» »

U2 na YouTube

U2 na YouTube

Slo-Tech - Čeprav je nedeljski (25.10.2009) koncert popularne rockovske skupine U2 v kalifornijski Pasadeni že razprodan in za Slovenijo nekoliko daleč, boste vseeno lahko tam. Koncert na štadionu Rose Bowl bodo namreč v živo prenašali tudi na YouTube, brezplačno, po celem svetu. S prenosom bodo lahko dosegli tudi oboževalce v državah, kamor normalno ne zahajajo oz. jih niso obiskali že dalj časa, čeprav bodo to storili na nekoliko nekonvencionalen način.

Koncert, ki bo sproti predvajan na uradnem kanalu skupine U2 na YouTube.com, bo kasneje na voljo tudi kot posnetek tako na YouTube.com kot na domači strani glasbenikov, U2.com. Njihov menedžer je povedal, da so idejo za prenos v sebi gojili že precej dolgo, koncert v Los Angelesu pa bo za realizacijo idealen, saj bi ga posneli v vsakem primeru.

Greš na koncert U2 v Los Angeles?

13 komentarjev

Silver ::

Čakamo uraden DVD z možnostjo izbiranja zornih kotov (kamer) >:D

Gandalfar ::

ob pol petih zjutrah v nedeljo ponoci .. oh yea! :P

rockstar1707 ::

No ja, na SiOLu so napisali, da bo predvajanje na YouTube-u omejeno le na približno 16 držav. Najbrž ni potrebno poudariti, da Slovenije ni med njimi. Sicer sem se pa letos v Zagrebu na lastne oči prepričal, da gre, vsaj kar se koncertov tiče, za zelo precenjeno skupino. Precej povprečen koncert, ki mu dodano vrednost dajejo odlična tehnika in fanatični oboževalci. Sicer pa obstaja cel kup skupin, ki (po mojem mnenju) naredijo boljši koncert...

SkyNet ::

U2B :)
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

Jux ::

Precej povprečen koncert, ki mu dodano vrednost dajejo odlična tehnika in fanatični oboževalci. Sicer pa obstaja cel kup skupin, ki (po mojem mnenju) naredijo boljši koncert...


^^yeah that.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

gzibret ::

Dajte nehat vlačit prav v vsako novico in temo pirate, SAZAS in opensource. Imate odprtih kar nekaj aktualnih tem in tam predebatirajte do konca.

Nekaj napotkov:

debata o piratih, SAZAS-u in še marsičem: BSA izdala novo poročilo
spet pirati: Raziskava pokazala da pirati ne samo kradejo, pač pa tudi lažejo
opensource debata: V Belgiji je OpenOffice pravi hit
Vse je za neki dobr!

alessio2 ::

ob pol petih zjutrah v nedeljo ponoci .. oh yea! :P

Tudi jaz sem že mislil gledat dokler nisem šel v detajle in opazil, da bo to za nas na noč iz nedelje na ponedeljek ob 4:30 !!! :(

jakaspaka ::

Koncert v Zagrebu je bil en najboljših! Je pa res, da je malo odvisno od tega kaj kdo pričakuje.

IMO, koncert na YT je zato, ker rabjo boost pri promociji za ameriški del turneje in ne tolk, ker bi radi delil srečo s celim svetom. Pa tud radi so prvi v vsaki stvari.

root987 ::

Kater genijalc pa gre delat koncert na nedeljo?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

PrimozR ::

Sej je na soboto, sam je jeba časovna razlika.

techfreak :) ::

Če je iz nedelje na ponedeljek ob 4:30am pri nas, potem ne more biti v soboto. Razlike je samo 9 ur.

LapD ::

Koncert je v nedeljo ob pol devetih po pacifiku. Torej bo pri nas ponedeljek zjutraj :)
web&motion designer

PrimozR ::

Aja, pri nas je v ponedeljek zjutraj, my bad :P

A še kdo spremlja koncert?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihodki ameriške glasbene industrije iz pretočnih vsebin lani že vodilni

Oddelek: Novice / Rezultati
139140 (8264) xmetallic
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
121321 (1100) hojnikb
»

Pakistan preklical prepoved dostopa do YouTube

Oddelek: Novice / Zasebnost
114785 (3573) MrStein
»

Download videa

Oddelek: Zvok in slika
51265 (1186) Urber
»

Borland oznanil vrnitev Turbo orodij!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
143421 (2708) [D]emon

Več podobnih tem