» »

Počasen Youtube loading...

Počasen Youtube loading...

Uros!no ::

Se še komu zadnje dni dogaja da loada celo včenost preden naloži video. Ponavadi pri manj popularnih videjih.

Upam na rešitev, ki je bolj "globalna" ker resnično dvomim da je kaj narobe z moje strani.

Uros!no ::

Mislim, da sem najdel rešitev... če kdo rabi: Youtube Loading Slow - It's Time to Speed Up!

blackbfm ::

Dvomim da je to rešitev. Tale openDNS je tko al tko en skret.

BladE_ ::

Mam isti peoblem.... Sm mislu, da ma Win7 ksno blokada ampak vcasih mi HD videi delajo k urca ucasih mi pa se navadne komi zlovda... ni problem v liniji, ker mi ob istem času na drugih straneh dela vse ok!

@Uros!no bom probu...

Omelo ::

Tudi jaz imam zadnjih par dni probleme z loadanjem filmov iz Youtuba. Pa ne samo HD, celo navaden video mi neprestalno šteka (na 20 MB optiki...). No samo da nisem edini, ker teden nazaj je zadeva delovala še bp.

feryz ::

A drugo vam pa dela?
Saj že cel internet šteka. Spomnim se časov, ko sem imel prvi na vasi ADSL (1024/256). Strani so bile majhne, brez nepotrebnih navlak, brez samodejnih povezav na več sto strani. Odpiranje, kljub razmeroma počasnemu računalniku, hipno, download (takrat so bili fajli manjši), ravno tako hiter. Danes kleca vse. Celo Apple trailers, sinonim za download, zadnje čase omejuje brzino (ali pa jo drugi, saj ni pomembno kdo). Hrbtenice počasi postajajo premajhne, serverji prešvoh. Vsak deli pasovno širino kot žemlje, ker jo statistično itak 90 % ljudi ne kuri več kot 10 procentno. Ampak vsi vemo, kaj je s statistiko.
Kot primer si zamislite eno selo, v katerem ima par sto ljudi IP TV s snemalnikom. Kaj če si, teh par sto, v soboto zvečer zaželi ogledati posneto oddajo? Kaj pa par tisoč, proti obali recimo?

Omelo ::

Vse dela bp, samo youtube štrajka

NoXy ::

Ja meni se tud čudno obnaša. Nalaga počasi za umret.

bluefish ::

Problem je na YouTube strani, že enkrat debatirano v eni od tem na forumu.

mrTwelveTrees ::

ja in kdaj bodo to zrihtal ? madona jaz ze pizdim 1 mesec ... je časovno ko dela ok, večinoma pa za znoret počasi...

sploh ne mores tekoce gledat videa ;(

dulesavic1 ::

Jaz bi se pridružil tej temi z vprašanjem o nalaganju filmov. Namreč kako prekiniti prednalaganje za določen film? Ko klikneš na film se začne nalagat in se ne neha nalagat, dokler ni v celoti naložen. A se da to kje vmes prekinit?

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube zelo počasen (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8810356 (7399) HeMan
»

Problem z YouTube (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7414085 (12222) AmokRun
»

Siol Youtube capping (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9412567 (8358) Pesimist
»

Anonymous? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12819407 (14577) donfilipo
»

Vodilni v optiki Korejci (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
879239 (6296) hamax

Več podobnih tem