot remake ampak nisem še uspel igrati, tudi, ker moji možgani niso več natrenirani za uganke, kot so nekoč bili. Iskati rešitve po Googlu pa mi je izpod časti. (lažem :)) ) Ob izidu tretje igre sem tudi ves čas visel na Sierra forumih, se spomnim. Ah, nostalgija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

dorje ::

Pred nekaj tedni sem ponovno prižgal PS3 in se lotil igranja (tretjič sicer) moje najljubše igre:

Assassin's Creed

Čeprav so v naslednjih igrah kar nekaj stvari znatno izboljšali (bodisi v kontroli kot v izogibanju pre-podobnih misij), ostane zame odličen način za sprostitev, seveda zaradi izredno dobrih koreografij pri borbah z raznimi orožji. :)
dorje --- 31 oct = 25 dec

DejchSLO ::

yayo je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

The Last Guardian, Gabriel Knight Sins of the Fathers, Tell Me Why.

Igraš original Sins Of The Fathers ali remake? Jaz sem v devetdesetih igral drugo in tretjo igro prve pa takrat, pred internetom, nisem našel. Potem sem jo dobil (in jo še nekje imam, original) na cdju pa mi pc ni hotel zagnati. Spet, ker ni bilo interneta nisem znal to takrat rešiti. ;(( Drugače imam na GOGu tako originalno prvo igro kot remake ampak nisem še uspel igrati, tudi, ker moji možgani niso več naterenirani za uganke, kot so nekoč bili. Iskati rešitve po Googlu pa mi je izpod časti. (lažem :)) ) Ob izidu tretje igre sem tudi ves čas visel na Sierra forumih, se spomnim. Ah, nostalgija...

yayo je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

The Last Guardian, Gabriel Knight Sins of the Fathers, Tell Me Why.

Igraš original Sins Of The Fathers ali remake? Jaz sem v devetdesetih igral drugo in tretjo igro prve pa takrat, pred internetom, nisem našel. Potem sem jo dobil (in jo še nekje imam, original) na cdju pa mi pc ni hotel zagnati. Spet, ker ni bilo interneta nisem znal to takrat rešiti. ;(( Drugače imam na GOGu tako originalno prvo igro kot remake ampak nisem še uspel igrati, tudi, ker moji možgani niso več natrenirani za uganke, kot so nekoč bili. Iskati rešitve po Googlu pa mi je izpod časti. (lažem :)) ) Ob izidu tretje igre sem tudi ves čas visel na Sierra forumih, se spomnim. Ah, nostalgija...

Prvi orginalni del, kupil sem ga na gogu. Mam kr podobno izkušnjo, kar se tega tiče. Prvi del takrat kokr se spomnem nisem dobil, ko sem zvedel zanga, sem pa kupil orginal 2ko, ki sem jo takrat dvakrat ubrnil, res mi je bila zgodba in vsi te corny igralci not carski, mislm, da jo bom na gogu v kratkem kupil. 3ko sem ubrnil takrat ob izidu sicer piratsko (ojoj) in mam v spominu, da je zgodbovno mi bila zelo všeč, sam je igra bla konkretno težka, pa ni mi bla všeč tista 3d grafika, to mi je prav na jetra šlo, ker je pač 3d začenjal bit popularn, čeprav je bil za take igre preveč okorn, slabš je zgledal kokr 2d ali FMV... To dvomim, da bom kupil in igral ponovno, mogoče bom ker playthrough pogledal na YT, ker zgodba prav vem, da mi je bla carska.
Kar se tiče pa remake pa ne vem kakšen je, ampak od Broken Sworda recimo mi ni bil všeč, tisti dodatni dogodki in uganke so mi bli čist mim, pa tiste slike govora tud ne, mi je bil orginal bolj všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

dolenc ::

Zelda botw



Poslovilc, k pride še en del.

ales85 ::

Spelunky 2... Se vedno. Ko se mi nic ne da igrati, imam vedno voljo za to.

111111111111 ::

dolenc je izjavil:

Zelda botw



Poslovilc, k pride še en del.

12.5.2023
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

ales85 ::

Trenutno omejen na Switch in igram Ori and the Blind Forest. Dobra ampak... Hudirja ima ene scene tecne :D

yayo ::

Končal Stray na PS5. Prav simpatična igra. Sedaj se po vročini malce zafrkavam s Tomb Raider 2. Leta nazaj sem si rekel, da moram preigrati v življenju še enkrat celo serijo pa gre bolj počasi. Vsaj pc ne greje sobe pri teh 20 in več let starih igrah. V kratkem začnem dlc za Horizon Forbidden West. Nazadnje sem igral dlc od prve igre, ki je glede orožja veliko bolj preprosta pa bom moral spet malo preštudirati kako gre combat v drugi igri, kjer je vse precej raznoliko. V Cyberpunk 2077 imam 160 ur in nisem se končal ampak čaka padec temperatur, ker pc pri tej igri greje kot fen za susenje las.

ales85 ::

Se vedno TOTK...

Jerry000 ::

R6

cebelar123 ::

Mislim da bom spet po dolgem času začel z Mass Effect igro

m0LN4r ::

Brez heca, sem neki gledal nove spile. Pol pa sem spet zacel Skyrim, tokrat z modi iz zadnjih dveh let, decentno, nic ekstravagantnega. Spil je res lepo dozorel. Se vidimo spomladi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

cebelar123 ::

cebelar123 je izjavil:

Mislim da bom spet po dolgem času začel z Mass Effect igro



Usposobil sem, da dela še na ultrawide zdaj pa gasa :)

Twixz ::

Če še kdo ni videl, so dodali west balkans DLC na Euro Truck Simulator 2, torej se lahko peljemo čez Ljubljano in Novo Mesto ter ostale slovenske in balkanske lepote :))

opeter ::

Začel sem Legacy of Kain: Blood Omen 2 - Conceptual Edition. Nekdo je naredil mod, ki konkretno popravi igro za moderne mašine in dodal je tudi novo vsebino.
https://www.moddb.com/mods/blood-omen-2...

Trenutno je igra na GOG v prodajni akciji.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Red Alert 2
C&C Renegade
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nesta ::

D3m je izjavil:

Red Alert 2
C&C Renegade


Kaj si ti nor to so dalec najboljsi spili vseh casov.
Skoda da so Red Alert 3 tako zasral.

Jerry000 ::

RainbowSix Siege...ne morm se ga naveličat, the best FPS pomoje zame poleg CS2

fx3zRejSz0cS ::

Tazadnji Warzone

Malner ::

HL2:E1, HL2:E2, prebral scenarij za HL2:E3, sedaj pa HL2.

gio000 ::

Če igra še kdo CSGO 2, ob četrtkih zvečer igramo stara garda. Server je cs.govedo.lol

Drejkoo ::

Lineage 2, nostalgija :D

D3m ::

Prince of Persia (2008)

Unreal Tournament 1999
Unreal Gold
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Riff ::

Doom Eternal, Counter Strike 2

yabuk ::

Red alert 3 online

D3m ::

HALO: The Master Chief Collection
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kurzweil ::

Settlers 2

oo7 ::

Po 9 letih ponovno Mad Max

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

JanBrezov ::

Factorio

PacificBlue ::

 Elden Ring

Elden Ring

yayo ::

Po končanem Dying Light 2 igram Pentiment. Osvežujoča sprememba žanra, avantura/detektivka, ki se dogaja v 16. stoletju in veliko dolguje Imenu Rože.

mailer ::

Trenutno Quake. Namestil Apex Legend pa je toliko kontrol, da sploh ne vem če se bom lotil.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz
««
60 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Igre
1044136766 (39) oo7
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422432702 (586) WalkerR
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120166 (4244) oo7
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536711 (14730) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237437 (23153) Sc0ut

Več podobnih tem