» »

BI podjetja v Sloveniji

BI podjetja v Sloveniji

Matthew ::

Zanimam se za slovenska podjetja, ki se ukvarjajo z BI. Področje se mi zdi zanimivo in bi si tam želel tudi delati (letos še kot študent, kasneje lahko tudi redno).

Zaenkrat sem našel podjetja crmT, NPS in ADD. Dobrodošli tudi drugi predlogi. Zanimajo me predvsem vaše izkušnje: kako poteka delo, kakšno je delovno ozračje, ali imajo kakšne potrebe po kadrih, ali je nujno zahtevano predznanje ali obstaja tudi možnost uvajanja, ...?

Gandalfar ::

BI?

misek ::

Gwanaroth ::

poslovna inteligenca ali business intelligence na kratko BI
Lights often keep secret hypnosis..

Matthew ::

Ja. Se opravičujem, sem mislil, da je kratica toliko sprejeta, da ni treba s celo besedo.
BI kot Business Intelligence, po slovensko poslovna inteligenca oziroma poslovno obveščanje.

Infinity ::

Sam delam pri RCL-u (študentsko delo), na žalost mi letos to ne dopušča urnik, bom pa tam spet delal poleti. Če imaš možnost ti toplo priporočam saj je super kolektiv in zelo stimulativno delavno okolje. Sam sem tam začel z predznanjem programiranja, pa sem zelo hitro prešel na BI oddelek (ukvarjajo se tudi z drugimi rečmi). Pošlji prošnjo za razgovor, za zgubiti nimaš nič.

LP, Infinity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 2016 bo prispel 22. septembra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
6720356 (17818) darkolord
»

Zaposlitev ekonomista v tehnološkem podjetju

Oddelek: Loža
213250 (2274) jype
»

ECJ: avtorska pravica na programski opremi ne zadeva idej, funkcionalnosti, API-jev

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
279423 (7519) Icematxyz
»

C# - študijska praksa

Oddelek: Programiranje
142263 (1770) nhjghvfhj
»

EXPORT: MSSQL -> file -> MySQL

Oddelek: Programiranje
71800 (1707) delfy

Več podobnih tem