» »

company of heroes op pomoč

company of heroes op pomoč

Outsajder ::

Ali je mogoče da lahko na skirmish igras američane in navadne nemce iz prejšnje coh skupaj z britanci in panzer elite??

Bence ::

Odvisno kaj misliš z "prejšnji coh"
Company of Heroes, Company of Heroes Opposing Fronts in Company of Heroes Tales of Valor so vse igre popolnoma enake, razlika je le v tem kaj je "odklenjeno"
Če je verzija igre ista, potem lahko ti igraš z britanci v kolikor imaš stvar odklenjeno, torej rabiš vsaj enega izmed teh dodatkov.

Outsajder ::

aha ok tnx!

Outsajder ::

Ampak ce dodam tales of valor se mi nekatere enote zamenjajo se ne dodajo?

Bence ::

Ne razumem čist, ampak tako je glede enot in dodatkov.
Če imaš tales of valor imaš avte in tanke zraven, ki so boljši, in zamenjajo tiste ki si jih imel prej. V kolikor želiš uporabljati stare jih lahko komot, samo pri tisti opciji customized army izklopiš boljše. Ne moreš pa imeti obojih naenkrat. Tako ali tako pa vsi ki imajo dodatke z boljšimi igrajo ker je več dobička od njih.

Berserker ::

Sposodil si bom temo, torej danes si probam po enem letu posnet znova company of heroes pa mi dvd rom preprosto noče zaznati vstavljen medij, potem probam še company of heroes oposing fronts pa gre normalno, seveda sta igra in dodatek orginal.

bluefish ::

Če se ne motim je pri CoH in dodatkih tako, da ti ni potrebno nameščati vsega. Le namestiš dodatek, nato pa poleg serijske zanj vneseš še tisto od prvega dela.

Berserker ::

Res je, jaz sem lepo instaliral OF, naložil vse patche, ampak problem se zaloti ko probam vpisati orginal serijsko od navadnega coh, pač da se mi odklene še prvi del. Ko sem vpisal me je opozorilo da mi lahko če bi imel travniško kodo zaklenejo acc, kasneje je pisalo da naj vstavim še dvd, tu pa se konča ker mi dvd je ne prime. Moram pa povedat da se mi igra sesuva vsake pol ure, še travniška verzija pred leti je delala bolje.

Guzzy ::

ahjej zdaj še reloaded pa to delajo bolše ko proizvajalci iger..

Berserker ::

Resno govorim iz igre mi vrže vsake toliko časa.

Berserker ::

Mnogi igralci jezili zakaj ni SZ prisotna v tej igri, z tem modom ki pride okoli 21 jan, bo mogoče igrati v vlogi SZ, celo glasovi vojakov so v ruščini:
http://www.moddb.com/mods/coheastern-fr...

st0jko ::

To pa kul zgleda... Bom probal.
Tenks!
keks?

Berserker ::

Evo zastojnski mod Eastern front je zunaj, nad modom sem navdušen enote zgledajo fantastično zmodelirane, tudi govor ni slab, pa še v MP je mogoče igrat, champaign in nemško vojsko na vzhodni fronti je mogoče pričakovati v naslednjih mesecih, kolk sem gledal komentarje je folk prav odšteval do downloada. Je pa sramota za RELIC da so moderji opravili delo namesto njih pa precej bolje, na koncu je še zastoj z več vsebine kot nategunski dodatek tales of valor z par enotami in kratkim champaignom za polno ceno.

Dobrawc ::

Sej je kul ta mod (pa AI je bolši če je kdo opazu), v multiju so pa rusi mal premočni...Majo ful dobre pa ful poceni tanke (IS2 na primer stane toliko kot panther, je pa močnejši, pa še na pehoto je dobr...). Res dobro in profesionalno narejen mod, sam rusi so zaenkrat mal premočni...

Berserker ::

Probaj z patchem 1.01 malce podraži ruske enote sploh tanke. Se sreča da so katyuse omejili ker so bile prave morilke.

Zgodovina sprememb…

Dobrawc ::

Ja, hvala, pa tud to da conscripti nimajo population cost je mal mimo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dobrawc ()

Samuel ::

če kdo hoče me lahko doda med friendse: sLOVEnijaVsrcu

Berserker ::

Za mod eastern fronts sporti izdajajo hotfixe tako da bodo marsikaj popravili.

Rokomah ::

...kaj še to kdo igra?
Delam guild, pa iščem slo igralce.

Berserker ::

JAz igram še vendo z zgornjim modom, kmalu bo izdan patch v katerem so nekatere enote boljše zmodelirane. V roku par mesecev(ali leto) pa se pričakuje še ostheer in champaign.

Rokomah ::

Jaz sem ravnokar, zaradi igranja COH online, ki me je izjemno navdušil, naročil COH Anthology. Igro dobim čez nekaj dni, zato me že sedaj zanima katere hotfixe in pache moram dodatno naložiti, da bom imel optimalno igro? Kako je narejen multiplayer v COH? Je enak ali celo boljši hot je v COH online?

bluefish ::

Tule so popravki, naložiš vse: http://cohpatch.relic.com/

Rokomah ::

Sem včeraj dobil COH Anthology (zajema originalno igro in vse do sedaj izdane dodatke in pache). Kupil sem jo kot rezultat zelo dobrega občutka igranja COH-online. Skratka, nad igro (full game) sem zelo navdušen in me čudi kako to, da v Slo ni več igralcev, ki bi igralo to. Mogoče je res malo težka za nedeljske igralce, saj omogoča ogromno raznih načinov uporabe orožij, taktična širina je res navdušojoča, mape so velike, multiplayer je zelo dobro narejen.
Škoda, ker so jo nehali razvijati naprej (razen COH-online, ki je nekakšna žepna izdaja).
Obstaja kakšen mode, kjer so drugačne nacionalne oznake za frakcije? Namreč, Angleži imajo mal čudne oznake, nikjer ne vidim njihov "Union Jake" zastave. Enako za Američane ni nikjer njihove zastave, plapola samo njihova zvezda.
Če je še kdo drug navdušenec nad COH, naj se mi javi.
My ingame name is Krpan.

frenkec ::

Pozdravljeni. Že nekaj časa igram coh... nekaj časa vmes sem imel premor, ker sem imel prešvoh računalnik... Igram večinoma skirmishe - ker nimam original igre. Zanima me pa sledeče... Ni važno, ali sem američan ali nemec.... kje on dobi tiste 3x3 in 4x4 oklepnike? Ko sem jaz Američan, jih nimam... ni mi jasno od kje njemu... Ko je on nemc evo ti njega s temi oklepniki...

Čisto tako me zanima :)

Se pa zanimam za orignal verzijo, da bi lahko igral online.

Kolikor sem pa opazil pri tej verziji online, si nadgrajuješ enote glede na level igranja... Samo a ni to malo težko za tiste začetnike ki pozno pridejo? in tej ko že dolgo igrajo imajo visoke levele in se ne moreš kosat z njimi... hmmm ? razmižljam v pravi smeri?

nEjcoff88 ::

Lep pozdrav. Mene samo zanima, ali še igra kdo to igro? s prijatelji iščemo Slovence, ki igrajo COH :)

fireX88 ::

frenkec je izjavil:

Pozdravljeni. Že nekaj časa igram coh... nekaj časa vmes sem imel premor, ker sem imel prešvoh računalnik... Igram večinoma skirmishe - ker nimam original igre. Zanima me pa sledeče... Ni važno, ali sem američan ali nemec.... kje on dobi tiste 3x3 in 4x4 oklepnike? Ko sem jaz Američan, jih nimam... ni mi jasno od kje njemu... Ko je on nemc evo ti njega s temi oklepniki...

Čisto tako me zanima :)

Se pa zanimam za orignal verzijo, da bi lahko igral online.

Kolikor sem pa opazil pri tej verziji online, si nadgrajuješ enote glede na level igranja... Samo a ni to malo težko za tiste začetnike ki pozno pridejo? in tej ko že dolgo igrajo imajo visoke levele in se ne moreš kosat z njimi... hmmm ? razmižljam v pravi smeri?


Z leveli si nič ne nadgrajuješ enote, edino kar pridobiš sta dve stavri! prvo je, da imaš že kr izkušenj in veš kako taktiko uporabiš za določeno enoto, dugo je pa smo strah sovražnika ker imaš ti takšen level, pa še to ne vedno! če pa igraš samo skirmiš moreš nujno kupit.. kake oklepnike to misliš pa nimam pojma, čeprav sem veliko preigral... kaj lahko kaj več poveš?

Če misliš kupit, kupi SAMO TOLE ker tale vsebuje prvi del, in tudi obadva dodatka!!!!!




nEjcoff88 je izjavil:

Lep pozdrav. Mene samo zanima, ali še igra kdo to igro? s prijatelji iščemo Slovence, ki igrajo COH :)


Največkrat naletiš na slovenca tako da vprašaš iz kot je, ko vidiš da ima majhen ping!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910393 (847) ahac
»

Company of Heroes Online (sedaj kot brezplačna večigralska igra) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
537241 (5927) st0jko
»

Company of Heroes: Tales of Valor

Oddelek: Igre
71357 (970) Dobrawc
»

Company Of Heroes (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
595495 (3408) Dobrawc
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227660 (17629) Berserker

Več podobnih tem