» »

Računalnik se je poslabšal

Računalnik se je poslabšal

velky ::

Med počitnicami sem igral veliko iger.Od pocitnic nisem igral nic,ampak racunalnik vseeno uporabljam..

Danes sem zagnar Call of duty4:modern warfare in mi je stekala.Med pocitnicami se igral normalno z 125 fps skoz.
Na racunalniku nimam antivirusa, a je mozno da so kaksni virusi gor al je zjeban računalnik?

fr4nc ::

Med počitnicami sem igral veliko iger.Od pocitnic nisem igral nic,ampak racunalnik vseeno uporabljam..

Danes sem zagnar Call of duty4:modern warfare in mi je stekala.Med pocitnicami se igral normalno z 125 fps skoz.
Na racunalniku nimam antivirusa, a je mozno da so kaksni virusi gor al je zjeban računalnik?


Mogoče so se ti spremenile nastavitve: večja resolucija, večji detajli, itd....

Mimogrede, katero grafično imaš?

LP
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

velky ::

Mam GTS250 1GB NVIDIA.
Ne nastavitve se mi niso spremenile ker ze skoz igram vse na max.
Pa tut ko ne igram je malo pocasnejsi.

LordTado ::

poglej če ti kaj cpu nabija...

opeter ::

Kateri Windows OS?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

velky ::

Windows Vista 32bit home edition

opeter ::

Poskusi zagnati CCleaner, malo počisti računalnik, potem pa zaženi ali Windows Defrag ali pa Defraggler.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jest10 ::

Na racunalniku nimam antivirusa

Problem začni reševati tukaj

velky ::

Evo, naredu sm kar je rekel Opeter, nalozu antivirus, ampak ni kaj posebnega pokazal.

Za foro sem pogledu ce se mam konstantno 333 fps v Cod2 ampak so mi padli na 150, pa vcas pade do 60 dol!
Na Wc3 mam 65 fps max, oblivion mi laga, na ''namizju' je pocasen.

Bi blo kej bolse ce bi win7 oz. Xp gor nalozu oz. samo formatiral disk?
Ko sm dobu komp sm meu not 4GB RAM, pa sm meu en ploscek hin, pa sm vn dal. Ampak je bil komp dost močn, zdj pa gre
vse skup u ..... .

Rotaidal ::

Kateri antivirus si naložil? Sprobaj še superantispyware http://www.superantispyware.com/ in preglej sistem še s tem.

Bi blo kej bolse ce bi win7 oz. Xp gor nalozu oz. samo formatiral disk?


Zdaj ravno velike razlike nebi bilo. Mogoče res zaradi sveže nameščenega OS.

Druge igre pa ti delujejo normalno?

Kenshin ::

Zbriši in na novo naloži driverje za grafično.
Dokaj možno je da so se sesuli. Še posebej sumljivo je da ti tudi namizje deluje počasi.

win64 ::

se ti grafična kaj pregreva?

velky ::

Driverje sm prejšn tedn naložu nove.
A morem to vseen čisto zbrisat pa na novo?

Grafična ne verjamem da se mi pregreva.
Bom zdele mal igral pa bom naredu screen.

Bom poskusil z superanti...
Ne, druge igre ne delujejo normalno. Skoz se neki zatika. Mogoc Warcraft3 normaln dela sam je res star, a ko je ''gužva'' mi padejo FPS-ji dol do 30! Max mam pa 65 bilo kje.

Ta tanov 18wos neki steka, oblivion,cod2,cod4,..

Na namizju mi neki pocas odpira programe, firefox pa to... Pa kr dolg rabi da se zazene( do takrat ko neha stekat).

ncc2000 ::

Si probal s system restore it na time, pri katerem ti je PC še normalno delal? Ni nujno, a lahko začasno pomaga, vendar vzroka ne reši.

Mitja358 ::

Formatiraj disk in naloži win7.

jlpktnst ::

Super rešitev ja, formatiraj pa naloži :D

Moja bi bila da najprej prečekiraš če ti v ozadju kaj nabija procesor. Torej -> task manager -> procesi -> pa sortiraj po CPU. Če kater program nabija % ga poskusi zapret (če je sistemski proces lahko da bo vse crknalo po tem koraku)

velky ::

 slika

slika



Tule sem igral TDU. Igra mi je prej normaln delala zdaj pa se mi ko ovinkam, oziroma okol gledam tak mal zatika.

bluefish ::

Vidim, da si uporabil NOD AV. Raje skeniraj z Aviro ali Avastom, ker se je NOD v zadnjem času poslabšal. Poleg tega bi se na tvojem mestu znebil procesa oz. programa m3srchmn.exe, ki pripada nekemu toolbaru v brskalniku.

vbohinc ::

Odstrani vse Fun Web Products programe (Smiley Central, Cursor Mania, My Mail Stationary, My Mail Signature, PopSwatter, Popular Screensavers, Webfetti) oz. My Web Search/My Way Speedbar orodno vrstico za IE in Firefox. To so spyware programi, ki uporabljajo piškote za zbiranje informacij o uporabi računalnika. Najprej jih odstrani normalno preko Nadzorne plošče - Dodaj/odstrani programe, potem pa priporočam še odstranitev ostankov s pomočjo programa Spybot Search & Destroy.
Human nature is not a machine to be built after a model, and set to
do exactly the work prescribed for it, but a tree, which requires to grow
and develop itself on all sides...

velky ::

Za scan sm uporabu NOD.. pa zdej se super antispyware. Pokazal mi je poln teh piskotkov al kaj.
Bom probu se z Avastom.

Aja, graficna se ne pregreva. Ima povprecno 43 stopinj.

Aja pa se nekaj. Ce kaj instaliram npr. kak program al pa igro vcas se kr ne odziva pa rab neki cajta da lahk naprej installira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: velky ()

velky ::

Zagnal sm spybot s&d pa sm dau popravi/izbrisi pa mi je nod zbrisu eno datoteko od spybota kao da je worm nek.
A ugasnem nod, pa se enkrat al je virus?

Drgac je pa najdl ful nekih stvari.

vbohinc ::

No NOD je tu verjetno javil lažen alarm, spybot s&d pa še enkrat inštaliraj (ker je NOD odstranil eno njegovih datotek), pri sočasni uporabi več protivirusnih programov pa lahko pride do konfliktov zato je priporočljiva uporaba enega naenkrat.
Human nature is not a machine to be built after a model, and set to
do exactly the work prescribed for it, but a tree, which requires to grow
and develop itself on all sides...

velky ::

Aha. Samo mi je zbrisal zaj tistih 750000 fajlov(polno nekih antivirus, say yes, smiles,..)

Zdj pa se neki zajebava. Dans zazenem racunalnik pa se mi ne zazene namizje.Samo crno je programe pa odpira.
Pol sm izklopu komp, dau iz elektrike, pa se normaln zažene. Pa mi je na zacetku vn metalo neke command okna.
Podobno okno kot da bi tistga pombeara installiru :D

hojnikb ::

Formatiraj pa daj gor Windows 7.
Pa nared backup vsega pa je.
#brezpodpisa

vbohinc ::

Lahko sam odstraniš vnose samozagona iz registra, Sysinternals Autoruns je pri tem nepogrešljiv pripomoček.

OPOZORILO ! Če nisi seznanjen z delovanjem registra potem ne delaj nič na pamet in raje izvozi seznam vnosov in ga pošlji na forum.
Human nature is not a machine to be built after a model, and set to
do exactly the work prescribed for it, but a tree, which requires to grow
and develop itself on all sides...

velky ::

Evo, vceraj sem naložil W7. Formatiral oba diska in ni nobene razlike. Edin ka je v ''namizju'' pa ne steka vec nic.

Igre se vseeno stekajo(cod2 150fps vcasih pade do 30, vcasih sm mel ce sm dobiu do 500-700 konstantno)

A je mozno da je kaj narobe s procesorjom,... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: velky ()

fr!Xy ::

Procesor težko da bi napol crknil. Če dela dela čene pa mrkne. Ali si kej mogoče driverje posodabljav preden ti je začelo štekati? Ker se zna tudi naredit da so kaki driverji "sfukani" probaj naložit kakšno starejšo verzijo driverjev za grafično. Pri nameščanju driverjev bodi pozoren, da najprej odstraniš stare driverje resetiraš komp, naložiš nove in nato spet resetiraj.

Poročaj rezultate.

velky ::

Bom probal najdit cd od driverjov ko sm dobu zram ko sm kupu komp pa bom tiste naložu.
Samo nekaj, kako zbrisem driverje?
Preprosto zbrišem mapo?

fr!Xy ::

Dodaj ali odstrani programe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35671921 (14687) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869597 (11502) oo7
»

Premalo FPS

Oddelek: Pomoč in nasveti
7494 (425) integral15
»

Težave z grafično kartico pri igranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
251330 (918) sela123
»

Disk se polni iz neznanega razloga

Oddelek: Pomoč in nasveti
292702 (2011) jackorsen88

Več podobnih tem