» »

Orto u nulo - konec za nevezane naročnike?

Orto u nulo - konec za nevezane naročnike?

tattoo ::

Pozdravljeni, danes sem dobil sledeč sms: Podaljšaj svoje naročniško razmerje z novim telefonom ali bonusom na pogovore in ostane v ORTO družbi še nadaljnih 24 mesecev. Čas imaš do 10.7.2010 (Si.mobil). Mar to pomeni, da tisti, ki imamo sklenjeno naročnino preko paketa ORTO u nulo ampak je vezava že potekla (meni enkrat v februarju), da se moremo ponovno vezati?

Pesimist ::

NE. Lahko pa se in vzemes telefon po ugodni ceni!

tattoo ::

V čem pa je fora naslednjega stavka: Čas imaš do 10.7.2010 - takrat poteče kakšna ugodna akcija telefonov?

Pesimist ::

Pac obvestilo da se ti stara vezava iztece. Mogoce tudi 1 leto in 6 mescev samo? Ker ze lahko vzemes novo ugodnost in se ponovno vezes za 24 mesev.

tattoo ::

Ma ja, to sem dobival po pošti že vse od konca februarja, da naj sklenem novo naročniško razmerje in vzamem telefon ali bonus.

projektor ::

Gre za redne akcije. Vsi, ki se jim izteka vezava dobijo ponudbo z ugodnostjo, če podaljšajo. Ugodnost je lahko v obliki bonusa na pogovore in storitve (voucher na svoj račun), bodisi kot popust na nov aparat (to vzame večina slovenčkov). Višina bonusa je odvisna od segmenta stranke, ki pa je opredeljen glede na porabo in zvestobo. Ergo, bolj kot si pridno klical in surfal, višji bonus lahko dobiš pri podaljšanju.

tattoo ::

Maš prav ja. Čas do 10.7.2010 se nanaša samo na to, da je verjetno, da po tem datumu prekinejo 50 evrov bonusa, mi pa gospodična tam tega ni mogla (hotela) zaupati.

nejko8 ::

tudi jaz dobil SMS, vendar me moti dejstvo da mi vezava poteče komaj oktobra, in ne razumem zakaj imam časa samo do 10.7.?
Novega telefona še nočem, ker sem si novega kupil 3 mesece nazaj. Kakšne so kaj te ugodnosti?

Višina bonusa je odvisna od segmenta stranke, ki pa je opredeljen glede na porabo in zvestobo. Ergo, bolj kot si pridno klical in surfal, višji bonus lahko dobiš pri podaljšanju.

a če grem na PE od simobila mi bojo povedal kakšen bonus sm si prslužu? :)

projektor ::

Za več info o ponudbi pokliči klicni center svojega operaterja. Tam dobiš vse info o tvojih aktualnih ponudbah.

Thunder wave ::

10.7. se konča Android invazija. Po moje to pomeni ta datum.

projektor ::

Thunder wave je izjavil:

10.7. se konča Android invazija. Po moje to pomeni ta datum.

Nak, nima veze.

St235 ::

Pač do 10.7 ti nudijo to ugodnost, po tem roku pa ne več. Ti bodo pa kakšno drugo. Jaz sem to dobil par mesecev nazaj, pa nisem podpsial, ker se nisem mogel odločit al bi kupil telefon ali ne, pa so mi ravnokar poslali skor identično poundbo. Konkretno 50 eur popusta na storitve a 24 mesečno vezavo.

krho ::

50EUR popusta ali nov tulifon je kar kalsična ponudba simobila pri tistih, ki nimajo vezave.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

projektor ::

krho je izjavil:

50EUR popusta ali nov tulifon je kar kalsična ponudba simobila pri tistih, ki nimajo vezave.

Ali se jim le ta izteka.

kmetek ::

Jebac18 ::

s tem je simobil zadel u pouno ko so znižal cene telefonou sploh zdaj ko jih bo slo kar veliko k njim jst bi tud su sam fora je pol d bi mogu cifro met drugo pa odkupt tlfon in me dražje pride :S

BALAST ::

Sami stari modeli, kar je malo verjetnosti, da koga prepričajo v podaljšanje ali prestop.
Vsaj mene ne, ker čakam na znižanje SE Vivaz.

LuGi ::

Eh samo jajc aparati.

projektor ::

Pač aparati primerni za razprodajo.

anathy ::

Jaz sem tud dobila podobno sporočilo, samo da imam čas do 27.8.2010. Zanima me samo, če po tem času nimam več možnosti kupit novga telefona po nižji ceni, kot pa je določena za nek telefon v paketu orto u nulo (ne mislim zdaj cen v tej akciji razprodaje :)). Al mam pol možnost sam koristit tisti popust 50EUR? Če mogoče kdo ve, ker si bi rajš kupla nov telefon, sam pač v tej akciji nimajo tega kar jaz hočem pa bi še rajš mal počakala, dokler se mi ne izteče, če bodo dobli kakšne nove telefone...

St235 ::

Ti se lahko kadarkoli odločiš za podaljšanje pogodbe in takrat zbereš telefon/popust ki je na voljo. Tebi bo orto v nulo normalno funkcioniral tudi ko poteče vezava. Ta ponudba do 27.8. je zgolj namenjena temu, da se čimprej vežeš za nadaljnji dve leti.

Lonsarg ::

Tako je, strašno se bojijo, da bi ušel kam drugame, pa hočejo, da se že kar predčasno na novo za 24 mescev vežeš.

Osebno ti priporočam, da malček še počakaš, kolikor poznam Simobil, ti bo zdaj v kratkem poslal posebno ponudbo, v kateri ti da še ekstra 40EUR:D Torej popust 40+50EUR=90EUR, ali pa vzameš nov aparat pa je cena objavlena-40EUR. Tako ponudbo so dobili skoraj vsi Simobilovci, ki jih poznam, ne vem če se počne to Simobil hehe, ampak počakaj.

St235 ::

40+50 še nisem dobil. Ponavadi dobiš ali 50eur storitve ali 40 na telefon. SE pa splača zdaj podaljšat, sploh če si že bolj proti 30, ker je ravno danes začela akcija Orto za zmeraj.

šernk ::


Osebno ti priporočam, da malček še počakaš, kolikor poznam Simobil, ti bo zdaj v kratkem poslal posebno ponudbo, v kateri ti da še ekstra 40EUR:D Torej popust 40+50EUR=90EUR


to mi deluje v stilu: še en mesec pa bodo oni tebi plačevali, da boš pri njih :D
kot v trgovinah na 50% popusta, še dodatno 30% znižanje... pol pa ugotoviš, da še zmer moraš za majco dati minimalno 15EUR...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Hardstyle ::

za 90EUR tudi jaz podaljšam ker to pomeni skoraj leto dni zastonj =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova simobil orto ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513092 (9071) ;-)
»

Si.mobil - Pogodba o zagotovitvi posebne ugodnosti

Oddelek: Mobilne tehnologije
193937 (3444) Dr_Piškot
»

Se splača nakup telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
253466 (2473) šernk
»

preklic narocnine - simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
91253 (1019) robotek87

Več podobnih tem