» »

obstaja program za zajem zvoka?

obstaja program za zajem zvoka?

vir ::

Obstaja mogoče program za zajetje zvoka jaz & sogovornik, iz programov kot so recimo MSN in Skype? Zadeva naj bi se sproti prebavljala v mp3, ki ga bi kasneje poslušal.
Prav bi mi prišlo pri učenju jezika.
  • spremenil: podtalje ()

patron ::

Poizkusi Adobe Audition, odličen program. Sicer ne moreš izolirat msnja (oz. jaz ne vem če lahko :D) ampak tako ali tako verjetno v tistem času govorita samo vidva pa nimaš zraven še filma ali mp3ja pržganga.
Drugače bi pa že snemalnik iz windowsov opravil svoje delo (sicer zelo slabo pa tudi mp3 ni).

LP

OmegaBlue ::

Hm, za nekaj takega je že dovolj Audacity.

Imaš filtre za shranjevanje v MP3, za snemanje pa najlažje če nastaviš v sound properties (predvidevam da imaš windows) na stereo mix. Na žalost s tem ne boš snemal samo pogovora ampak vse zvoke, ki se predvajajo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

vir ::

Instaliral sem Audacity. Ko snemam je linija še vedno ravna-brez amplitude, edino tu pa tam je kaka pikica v plus ali pa minus. In ko potem poslušam se sliši čisto potiho. Moram kaj v nastavitvah spremenit?

Valvoline ::

supermp3recorderpro

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Več razlogov je za to, poglej v nastavitve programa in zvočne kartice, prepričaj se da imaš izbran pravi mikrofon in primerno glasnost. Nastavitev je malo morje tako da se boš mogel malo poigrat s tem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

vir ::

Evo zrihtal sem da dela ko treba. Ne vem pa kako se nardi da se bo poleg mojga mikrofona posnelo tudi od nasprotnikovega (Skype).

Osiriss ::

Jst sm za Skype uporablju PrettyMay. Posname cel pogovor od vseh, ki so vključeni vanj. Je zastojn, pa čist simpl je za uporablat. Link: http://www.prettymay.net. Pride zelo prav, ko se gre za kakšne stare stave. :D

vir ::

Instaliral sem PrettyMay.
-Zastonj je samo 15 dni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vir ()

dzinks63 ::

Probaj: Kat MP3 Recorder, free


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitna hitrost zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
414110 (2814) XLapse
»

Team Speak posneti pogovori, predelava, kako?

Oddelek: Programska oprema
121597 (1339) pegasus
»

Kako iz gramofona v MP3???

Oddelek: Zvok in slika
253930 (2668) Gapi
»

diktafon in snemanje predavanj

Oddelek: Strojna oprema
104569 (4164) Ted
»

Program za snemanje zvoka na izhodu PCa

Oddelek: Zvok in slika
123589 (3454) cekr

Več podobnih tem