» »

So igre na konzolah težje?

So igre na konzolah težje?

dronyx ::

Tale tema je za tiste, ki si poleg PC lastite še kakšno konzolo. Jaz sem na xbox 360 opazil, da so enostavno nekatere igre na konzoli zlasti na višjih težavnostih precej težje. Na PC sem končal praktično vse, kar sem se lotil, medtem ko na konzoli imam čedalje več primerov, ko sem zadevo pospravil, ker je pretežka na veteran ali hard (Gears of War 2, COD 3...) in bi lahko od jeze uničil kontroler.

Izgleda, da na konzoli lahko narediš težko strelsko igro preprosto tako, da zahteva na milimeter natančno merjenje, medtem ko sam dobivaš batine kot za šalo.

ABX ::

Kupi boljši vmesnik.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

dronyx ::

Saj ni fora v vmesniku, ker zraven xboxa dobiš čisto soliden kontroler. Ampak natančnost pa ni primerljiva z miško in tipkovnico.

Na normal težavnosti sicer običajno ni problemov, na najvišji pa pri nekaterih igrah zadeva postane prava mora. Česa tako težkega na PC še nisem igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ABX ::

To je problem raznih iger, odvisno od vmesnika postane zadeva lažja ali težja. Oni pa se niso potrudili uredit zadeve za novo situacijo.

Sej tudi določene igre na PC-ju so lesene, ker niso uredili zadeve za novi vmesnik.

Isto je z simulacijami vožnje, če imaš dober volan, težavna stopnja pade.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

dronyx ::

Običajno so danes igre na PC konverzije iz konzol, kar pogosto pomeni precej lahko igro, sploh če ne izklopijo raznih pomagal.

ABX ::

Sej ni važno iz kje prihaja, če imaš slab vmesnik je težavna stopnja višja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Berserker ::

Ma niti niso igre na konzole tak težke , pogosto imaš že auto aim vključen, gears of war 2 sem komot obrnil na insane težavnost medtem ko sem na pc enko komajda obrnil na hardcore.

dronyx ::

@tr33k: GoW2 komot na insane (solo)? Se hecaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

Ne šalim se, igra ima cover system pa je zaradi tega tudi lažja, malo se moraš pač potrudit.
Seveda so me do tega pripravili tudi achivementi sicer se mi itak nebi dalo.

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Pozabil sem še dodati, da na konzoli nimaš poljubnega shranjevanja, ampak samo nadzorne točke, kjer se položaj shrani avtomatično. Tudi tu lahko razvijalci zadevo tako zakodirajo, da na težjih stopnjah kakšne dele igre lahko igraš ure dolgo, preden ti uspe priti čez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

jizzer ::

@tr33k: GoW2 komot na insane (solo)? Se hecaš?


Hvali se ;)

Master Chief ::

Hehe dobra tema. Jaz si lastim konzolo od maja, prej sem bil zlo zascitniski za pc. Do zdaj nisem igral se nic na hard, ker se kontrolerja komaj navajam. Kupil pa sem, ker je ugodna in da se odklenit. Igram pa sam strelske. COD 3 in 5 mata moznost autoaim tako da mislim da je nekje enako. Pac bol je treba taktizirat. Me pa zanima ce je kdo obrno FAR CRY instincts predator na 360? Jaz sn obupal in je nebom igral ni vec

Berserker ::

Nebi se rad hvalil ampak ti lahko pokažem gamertag in achivement ki lahko to potrdi.

dronyx ::

Moj COD3 nima autoaim, razen če se ga kje v nastavitvah ne vklopi? In na hard zašvicaš ful (na nekaterih mestih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

laught ::

no tr33k pokaži svoj gamertag da vidimo?aja pa gears 2 sicer ni neki težki špil sam vseeno tak kot se ti meniš pa vseeno ni..

ahac ::

Nebi se rad hvalil ampak ti lahko pokažem gamertag in achivement ki lahko to potrdi.


Ja, sej vemo, da se ti ne hvališ rad. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ZaOstali ::

Zakaj ne bi bil naslov teme kar: Ali so PC igre prelahke?

drvo ::

Hehe dobra tema. Jaz si lastim konzolo od maja, prej sem bil zlo zascitniski za pc. Do zdaj nisem igral se nic na hard, ker se kontrolerja komaj navajam. Kupil pa sem, ker je ugodna in da se odklenit. Igram pa sam strelske. COD 3 in 5 mata moznost autoaim tako da mislim da je nekje enako. Pac bol je treba taktizirat. Me pa zanima ce je kdo obrno FAR CRY instincts predator na 360? Jaz sn obupal in je nebom igral ni vec


Sem dokončal instinct pa se mi ni zdel pretirano težek. Je pa bil prva igra na xbox-u ki sem jo igral.

Berserker ::

Ma dajte no ste eni bedni. Ahac tokrat se strinjam z tvojim podpisom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514472 (10991) PARTyZAN

Prihodnost pc iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
995802 (3636) Mavrik
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986563 (4847) laught
»

Brothers in arms hell's highway (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1568769 (5115) OmegaM

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462005 (1455) Mavrik

Več podobnih tem