» »

Navdušeni igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Navdušeni igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Power ::

SloVenia Black PanTher Clan
 logo

logo


-=SBPC=-CLAN POTREBUJE NOVE IGRALCE

Rabimo War Leadera - Rabimo Igralce za komlet iger tudi news

 regrut

regrut



 banner clan

banner clan


Pogoji:.

    *- original igra ali cdkey (CoD2,CoD4,CoD5 ter Battlefield)ter V prihodnje ModernWarfare2 po potrebi REGRUTING.
    * skill medium
    * poštenost (ne rabimo projev z WH,AIMBOT,HACK itd)naprej
    * obiskovanje treningov in ClanBase, ter igranja na public serverjih
    * starost nad 16 let oz. igralci ki so dovolj resni
    * program za komuniciranje (TeamSpeak) in slušalke z mikrofonom
    *OBVEZNA uporaba registricija: ClanBase , ESL.Electronic Sport League , TWL-TeamWarfare League in zadnje po potrebi Euro Domination(stvar medsebojnega dogovora) ,odvisno odločitev igranja memberov katero lestvico.


*Registrirajte se na naši ali spletni strani, kjer si preberete kodexs klana ter pravila v clanu.
Po temu, bomo iz opisa presodili (navodila na strani v ustrezni temi),če imate pogoje in pridete na dvo tedensko preizkušnjo.


Za informacije prestavitev topic regruting na naši spletni strani: www.sbpc-clan.gajba.net in http://www.sbpc-gaming.gajba.net/
Pristnonina v naš clan REGRUTING je 5.00 eura za kritje stroškov v clanu Kot so TeamSpeak2,igralni serveri so gratis.
Imamo dosedaj 3 kom serverov to so:
Call of Duty 2 Multiplayer:
** S.B.P.C //CLAN ** CB-Public mod powered by : www.sbpc-clan.gajba.net
Server IP 193.9.21.29:28982

Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer:
** S.B.P.C //CLAN ** PLANET-TECH Game promodLIVE Crash maps - Server hosted by :www.planet-tech.si
Server IP 193.9.21.30:38968

Call of Duty: World at War Multiplayer
CoD5:WaW v1.6 16/7 S&D Ow_Edom HC SD - Server hosted by :www.planet-tech.si
Server IP 193.9.21.30:48960

Lep pozdrav SBPC//TEAM !
  • zaklenil: Rotaidal ()

mastah ::

ze po imenu in tagu se vid da je nubski klan :D

Power ::

Kakšen nubski clan pa za tebe ni nasplošno ,če je pravilo igranja samo z orginal CD-key in pravila ki jih mi ne damo ampak odvisno od igrnja lestvice v kateri si in igraš??

Stakimi komentarji zadrži zase smatram pa na tvoj odgovor ,ki si ga dal to je zgled slovnske scene igranja "nič nisem preseneč" dosti je takih ki niso dovolj zreli ali celo mladoletni !

Da te opmnim kaki nobski clan smo???
Edini v komletni sloveniji smo ki imamo register PunkBuster server ter registrirani.."sramota za SLO" pol smo pa nobbs ..omg..
Tag clana sploh ni pomben ali name predvsem ti je važna DiSciplina to pa marsikomu fali ,delati norca iz vsakega je najlažje in potcenjevat taki kot ti mastah nisi sposben igrat za noben clan...

Dal ti bom odlomok našega kodex samo zate mastah:
Po takem če se nekomu to ne dopade, priporočam Tetris played. Moramo si misliti kao team ter delati kao tim, in ownati kao team. Drugim rečeh,trebali bi se naučiti da nam je najlepše takrat kot ownamo nekoga svi zajedno,ne negdo kod sam to delati. TO ni rambo igra, nego je timska.
In mislim da ste v klanu prav zato ker želite biti dio tima, kateri zmaguje, no in kateri se zajebavat. Ne moremo stalno zmagat to je nemogoče lahko pa damo vse skupaj v skupnem interesu skupnih močeh za klan vse kaj nam dovoljuje in omogoča v clanu.


L.p mastah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Power ()

mastah ::

my point is: s takim imenom in tagom zihr sami mulci k neznajo spilat

Power ::

Da te opmnim kaki nobski clan smo???
Edini v komletni sloveniji smo ki imamo register PunkBuster server ter registrirani.."sramota za SLO" pol smo pa nobbs ..omg..
Tag clana sploh ni pomben ali name predvsem ti je važna disciplina to pa marsikomu fali ,delati norca iz vsakega je najlažje in potcenjevat taki kot ti mastah nisi sposben igrat za noben clan...

Dal ti bom odlomok našega kodex samo zate mastah:
Po takem če se nekomu to ne dopade, priporočam Tetris played. Moramo si misliti kao team ter delati kao tim, in ownati kao team. Drugim rečeh,trebali bi se naučiti da nam je najlepše takrat kot ownamo nekoga svi zajedno,ne negdo kod sam to delati. TO ni rambo igra, nego je timska.
In mislim da ste v klanu prav zato ker želite biti dio tima, kateri zmaguje, no in kateri se zajebavat. Ne moremo stalno zmagat to je nemogoče lahko pa damo vse skupaj v skupnem interesu skupnih močeh za klan vse kaj nam dovoljuje in omogoča v clanu.

Bilo je že dokazano smo bili eni med najbolših ter si pogledaj war listo naše play...

Kakor koli če ti dolk čas grema 1vs1 karkoli češ ...dokaži kaj znaš ??
Kot team pa se že vidi da neznaš igrat vidi se po tvojih besedah...takih noobs ne premankuje...

To je zadno kaj sem ti otpisal drugače take kot si ti glej kaj nareddim??
"Vulgarnog oponšanja nekih ljudi iz drugih klanova totalno ih ignoriraj. "
L.p mastah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Power ()

bluefish ::

V debato okoli (ne)profesionalnosti se ne bom spuščal, samo mi je čudno, da ima domnevni slovenski klan "kodeks" v hrvaščini in da tudi avtor teme očitno ne pozna slovnice.

Power ::

Ni sem vam trudit ker dokazano je že da v sloveniji niso sposobni igrat igralci ali sodelovat kot team ali se vkločit kot team igranje..
Kodex pa bom popravo kolk se da ,drugače pa smo mednarodni clan ne samo SLO ... in še v angleščino ga bom prevedo da te nebo motilo..
Ni važena slovnica tem več kako sodeluješ in pokažeš kaj znaš ,če sploh znaš igrat kot team??po besedah vidno da neznaš...se obešaš na slovnico ..takih noobek itak nismo sprejamali in tudi jih ne želimo imet v clanu

Povem samo to da drugega ne preostane da bomo uzeli tujce v clan ki želijo tekmovat in pokazat kaj znajo igrat pa brez komentarjev itd dalje...

Najbolj kritizirajo tisti ki nič nimajo in še sami sebe ne prenašajo kaj še le ostale ...

Ne trudite se ... dokazano je že bilo na slovenski ceni da smo SLO prava propaganda isto v igranju multiplay...sramota...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Power ()

ZaOstali ::

Zelo fajn če vam bo uspelo, ampak:
CoD2 scena je že davnaj propadla (Vsaj tistih PROjev in z medium skillom). BTW to so govorili že pred enim letom pa pol.
In naj ti povem, da CoD sploh ni tako teamska še manj pa co-op igra. Že zaradi tega ne, ker zmaga tisti, ki igra 20 ur na dan in se mu gre samo za FPSje.
Že igraš dostix na dan in imaš kako dobro puško, lahko komot 1vs8 premagaš.

Zame je dosti bolj teamska igra(oziroma mod) NEOTOKYO °. (boljša mi je še celo od TF2). Ko igraš na public serverjih, se vsi(ni važno s kod so, obvezno je edino da se pogovarjajo v angleščini) med seboj pogovarjajo o poziciji, videnih sovražnikih, življenju. Tega v TF2 ne moreš srečat (vsaj ne, da bi se pogovarjalo 90%ljudi).
V CoD pa tega pogovarjanja sploh ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

mastah ::

ceprav nisem ze dolg spilal te pa vseeno razsujem kadar ces, bil sem v cod1 in cod2 v slo teamu na clanbasu, cod4 sem pa tud ogromno preigral. za vas pa se nikol nisem slisal...dej link od cb da vidim da ste res eni bolsih

Berserker ::

Za teamske in coop igre raje udarite bodoči OFP2 ali simulacijo arma2 je dosti bolj taktično pa še sanbox okolje je , pri call of duty-jah se skozi streljaš po nekih omejenih mapah to ni več tak taktično, prej tekmovalno.

Power ::

Dečki sedaj pa dosta to ne sploh ne spada kaj se tiče naslov topica ??

Topic je namenjen kot sami videte : Navdušenci igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Nobene pisanja u clanu kako in kaj bo itd... ker to sploh ne spada polek....
Gdor želi se naj pridruži gdo NE pa ne piše neke brzvezne komentarje tudi upis clana kako je nastal vam piše vse podrobnosti na formu ki je zato ustvarjen ...

Povem da naš clan ima že veliko tradicojo samo žal da stari memberi nimajo več časa ker so mogli zapustit clan zaradi svojih razlogov..šola služba itd dalje...

Nobenem pa ni potrebno da se mora tukaj prijavit to je stvar posameznika samega sebe in svoje sposobnosti...
Gdor želi se naj pridruži smo pa kolk videte smo multiplay ne igramo samo call of duty.....
Od gdaj je clan od kot izvira si pa preberi na formu: http://clan-sbpc.bplaced.net/e107_plugi...

Klan je že od 1989 leta naprej, ki izhaja od : www.vojak.si

In končajte sto propagando in žalitvah...
Kakor koli če sim sam sposoben naredi si klan pa ne za 1 mesec...kot je že dokazano v slo...da so nesposobni voditi clan..

L.p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Power ()

PaX_MaN ::

Klan je že od 1989 leta naprej, ki izhaja od : www.vojak.si

WUT?
Z vami smo že od leta 2001,[...]

Rotaidal ::

Power, če hočeš bit vsaj malo resen s tem klanom, vsaj normalno slovnično piši.

Power ::

noob bodi tiho ker kolk vidim da nisi niti malo sposoben za noben clan .

Kako še zgleda tvoje igranje ..WTF...
Pravi noobi se tu najdete bravo slo scena...;)

Pa samo frocovje se oglaša sem smatral za to stran malo bol resno in kolk vidim da su tle same budale....
In mi je žal ta sploh kaj omenjam ker niste tega sploh vredni...
Če tega ne vidiš sem zastopnik tudi cod strežnikova ,če rabiš kake informacije se mi javi....

Razen če si malodoleten te nimaš nobenih pravic da se sploh oglašaš ...!!
Rotaidal ti pa tudi normalno razmisli kaj sploh pomeni clan???mislim da še neveš kaj sploh pomeni beseda clan...

GG

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Power ()

bluefish ::

Jap, s takim odnosom bi pa res kdorkoli želel postati vaš član. Pojdi na Jokerjev Mnenjalnik, ker te bodo morda jemali resneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PaX_MaN ::

noob bodi tiho ker kolk vidim da nisi niti malo sposoben za noben clan .

Kako še zgleda tvoje igranje ..WTF...
Pravi noobi se tu najdete bravo slo scena...;)

Pa samo frocovje se oglaša sem smatral za to stran malo bol resno in kolk vidim da su tle same budale....
In mi je žal ta sploh kaj omenjam ker niste tega sploh vredni...
Če tega ne vidiš sem zastopnik tudi cod strežnikova ,če rabiš kake informacije se mi javi....

Razen če si malodoleten te nimaš nobenih pravic da se sploh oglašaš ...!!
Rotaidal ti pa tudi normalno razmisli kaj sploh pomeni clan???mislim da še neveš kaj sploh pomeni beseda clan...

GG

:quintuplefacepalm:

Rotaidal ::

Ok, dovolj bo. Če hočeš resen odziv ljudi, bodi vsaj sam malo bolj resen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672033 (14799) tropico2078
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119496 (97319) einstein :P
»

Lan party v roku dveh mesecev...kaj igrati

Oddelek: Igre
332804 (1879) legice
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836273 (29035) cnZz
»

Katera igrica je najboljša za igro prek interneta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676262 (4540) PaX_MaN

Več podobnih tem