» »

Gears of war 2

Gears of war 2

«
1
2

laught ::

Ali kdo sploh pričakuje gow2?meni je bila enka, osebno najbolša igra na x360, uradni izid naj bi bil november 08, upam da ne prestavijo!! loctus horde is back...


gears of war 2 1


gearsof war2 2



gears 2 4


gow 2 5


gears of war 2 6

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

Mnja, pricakujem precej podoben game. Za par urc zabave bo.

iLichu ::

Men pa ni bil prvi vsec, neumni sovrazniki, prevec temno sivih barv, marcus je pussy, zgodba je en apn, pa tud ta cover system je bedarija, uglavnem ni mi vsec

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

laught ::

Marcus je pussy wtf? Kdo pa pol zatebe ni pussy? Solderi v rainbow six? Hahahaha al pa v armi, najbol pussy igre ka sn jih igrau. Maš pa res bolene..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

opeter ::

Meni je super! Edina igra, ki jo imam trenunto na PC-ju naloženo (razen pasjanse). Tudi jaz komaj čakam drugi del. Upam, da bo podobno delovala, kot zdajšnja na Radeon 3870...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

laught ::

ja sam vprašanje kdaj pride za comp,verjetno 2009 ker je trenutno xbox 360 ekskluziva.

Berserker ::

Gears of war je še kr vredi igra, saj je bla v jokerju kr dobro ocenjena, z cover systemom ni nič narobe, vendar igro naredi lažjo. Lik marcus pa še kr dobro izpade pa tudi cole ni slab, upam da baird v dvojki umre ker mi izpade bojazljivo. Sicer je bil konec v enki bolj slab, sam v dvojki se mi zdi da bo bolj vojaško vzdušje. Baje bomo lahko celo brumaka vozli.

iLichu ::

sam neki bi pripomnu,tisti ki pravite da ma crysis slabo zgodbo,kaj ma pol gears of war...

opeter ::

sam neki bi pripomnu,tisti ki pravite da ma crysis slabo zgodbo,kaj ma pol gears of war...


Gears of War ima IMHO vsaj nek cil. Ker tukaj vsaj veš, da rešuješ človeštvo (četudi je že vse v k*rcu).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

iLichu ::

isti smorn v crysisu,resujes clovestvo...

XsenO ::

isti smorn v crysisu,resujes clovestvo...



Hmm niti ne saj se zgodba zaključi na cliffhangerju edino, kar rešuješ je tista znastvenica, ostalo pa je dobesedno nametano.

Tudi če rečeš, da so zgodbe iste, je hočeš nočeš le ta v gearsih dosti boljše podana in stem tudi vzdušje je dosti boljše.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

Berserker ::

Glej ilichu nevem kaj maš tolk proti gow, napisal sem da je bla dobro ocenjena v jokerju, tak da ne govort kak je vse slabo v igri, zabavna postane če greš z kolegom na coop, pa baje boš z analogno palico usmerjal žaganje locusa z puško-motorko. Zdi se mi da so v igre spet prišle v modo ognjemetalec(cod 5,farcry 2,gow 2).

laught ::

če greš na coop, je 2krat boljše kot če greš sam

Jst ::

Meni je bil špil kar kul. Motilo me je edino to, da ti ne pusti spreminjati .ini fajle, čeprav je ut.engine3. Ne vem zakaj so to naredili...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

laught ::

mene pa je najbol motlo komandiranje ostalih,če si ukazal cover je še kr naprej rinil naprej...še dobro da bojo v dvojki to izključli

XsenO ::

Ja soborniki so bili neumnejši od sovragov, kateri so te na težavnosti višje od normal že znali kar lepo obkrožit in ti prit v hrbet.
1 + 1 = 1

laught ::

Še dober mesec do izida,igro sem si prednaročo,zaj sam upam da ne prestavijo.sem gledal nove trailerje na gametrailers in očitno bo zgodba dost boljša,in vse nasploh,pa baje bo en od glavnih junakov umrl,pa tut polno novih stvorov bo not,upam da še dajo berserkerja v 2jko.

Jst ::

>Še dober mesec do izida

Za PC?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dr.Akula ::

Ne, zaenkrat samo za Xbox 360. Mogoče kasneje še za pc.
ni podatka

laught ::

ja bojda za pc nebo..

dr.Akula ::

Hmm, kaj veš. Saj velikokrat to rečejo, zaradi zaslužka. Mislim, da so pri prevem delu tudi rekli, da ne bo za pc.
ni podatka

Tr0n ::

Heh, bom kar CliffyB-ja citiral, ki je po novem na moji shit listi.

"The person who is savvy enough to want to have a good PC, to upgrade their video card, is a person who is savvy enough to know BitTorrent, to know all the elements so they can pirate software. Therefore, high-end videogames are suffering very much on the PC.


After shooting those chances, he then curb-stomped them: "No," he said in response to a direct question about a PC port.

"Definitely not?" asked his interviewer. "No."


Vir: Shacknews

Jst ::

>ja bojda za pc nebo..

Aahhh, crap! Enko sem dvakrat obrnil. Prvič, ko sem imel 7900GS, drugič s polnimi detajli na 88gts512. Zgodba je sicer bila kr_neki, a za zabit 40min po večkrat na teden je bila igra super.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

opeter ::

Na PC bo vedno manj velikih komercialnih špilov. Ravno zaradi piratiziranja. Če bo šlo tako naprej, bodo verjetno tudi manjši razvijalci in razni Indie-razvijalci vse manj izdajali igre za PC. :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

maš prav sam se eni nemorjo z tem sprijaznit zaenkrat še je pred piratstvom varen le ps3 sam za kak dolgo? sicer si bom z veseljem kupil special edicion, to bo pa tudi ena zadnjih iger za xbox360 no mogoče še bom počakal na novi halo3( neki naslov je še zraven) pa na halo wars. pol pa gre xbox v muzejsko zbirko poleg ps2.

ahac ::

Cliffy, Cliffy...
tip očitno misli, da bodo pirati kar nehal igrat igre, če jih za PC ne bo več. Sure. Če znajo za PC piratizirat se bodo pa tud za xbox naučil, če jih bo on v to prisilil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Ja sam za xbox marsigdo nezna piratizirat:
Nekateri neznajo zapečt pravilno.
Treba je kupit dual leyerje 2-4€, pa še to sam kvalitetne.
Brez orginala se mi zdi da ne morš igrat prek neta.
Nekateri še niso slišali za odklepanje, poleg tega to stane nad 40€, nekateri zahtevnejši pogoni pa mal več kr je treba baje še lotat al neke menjavat v xboxu.
Zadnjič sem pa videl tudi ljudi da še kupujejo celo igre za ps2

Berserker ::

nevem kaj mate proti cliffu kr ni naredo verzije za pc ?! pač se je odločil sam za xbox 360 s tem pač hoče M$ izboljšat prodajo xboxov, sej ma ps3 tudi svoje exluzive pa se doben ne tarna. no celo boljše igre majo zadnje case.

laught ::

clif je car, za jafeom in kojimo seveda.

ahac ::

tr33k: Ja. Ampak, če ne bo več dost iger za PC potem se bodo pirati moral nekam preselit in to bo za sabo potegnil tudi bolj dostopno xbox piratstvo. Mogoče zdaj ljudje niso slišal za odklepanje, ker je pač lažje downloadat igro za PC. Ampak, če enkrat ne bo več dobrih PC iger potem pa verjemi, da se bo zelo hitro razvedl kako se to dela na konzolah!
Zaščite bodo seveda hujše in mogoče bodo z piratiziranjem tudi povezani kakšni dodatni stroški. Ampak dokler bo ceneje kot original bo za folk zanimivo. V najslabšem primeru se lahko zgodi, da bo nujno treba kupovat razne čipe, itd... in ko bodo vsi pirati to kupoval bo postal zanimivo še za organiziran kriminal.

To kar Cliffy nonstop govori je samo žaljivo za njegove legalne kupce in v nobenem primeru ne bo povečalo prodaje!
Če hoče kaj spremenit potem naj legalne PC igralce raje dodatno nagradi (online registracija in dodaten "free" stuff). Ker če so PC igralci "savvy enough" da zamenjajo grafo in downloadajo špil potem so tud "savvy enough" da ne bodo zadovolnji z crappy porti pol leta po izzidu igre!
Sploh pa ne vem kaj joka. Nisem opazil, da bi bilo med pirati veliko zanimanja za GoW (vsaj glede na PC top sellerje).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Berserker ::

Ne med pirati za pc ne, sam za xbox je pa blo kr nekaj zanimanja recimo 8800 uporabnikov torrent strani, so jo v glavnem probali kar pa ni tak mala številka za privatne bolj težko dostopne strani al kak se ži to reče. Ene igre pač ne pašejo na pc in ene igre ne pašejo na konzole, recimo kak bi lahk kdo igral god of war serijo na pc-ju, al pa kdo bi sploh igral counter strike na konzoli. Aja pa pc igralci majo zastojn live, medtem ko morjo tisti na konzoli plačevat. To je prednost pc gejmerov. No zaenkrat bodo še konzole manj obremenjene s piratstvom kot pc, sicer sem napisal da je zaenkrat najbolj varen ps3, no vsaj do decebra nekaj sem zi slisal o odklepih. (upam da bo 20 gb verzijo tudi šlo).

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Tr0n ::

Tisto online oz. torrent piratstvo v "grand scheme of things" sploh ni omembne vredno. Obstaja en zanimiv clanek od Stardock CEO Brad Wardellja ravno na to temo.
http://www.shacknews.com/featuredarticl...

laught ::

pa cliff jamra ker je pač na pcju blo sam 1 miljon prodanih izvodov,na 360 pa 5 mil.drugač pa tr33k,ka 20 gb verzija za ps3 obstaja??

Berserker ::

zmoto sn se 40gb verzijo mislim-,

laught ::

Kaj se komu zdi, da ta novi stvor, ko je ko ma palco v roki,da zgleda ko predator??

_Prince_ ::

meni se tako zdi:D ker je res zelo podoben:D

laught ::

jutre povem mnenje upam da ne razočara...

Berserker ::

" prokleti pirati" :D :)), ta igra je must buy

laught ::

ja saj jo bom kupil ko bo izšla itak sem že prednaročil,da bom pol lahk gikal cele dneve prek neta..8-)

zadeva ga res seka,upam da se bo tut končala tak..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

To bo gotovo igra leta (vsaj zame in v žanru sci fi tps shooter), na story mide še bom počakal( na lep den), zaenkrat s kolegom lokalno igrama na mapah v načinah horde, guardian in še 10 različnih( nevem imen), precej novosti je da lahk igram proti kolegu zraven vsakega od naju pa so še boti( če midva umrema, se boti kr dalje bojujejo dokler zadnji ne ostane, ne preostane druga kot gledat boot fight), v načinu horde, je naloga da zdržiš čim več napadov locusov, najbolje bit zabakadiran v hišo, sovražni napadi prihajajo čedalj bolj močnejši in močneje oboroženi, kr novosti je glede orožij tanova se mi zdi da so: minigun, minimet, bojni strup(plini), ognjemetalka, uzi na burst sistem streljanja, update starih orožij masacrerka je dobla, aipontla socpe pa boljši zvok streljanja, pri napadih z motrko je precej novosti ( več šans za razrez). Ker se mi neda pisat je to vse zaenkrat oz. Moji vtisi o igri, kr nemorem je nehat tak je vredi.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

laught ::

Tut mene je tisti horde čist zasvojil, story mode grem dans s frendom, zajle sem 2 dni horde nabijal, upam sam da se še več map odklene ker jih je nekam malo se mi zdi, pa tut fajn je da ma vsaka mapa neko posebnost, npr neki ubijalski dež, laserji, snežni viharji...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

a ni tiso steklen dež, najboljše se je skrivat opod platnom.

M-XXXX ::

Danes sem tudi jaz začel špilat GOW 2 in do zdaj samo svaka jim čast za takle špil!:D

Good Guy ::

Na PC bo vedno manj velikih komercialnih špilov. Ravno zaradi piratiziranja. Če bo šlo tako naprej, bodo verjetno tudi manjši razvijalci in razni Indie-razvijalci vse manj izdajali igre za PC. :8)



boš reku da na konzolah ni piratstva?

LOL!:|
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Berserker ::

Ja samo morš gledat da vseeno za xbox ni tolk piratiziranja kot za pc, gears of war 1 je bla za xbox prodana 5 miljonov kosov, za pc 1 miljon.

kmetek ::

naj cene znižajo....ne da so po 50-60€...10% moje plače LOL....naj dajo 20-25€ max.....

Good Guy ::

Ja samo morš gledat da vseeno za xbox ni tolk piratiziranja kot za pc, gears of war 1 je bla za xbox prodana 5 miljonov kosov, za pc 1 miljon.



to pomoje nima veze s piratstvom, vsaj ne tok da bi blo 4 miljone prodanih kosov več.

Dandanes si ljudje raje kupijo konzolo ker je cenejša, manjša, v funkcionalnosti se lahko primerja z računalnikom,je tišja, vse deluje brez štekanja, kjub temu pa je grafika izvrstna,ni treba kupovat grafične za 300€ da bi poganjal najnovešji špil...

konzole bojo počas prevladale, kar se tiče igranja, gledanje filmov, poslušanje muske...

za word pa je dost 386!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

laught ::

Ja sej igre ki imajo sam single player bi mogle bit po 20, 30 eu, za gears 2 mi nebo težko dat 60 eu ob izidu saj jih bom pol še ziher dostkrat prešpilau, pa še prek neta bom verjetno spet cele dneve nabijo...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Tr0n ::

naj cene znižajo....ne da so po 50-60€...10% moje plače LOL....naj dajo 20-25€ max.....

Ce racunas, koliko ur dobis v povprecju ven iz ene take igre, je 50 EUR zelo malo.

10-15 ur v povprecju, pri multiplayer igrah pa lahko zadevo igras tudi leta.

Koliko pa placas za kino vstopnico, kjer film traja le uro in pol in ga po ogledu ne mores se 1x gledat z isto vstopnico?

ahac ::

Ja samo morš gledat da vseeno za xbox ni tolk piratiziranja kot za pc, gears of war 1 je bla za xbox prodana 5 miljonov kosov, za pc 1 miljon.


In tisti 1 miljon ni pokril stroškov porta? Nekako težko verjamem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614270 (698) oo7
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815283 (4943) oo7
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826613 (23191) Pesimist
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514461 (10980) PARTyZAN

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462004 (1454) Mavrik

Več podobnih tem