» »

ker sem dolgoleten uporabnik sem vreden manj...

ker sem dolgoleten uporabnik sem vreden manj...

Klemenn ::

simobil imam odkar je...

dobil sem ga brez kakršnihkoli ugodnosti.

sedaj pa pride nekdo, sklene naročnino in mu dajo 12 mesecev đabe

meni pa, ker mam simobil že 10 let, kvečjemu zaračunajo prehod na nov paket...

thank you...sej ne da ni tko povsod, pr vseh stvareh k so na naročnino

PaX_MaN ::

Pa?

Bor H ::

Klemenn: prenes cifro na mobitel pol pa nazaj nazaj simobil

kriko1 ::

Ja in? Prehod na drugi paket se plača. Kristalno jasno piše.

Perza ::

a niso zadnjič desetletni naročniki dobili torto :D

mojsterleo ::

mah isto je pri telemachu, dolgotrajni uporabniki bi lahko dobili orden zaslug naroda za to, da se zmer vztrajajo/mo pri njih...:D

ne resno, klemenn ima cist prav, novi uporabniki dobivajo super ugodne akcije, stare in zveste uporabnike pa najraje porivajo v rit.ko sem pred pol leta zamenjal internetni paket za paket trojcek, sem vprasal ce dobim brezzicni telefon zastonj, tako kot dandanes pri vsakem operaterju, vrednem svojega imena. odgovor je bil seveda, naj grem v bliznji mercator po en telefon sej ne stane tolk velik an. mislm, f... you.
operaterja pa ne morm zamenjat, ker lastnik stanovanja ne dovoli.sam tolk, da ne bo dko mislil, da sem i-diot 8-O.

Bor H ::

To so geniji ja, sicer ok, siol pa mobitel mata neke skromne programe zvestobe s katerimi si lahko mal pomagaš, ampak nasplošno je pa dost bogo.

we_are_borg ::

narobe svet ...
death is irrelevant

Utk ::

Ko se ti izteče naročnina, jim pošlji mail, popust ali grem, pa bomo videli kaj bo.

neres ::

Eni imate pa malo nerealna pričakovanja...

Tevi popusti, ala ta Simobilov, so namenjeni predvsem uporabnikom, ki jim je sicer težko zamenjati operaterja. Namreč dosti ljudi, kljub cenejši konkurenci, ostaja pri dražjem ponudniku, ker se jim preprosto ne da menjati, tako da jih je treba malo spodbudit.

To, da Siol in Mobitel dajeta popuste na zvestobo, je pa direkten kontra temu, z namenom da zadržijo te uporabnike. Ti popusti so sicer zelo majhni, ampak so dovolj, da vzbudijo pri nekaterih uporabnikih en psihološki razlog, da se pač počutijo malo boljše, kljub višji ceni.

Utk ::

Hja, meni prav nič ne bo težko zamenjat, če mi ne dajo 6 mescev zastonj, oz. karkoli bojo imeli takrat novi naročniki, čeprav sem tam kakšnih 8 let.

bluefish ::

Hja, meni prav nič ne bo težko zamenjat, če mi ne dajo 6 mescev zastonj, oz. karkoli bojo imeli takrat novi naročniki, čeprav sem tam kakšnih 8 let.
Zato boš šel k enemu operaterju, po preteku naročnine ugotovil, da ti spet ne pripada nobena ugodnost in boš spet menjal operaterja,... Po možnosti boš ugotovil, da ob vrnitvi še vedno hranijo podatke o tebi in ti ne odobrijo popustov.

Utk ::

Ne, če ne bojo dali popusta, se bom rešil bedakov, ki dajajo samo novim naročnikom popuste, in šel k tistim, ki obravnavajo vse enako, s "popusti" ali brez. Popusti za nove naročnike pomenijo samo, da stari naročniki subvencionirajo nove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gokky ::

Hja, meni prav nič ne bo težko zamenjat, če mi ne dajo 6 mescev zastonj, oz. karkoli bojo imeli takrat novi naročniki, čeprav sem tam kakšnih 8 let.
Zato boš šel k enemu operaterju, po preteku naročnine ugotovil, da ti spet ne pripada nobena ugodnost in boš spet menjal operaterja,... Po možnosti boš ugotovil, da ob vrnitvi še vedno hranijo podatke o tebi in ti ne odobrijo popustov.


Podatke smejo hraniti samo za namen izvrševanja pogodbe, potem pa jih morajo uničiti ali vsaj anonimizirati. Če bi se mi ljubilo prehajati levo-desno, bi v takem primeru prav gotovo povprašal informacijsko pooblaščenko za "nasvet".

hunter01 ::

Lahko pa prekineš pogodbo/naročnino in zaprosiš za novo. Postaneš novi naročnik, dobiš pa tudi novo cifro, kar pa ni prijetno običajno :)

Bi v tem primeru bil novi naročnik tudi za njih? Mogu bi bit imo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T2 ja ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6824923 (15997) Vuli
»

Peticija Vezava za oba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
517475 (5764) MrStein
»

Simobil 50% popust na mesečno naročnino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14217659 (8468) dk02
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145858 (125359) Lonsarg
»

Orto u nulo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11011829 (8084) neres

Več podobnih tem