» »

Gears of war 2

Gears of war 2

1
2
»

Berserker ::

ja 1 miljon je premalo za take vfelike projekte kot so gearsi :) b, bedno bi blo tole igrat na pc, ampak s te pc-jaši vseenp prikrajšani za res dobro igro, glejte da bote fejst pokupli gta 4 , kr drugače če bo premalo prodanih pc verzij še gta -serije neboste uzrli-.:))

destroyer2k ::

tr33k

40 miljonov $ (približno) ni dosti za port? Ker to kjer si ti prebral mi je pa res čudno, da ti povem kako je bilo port je dejansko ena firma naredila, ki sploh ni spadala pod epic(in dodatne levele). Raje računaj da je port koštal okoli 4-5 miljonov (pa še to mogoče ni koštal).

Jst ::

A gears2 ne bodo prišli na PC? Zakaj je pa enka?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

Cliffy je ves objokan reku, da je na PCju preveč piratstva in bo zato raje prodal miljon izvodov manj, da dokaže point. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

destroyer2k ::

ahac

Samo največja fora je to, da odkar je cliff izjavil to in nekateri ljudi iz ubisoft, glede tega, so igre bile piratizirane 2 tedna pred uradno izdajo in to samo za konzolo je bila piratska verzija.

Jst

Zato ker so preveč pametni pri epicu da ne bodo imel profit zaradi pc verzije (največ gre k temu tudi unreal 3 prodaja, kar pa če bi kdo iz epica prav ocenil, bi videl da unreal 3 je bil preveč konzolaška, ne bom našteval katere stvari niso bile notri, kar bi mogle biti če je za pc).

Berserker ::

dajte no cliff je čist vredi človek, če neče iger za pc ni treba pljuvat po njem, sej čebi meli xbox bi bli tiho , in ne ne zagovarjam cliffa kr tak. sej zakaj se pa ne bunite nad hideo kojimo kr ni naredo mgs3 in mgs 4 za pc. aja priso sn do konco kr soliden konec, vmes pa precej mrtvih ( ja locusi so precej padali, pri cog pa dva pomembna al tri, pa cog vvojaki ) , kr dolga je tale igra z kolegom sma sla na hardcore( zaradi achivementov) in sma igrala 15 ur( nsma tak rinla naprej), igra je precej izboljšana od enke glede rušenja, pa tudi bolj krvavo je( tak fejst da sred igre plavaš v krvi). ko pride ta igra v trgovine jo ziher grem kupit za mulitplayer. no se je kdo obrnil ? pa naj beseda teče o igri ne pa o nakladanjih pc-jašev zakaj tega ni na pc-ju.

destroyer2k ::

tr33k

Ni glih vredu človek, je dostikrat kaj rekel, da je bilo čisto narobe, ali pa nekaj obljubil pa nikoli naredil. Kaj vse to je ne bom našteval, ker se ne spominjam točno, bi mogel poiskati, pač zadnja stvar zaradi katere se protožuje je zaradi tega ker žali skoz nekam pc platformo.

laught ::

Ja tut je meni je igra ena boljših letos,je vlko kul scen,bossov je spet malo, AMPAK so vsi res veličastni..tut umre dost cogov,očitno so si pa dosti stvari pustli za 3 del(skorge,queen,dizzy,adam fenyx al kak je že...)usmrtitve so dost boljše,sam igra je na hardcore še vseeno easy,zaj jutri bom videl kak bo na insane.drugač pa zaj počakam na konkurenco ressistance 2 ,da vidim če bo za kaj..:)

AapocalypseE ::

laught, ti igraš na PS3? Ker Resistance 2 bo samo za PS3 kolk vem.

laught ::

Ja resisstance bom igral na ps3,se je to konkurenca gow?al ne?deluje že tak..sam ressistance dvomim da bo boljši,ker gearsi so pa le gearsi,ressistance 1ka mi je bla sicer podn,sam sem gledal trailerje za ressistance 2 in zgleda dobro,sploh tisti boss velikanski,.aja pa pr gears 2 mam zaj čist drugačn filing glede pošasti,npr pr enki ko si videl brumaka si sam bežal,tu jih pobiješ enih 30 itd slabo mi je edino da je map za mp malo,pa še male so bolj ko ne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

ja pa vseeno je cliff naredil tole igro vrhunsko in se držal datuma, kr je igra namenjena igranju na plošček in tudi xboxu je logično branil xbox in ne pc. poleg tega bi bilo boljše če bi se pc mal umaknil z področja iger, kr največ apna prihaja sam za pc, letos ni niti ene dobre pc igre ki bi me res prepričala v nakup. sama razočaranja. konkurenčnost med ps3 in xbox 360 prinese vedno dobre igre in če imaš obe konzoli je to zmaga.

laught ::

Ja saj gearsi pomojem ne spadajo na pc,sploh si ne predstavljam, da bi tole špilau na pcju,mi je dost boljše na lcduju pa lepo v kavču z gamepadom v roki8-) včere sma s kolegom brez prestanka prišla do konca.in res škoda da je to letos polek gta 4, mgs 4,ng 2 pa dmc 4 so edine nadpovprečne igre..(se oproščam če sem kako spustil)drugo leto upam na še boljše(gow 3,re 5...)

Berserker ::

aja pa destroyer 2k , zgoraj nisem mislil kolk je vredn projekt porat ampak število prodajanih. o ceni le tega pa nevem.

sicer pa tak kot tu prikaže vodo v tej igri se mi zdi da se v dobeni ni razen v bioshock , se vidi da so fejst izrablji unrealov tretji pogon

Zgodovina sprememb…

Keka ::

zelo dobra igra... prvi del sem igral, ampak mi je kr štekalo...
zaj takoalitako nabavljam nov procesor, pol si jo bom pa na novo naložo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Keka ()

laught ::

voda je pa res lepa,nevem če sem že videl lepšo vodo v keri igri..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

AapocalypseE ::

V Far Cry 2 ziher :D

Berserker ::

ja takšno da so jo razvijalci nalašč naredli umazano da nebi pokazali svojega neznanja ali pa nemoč dunie za poganjanje vodnih efektov. kaj je dunia sploh močnejši pogon kot unreal 3.?

intelček ::

vodni efekti v fc2 so mal podn
airsoft

laught ::

- gears of war 2
- far cry 2
sicer sta vide mal slabše kvalitete sam se vseeno vidi kaj je lepše.
aja pa kaj se zdi komu pr fc 2 ko se z avtom v vodo zaple pa pljuskne da je taka kvadratasta voda?pa ko streljaš s puško je isto..

Rotaidal ::

Kaj pa voda v crysisu? Pa tudi v oblivionu ni bila slaba :)

laught ::

jah cryisis ma podobno,sam ko strelaš v vodo pa hodiš not se lepše vidi pr gearsah tisti valovi,drugač pa tut gta 4 ma lepo vodo,:)

Berserker ::

ja pa se pri mercenaries 2 sem opazo valove.

laught ::

Aja pa ko smo ži pr tekočinah,kri je tut faj lepa,tisti ki ste igrali veste o čem govorim..:)8-)

Tr0n ::

Kaj ti pomaga lepa grafika, ce je dolgcajt spil.

laught ::

A ti to o gears 2??če pa je 2jka dolgocajtna, pol pa res nevem ka ni dolgcajtno?

Tr0n ::

FarCry 2.

Gears je tak al tak dolgcajt.

Rotaidal ::

Če je špil vsaj malo podobn prvemu delu, se strinjam z Tr0nom. V enki nisn delo nič druga, kot pa se skival za stebrom/zidom in streljal na sovražnika. Tudi siva barva mi ni bila ql...Če je dvojka podobna...zeh

laught ::

proti gears 2 letos nima nobena igra za burek,razn gta 4.in če še igre niste igrali ne govorite bedarij..

Tr0n ::

Ze zdaj je ogromno spilov, ki imajo za burek, pa se za hamburger zraven.

Dead Space, Fallout 3, Mirror's Edge, GTA4,...

Need more?

_Prince_ ::

dead space rocks!!!!!>:D

Berserker ::

logično da bodo pc fani skritizirali igro kr ni za pc, sej če gta 4, fallout 3, dead space pa mirror edge nebi bli še za pc, bi vrjetno tudi bili za tebe tr0n dolgočasni. gears of war 2 je ena najboljših igger letos poleg gta 4 in mgs 4.če je bil prvi del dobro ocenjen, bo dvojka tudi saj je kr fajn izboljšana, kar se pozna kr precej v gameplayu in boljši zgodbi. pa lahk pc-jaši pokažete eno igro ki je prišla letos in je sam za pc pa je dobra.

laught ::

Fallout 3?mirrors edge? nebi reko..dead space je sicer res dober game ampak boljši kot gears of war 2?težko..

T-h-o-r ::

meni prvi del gars of war ni bil nič posebnega (vedno isto: skrij se za zid, streljaj, skloni, streljaj, laufaj do naslednjega zida)

upam da je dvojka bolj zanimiva
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Rotaidal ::

Fanboy Alert >:D

V tej temi sta dejansko samo 2 osebi, ki zagovarjata igro. In imata več kot polovico vseh postov v celi temi :))

laught ::

ja kaj pa maš pol pr drugih igrah?crysis npr?pobij 10 korejcev,hodi 100m naprej spet pobij,no pol pridejo še alieni..ampak se spet ponavlja,in ja gears 2 so dosti,DOSTI,boljši kot prvi del..ja rotaidal se drugi je nemorte zagovarjat ker je niste igrali niti ne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Rotaidal ::

Sem igral enko...in videl zadosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

laught ::

O zanimivo,torej to pomeni da si videl že celo trilogijo naprej?lol kere izjave ,frugač pa če si igral na pcju ti tak verjamem da je bedno,ker s tipkovnco tega res nemorš igrat..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Rotaidal ::

A ker bo trilogija pomeni, da bo dobra igra? lol kera izjava.

In igral sem na gamepada. Pač sam stil igre mi ne sede. Zaklon in streljaj? Kje je tu kak izziv?

Berserker ::

kak je pa izziv pri crysisu pa stalkerju.? isto streljaj streljaj streljaj.

če ti ni izziv igra jih pa ne igraj.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Jaz sem Gears1 igral na PCju in mi je bil kul. Končal sem, enkrat na 79GS, drugič na polni kvaliteti na 88gts512. Pa mogoče še nekajkrat. In mi je res žal, da ne bom videl dvojke na PCju... :smrk
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

laught ::

mogoče pa bo prišla na pc,kaj veš kaj si bo cliff namislo..

Mavrik ::

A je res preveč o pričakovati od vas da boste sposobni normalne in kulturne debate?
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

sej v igri nisem opazil nič težav, vse je tak kot so pokazali na treilerjah, edino kaj me moti v igri je da je oni Tai naredo samomor , o Diziyu pa ni nič blo za čut, vrjetno ga za tretji del šparajo. grafika je lepša,ena najbolj krutin in krvavih iger letos poleg dead space in ninja gaiden , gameplay izboljšan, system horde + 10 različnih načinov igranja podaljša igralni čas po story mode te kljub temu da ne igraš prek povezave igra ponuja kr precej, ta horde me je čist zasvojil, fajn pa je it tudi pvp 2vs2 + na obeh straneh 9 botov , je to kr velik battle in masaker za mape.

laught ::

Ja saj glede na to kašen je tai bil(za nobeno rabo več)je tak kul izpadlo,za dizyja pa sem tut jas mislo da bo v več scenah..pa za skorga tut..

Berserker ::

Mavrik nekateri brez razloga napadajo igro brez razloga kr pač ni na pc-ju.

Tr0n ::

Dude, delax. :)

NoDrugs ::

lol ne se razburjat za cene iger saj niso krivi tisti ki igre izdajajo.
Krivi so pirati ki igre ne kupijo podjetje pa mora imeti zaslužek zato cene dvigajo da sploh kaj imajo.
pa vs dnar ki ga dobijo se ne obdrži tako hitro .
poglejte recimo plače in reklame na primer da igra sploh zalaufa. že tu je velik strošek .

lp Tilen

Berserker ::

Ja sej prvi del so prodali 5 miljonov izvodov za xbox , 1 miljon pa za pc. če bo igra sam na xboxu se bo ta bolj prodajal po logiki microsofta, tak da na tak način dobijo več denarja z enim izdelkom , kasneje bodo vrjetno tudi drugi del dali za pc, vrjetno čez kakšne 2 leti ko bo upadla prodaja za xbox. ful me zanima kje bo tretji del bil kr baje je ži ta drugi del fajn izkoristil moč xboxa.

laught ::

ja čez 2 leti ziher ne, čez eno leto če bo..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614270 (698) oo7
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815283 (4943) oo7
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826619 (23197) Pesimist
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514465 (10984) PARTyZAN

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462004 (1454) Mavrik

Več podobnih tem