» »

Program za snemanje zvoka na izhodu PCa

Program za snemanje zvoka na izhodu PCa

aiko ::

Rabil bi en program, kateri bi mi snemal ves zvok , ki se na pc-u predvaja (torej izhod zvočne kartice). Zaželjeno je, da je free.
Videl sem, da je sicer že veliko istih tem, vendar vse rešitve snemajo le vhode zvočne kartice.
Any idea?

boset ::

Lp,
tudi sam se večinoma časa ukvarjam z zajemanjem, predelavo, pretvorbo zvoka.
Včasih se je temu reklo Cool Edit, Cool Edit Pro

Danes pa ta program zamenjuje Adobe Audition 3.0
(mogoče je že kakšna novejša verzija)

Najbol zakon zadeva za urejanje zvoka, s tem sem mislil tudi snemaje stereo kanala ki ga računalnik predvaja.
Za nameček lahko pretvoriš u kakrešenkoli avdio format
(naj bo še tako nemogoč!)


Upam samo da veš kje iskati
(jaz uporabljam Adobe Audition 3.0 in sem nadpovprečno zadovoljen z njim)

Lep pozdrav..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boset ()

Naabo ::

Z Audition lahko snemaš kar predvajaš le, če ima zvočna kartica v nastavitvah možnost record "what u hear" (kar so včasih imele Creativove kartice; če imajo še, ne vem), če tega nima, pa mislim da ne moreš.

Predlagam da malo pogooglaš za brezplačne programe (eden je recimo Free Audio Recorder 1.0).

dzinks63 ::

Npr: Kat MP3 recorder, snemaš lahko glasbo internetne radio postaje in tudi vse ostalo, v nastavitnah moraš omogočiti zvočno kartico za snemamje.

jan01 ::

Odličen aimp -winamp alternativa, ima dodatke kot pretvornik glasbe, snemalec zvoka,....

aiko ::

Probal sem KAT MP3 in pod napravami mi ne zlista niti "speakers out", niti "digital out"..le input.
Probal bom še druga 2 predlagana jutri, a po moje bo isto, ker jaz dobesedno rabim nekaj, ki zna posnet "what u hear".

dzinks63 ::

In zakaj rabiš speakers out? Za snemanje je audio input dovolj, moraš pa vse odkljukat, da nimaš kaj pod nemo. Meni deluje kat čist ok in snemam lahko karkoli v kakršni koli kvaliteti. Lahko malo bolj točno napišeš kaj in kako bi rad snemal.

boset ::

Adobe Audition 3
verjemi mi, sem snemal iz iger ven.
Na travniku maš crackano verzijo

aiko ::

Je neke vrste internetni stream v nekem programu..., vendar z vsemi programi (do sedaj) mi je posnelo vse (klike, od drugih programov kake zvoke), razen le-tega :(, tako, da ne vem točno kak protokol je.

Naabo ::

Adobe Audition 3
verjemi mi, sem snemal iz iger ven.
Na travniku maš crackano verzijo


Čisto za vse tole ne bo držalo. Na prenosniku npr. imam možnost izbrati samo mic vhod za snemanje, in dejansko tudi snema le iz mikrofona (kar pomeni zanič zvok, ki ga zajame kar iz zvočnikov z vsem okoliškim hrupom in govorjenjem vred).

Valvoline ::

boset ::

Aiko, kaj hočeš posnet, bom js mal sprobal.

Lp

cekr ::

Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pri snemanju govora prihaja do šumov

Oddelek: Pomoč in nasveti
111171 (914) RatedR
»

Kateri program

Oddelek: Pomoč in nasveti
111234 (1111) Goran's Blog
»

Program za snemanje kitare na racunalnik

Oddelek: Zvok in slika
161872 (1553) .:joco:.
»

odstranitev šumov iz glasbe

Oddelek: Pomoč in nasveti
81251 (1076) Valvoline
»

obstaja program za zajem zvoka?

Oddelek: Zvok in slika
91051 (876) dzinks63

Več podobnih tem