» »

preklic narocnine - simobil

preklic narocnine - simobil

robotek87 ::

Da lahko koristim akcijo "Leto brez stroskov" moram postati novi narocnik pri simobilu (torej morem trenutno narocnino preklicat).

Zanima me, ali lahko to storim na simobilovih poslovalnicah ali moram pisno poslati prosnjo za preklic?

Hvala.

projektor ::

Naročnino sicer lah prekineš na poslovalnci, sam še zmer ne boš NOVI naročnik Simobila.

;-) ::

Najboljše da na drugo ime vzameš.

LapD ::

kaki optimisti so eni :D
web&motion designer

;-) ::

Koga misliš?

robotek87 ::

Hmm... sicer sem ze vprasal na simobilu ce velja da prekinem in na novo vzamem in so potrdili da ja. Zanimalo me je zgolj, ali moram preklicati pisno ali ne.

Zgodovina sprememb…

MarkoMan ::

Sam pol zgubis telofonsko? Al ti ostane ista?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

hotlips ::

Komot prekineš, če si vezan, na kakšen subvencioneran telefon, potem moreš odplačat, kolk si še za telefon dolžen. Fora pa je v tem, da ne moreš dobit iste cifre kot si jo imel (vsaj tko je blo ko sem jaz hotel neki podobnga narest pred časom). Namreč, ko odpoveš razmerje simobil preklicano številko zamrzne za neki časa (se ne spomnem več kolk), tako da kljub temu, da si lahko izberaš nezasedene cifre, si svoje stare z novim paketom ne moreš izbrat, ko skleneš novo razmerje. Lahko si jo čez čas, ko jo simobil "odmrzne", vendar pa bo imel do takrat ves folk že tvojo novo cifro.

lp.hl

zee ::

Iz spletne strani Simobila :
V kolikor novega telefona ne potrebujete se lahko vežete tudi z bonusom na pogovore in storitve. To pomeni, da ob sklenitvi naročniškega razmerja ne vzamete novega telefona, temveč se odločite za bonus v višini 40 EUR, ki ga lahko izkoristite kot popust na uporabo Si.mobilovih storitev oz. se bo ta bonus odšteval od vašega mesečnega računa.

Ponudbo ORTO 4EVER lahko izkoristite tudi obstoječi naročniki, ki se prvič ali ponovno vežete z nakupom telefona ali bonusom na pogovore in storitve.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

robotek87 ::

Torej sem uspel zrihtat zadevo. Imam pa tezavo, namrec avtomatsko so mi vklopili odzivnnik, ter ko me kdo klice tistemu igra glasba (welcome to paradise - greenday).

Ve kdo mogoc kje se to izklopi (oboje)?

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691281480 (2699) PINki
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145774 (125275) Lonsarg
»

Orto u nulo - konec za nevezane naročnike?

Oddelek: Mobilne tehnologije
243613 (2450) Hardstyle
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460985 (53112) nekikr
»

simobil - konec naročnine

Oddelek: Mobilne tehnologije
92039 (1693) neres

Več podobnih tem